![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
frumoase toate masinile de pe aceasta pagina !
pun si eo un bmw e 30 m3 pareri? si cine are sa imi dea si mie niste harti pls ???? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Incepator..Deocamdata doar 1 poza..
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
stiu ca versiunea este cam naspa are niste texturi varza de tot
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Toyota
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
imi plac cam toate masinile..mici imperfectiuni dar ff mici :)
krazy- nu e vb de largit orizonturi, e vb de gusturi. Mie masinile clasice nu imi place cu nici un kit, in timp pe cele noi le mai pun cate ceva...cum sa zic eu, alea noi chiar cer ceva:D. Si tot tu sa te vad daca te mai faci acum rupa cu Becali;) baieti ma apropi incet-incet de ce imi doresc. Mai este de lucrat la ea dar am vrut deocamdata sa vad cum ii sta in SLRR :X desigur sunt imperfectiuni pe care voi incerca sa le rezolv P.S.- nu as fi putut face nimic fara Danny si Maryus. MULTUMESC BAIETI! ! ! Pareri/idei? :rolleyes2 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
User - Frumos E46, mai putin parea "rusty". Incearca o versiune fara ea, si eu zic ca o sa fie mult mai bine :P. Si Nissan-ul e frumos.
Equinox - Frumos Nissan :D Drifter - Buna marfa, buna =p~ Ebone - In afara de spoilerele negre si jantele de pe spate, in place RX7-ele, iar la Skyline-ul vechi, tot jantele nu imi plac :D Dary - Chiar imi place Corrado. Mai ales jantele. Le am si eu pe un G6 GTI. Tomas - Frumoasa Toyota. Vin si eu cu un G3. Pareri, ceva?? :D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
8 Attachment(s)
Povestea mea:
CuBMW M6: Doar ce am fact 18 ani si tata ma ia cu el la Bucuresti sa imi ia cadoul !Ajungem la bucuresti si ce sa vezi ajungem la magazin si tata spune fiule aceasta este cadoul tau,......in drum spre casa eram foarte obositi.....asa ca ne`am oprit intr`o parcare din constanta si ne`am odihnit !!:x Sper ca va placut povestioara mea ! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Odată este pus pe centrul barei față, odată în grilă, ba are poziția greșită... Ciudat, mai bine scoatel că strică mașina. :shock: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
frumos M6 :X mergeau si alte jante dar e f bine si asa bv! ! !
sa inteleg ca nu va place TT-ul :( il fac VIP atunci:)) asta va palce? ps- poze 100% nemodificate |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
extasy-te-ai dat pe keskin ma nebune?:lol: e aranjat e frumos golful |
| All times are GMT +2. The time now is 04:40. |
|
- Copyright 2026 4Tuning