Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

bobi_racers 16-01-12 14:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
frumoase toate masinile de pe aceasta pagina !

pun si eo un bmw e 30 m3 pareri?

si cine are sa imi dea si mie niste harti pls ????

tabokubmw 16-01-12 15:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Incepator..Deocamdata doar 1 poza..

UserName615 16-01-12 16:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by bobi_racers (Post 4829919)
frumoase toate masinile de pe aceasta pagina !

pun si eo un bmw e 30 m3 pareri?

si cine are sa imi dea si mie niste harti pls ????

Sa nu mi-o iei in nume de rau dar nu imi place....Idea este buna ,dar versiunea de bmw arata groznic uitete si tu..... Si mape sunt pe gom si vstanced

bobi_racers 16-01-12 16:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
stiu ca versiunea este cam naspa are niste texturi varza de tot

FesnicIlie 16-01-12 17:02

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 4829911)
Uite aici

ms frumos !!!

Tomas_SlrR 16-01-12 17:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Toyota

radu_cainamisir 16-01-12 17:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
imi plac cam toate masinile..mici imperfectiuni dar ff mici :)

krazy- nu e vb de largit orizonturi, e vb de gusturi. Mie masinile clasice nu imi place cu nici un kit, in timp pe cele noi le mai pun cate ceva...cum sa zic eu, alea noi chiar cer ceva:D. Si tot tu sa te vad daca te mai faci acum rupa cu Becali;)

baieti ma apropi incet-incet de ce imi doresc. Mai este de lucrat la ea dar am vrut deocamdata sa vad cum ii sta in SLRR :X desigur sunt imperfectiuni pe care voi incerca sa le rezolv

P.S.- nu as fi putut face nimic fara Danny si Maryus. MULTUMESC BAIETI! ! !

Pareri/idei? :rolleyes2

Mr.Extasy 16-01-12 18:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
User - Frumos E46, mai putin parea "rusty". Incearca o versiune fara ea, si eu zic ca o sa fie mult mai bine :P. Si Nissan-ul e frumos.
Equinox - Frumos Nissan :D
Drifter - Buna marfa, buna =p~
Ebone - In afara de spoilerele negre si jantele de pe spate, in place RX7-ele, iar la Skyline-ul vechi, tot jantele nu imi plac :D
Dary - Chiar imi place Corrado. Mai ales jantele. Le am si eu pe un G6 GTI.
Tomas - Frumoasa Toyota.

Vin si eu cu un G3. Pareri, ceva?? :D

Rid3r*RaCe 16-01-12 18:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
8 Attachment(s)
Povestea mea:
CuBMW M6:
Doar ce am fact 18 ani si tata ma ia cu el la Bucuresti sa imi ia cadoul !Ajungem la bucuresti si ce sa vezi ajungem la magazin si tata spune fiule aceasta este cadoul tau,......in drum spre casa eram foarte obositi.....asa ca ne`am oprit intr`o parcare din constanta si ne`am odihnit !!:x
Sper ca va placut povestioara mea !

sorinsidesmokelfs 16-01-12 18:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Rid3r*RaCe (Post 4830419)
Povestea mea:
CuBMW M6:
Doar ce am fact 18 ani si tata ma ia cu el la Bucuresti sa imi ia cadoul !Ajungem la bucuresti si ce sa vezi ajungem la magazin si tata spune fiule aceasta este cadoul tau,......in drum spre casa eram foarte obositi.....asa ca ne`am oprit intr`o parcare din constanta si ne`am odihnit !!:x
Sper ca va placut povestioara mea !

Imi place f mult sa ai grija de ea :) si fara incidente;) ASFALT USCAT!!!

R.Equinox 16-01-12 19:04

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Rid3r*RaCe (Post 4830419)
Povestea mea:
CuBMW M6:
Doar ce am fact 18 ani si tata ma ia cu el la Bucuresti sa imi ia cadoul !Ajungem la bucuresti si ce sa vezi ajungem la magazin si tata spune fiule aceasta este cadoul tau,......in drum spre casa eram foarte obositi.....asa ca ne`am oprit intr`o parcare din constanta si ne`am odihnit !!:x
Sper ca va placut povestioara mea !

Prea tare...stai pe loc si ai 80km:)):))

DrifterGT 16-01-12 19:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Rid3r*RaCe (Post 4830419)
Povestea mea:
CuBMW M6:

Frumos M6 pe alb însă arată mult mai bine fără numerele acelea...

Odată este pus pe centrul barei față, odată în grilă, ba are poziția greșită...

Ciudat, mai bine scoatel că strică mașina. :shock:

Rid3r*RaCe 16-01-12 19:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4830458)
Prea tare...stai pe loc si ai 80km:)):))

Nu frate credk nu era bagat firu ala cum trebuie la kilometraj si sa blocat asa chiar daca eu stateam pe loc =))

radu_cainamisir 16-01-12 19:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
frumos M6 :X mergeau si alte jante dar e f bine si asa bv! ! !

sa inteleg ca nu va place TT-ul :( il fac VIP atunci:))
asta va palce?

ps- poze 100% nemodificate

dary762 16-01-12 19:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4830547)
frumos M6 :X mergeau si alte jante dar e f bine si asa bv! ! !

sa inteleg ca nu va place TT-ul :( il fac VIP atunci:))
asta va palce?

ps- poze 100% nemodificate

alte jante..bleah..nu o reprezinta deloc:oops:
extasy-te-ai dat pe keskin ma nebune?:lol: e aranjat e frumos golful


All times are GMT +2. The time now is 04:40.

- Copyright 2026 4Tuning