![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Poti sa-mi furnizezi mai multe detalii privitoare la DRAG?Ce este bine ce nu este bine!Mersi!Vorbesc foarte serios.Si nu vad farsa unde ar fi.Astea nu sunt glume
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Sper sa mai vad bine si doctorii sa-mi dea voie sa mai conduc cand va fi gata prima pista de 402. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Observ ca esti din Bucuresti, haide mai bine sa ne vedem intr-o seara si sa vorbim live. Cred ca e mult mai comod pentru toata lumea decat sa scriem romane pe forum... :rolleyes2
Astept un raspuns. MS |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
in 30 de minute de vorbit, cred ca aduni 1000 de idei :) iar de pe forum... dintr-un topic de 10 pagini.. maxim 15-20 de idei pentru ca mai sunt si spamuri...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Azi nu pot sa iti spun ,dar maine iti zic cand si unde sa ne vedem in week-end...OK? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ghizmo vi vineri la intalnire cu masinuta ca tare as vrea sa vad si eu ce ascunde :>
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ar fii bine sa vina chiar maine la intalnire.
asa suntem si mai multi si poate sa si faca o idee mai buna fata de acest proiect. te asteptam boby |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
putem pica la intelegere... la o cofetarie ceva...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ar fii bine sa vina chiar maine la intalnire.
asa suntem si mai multi si poate sa si faca o idee mai buna fata de acest proiect. te asteptam boby De intalnirea aceasta vorbeam,noi doi vorbim maine unde ne vedem... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai ne vedem toti in acelasi loc, ca nu prea e timp si de una si de alta...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Pot participa si fete? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Este o intalnire a membrilor Inferno Motorsport impreuna cu invitatul nostru Bobby_hnt. Te intereseaza discutia? sau pentru ce anume ai dori sa participi?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Mersi oricum |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Evo-JR mi-a propus sa particip pentru a afla mai multe detalii referitoare la DRAG.Daca sunt invitat,ma simt ONORAT si mai mult ca sigur voi veni pentru a ma informa mai bine.Cand pista v-a fi gata oricine va putea participa.Doar suntem toti egali...Nu?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bineinteles, cory27 a nu a fost clara iar eu nu am inteles la ce se refera.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Maine unde ar trebui sa ma prezint la intalnirea voastra si la ce ora?Mersi!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
0766 329 158 mihai
asta este numarul meu de telefon suna ma in jur de 20:30-21:00 si o sa ti spun locatia |
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate vine bobby maine chiar sunt curios sa-l cunosc
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate ne vdm in real :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
din partea mea este ok
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vai tu draga.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
n ai tacut?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Va multumesc pentru invitatie!Sper sa nu va dezamagesc:D:lol:!!!Mihai te sun maine!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
PRO pentru real >:) >:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa ai si banii la tine Jhonny maine ca trec si eu sa ii recuperez ca sunt pe 0
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
votez si eu pentru real :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce-ar fi sa nu mai vorbim de locatii pe net?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sper k ati primit toti mesaj cu ora si locatie intilnirii de asta seara. cum zicea si lucian su mai vorbiti despre acest lucru pe forum. exista cosmote care este aproape moca!!!!!!
@ursu: sa vorbesti si cu alex cu lancerul ca eu nu am numarul lui!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
received!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
la naiba shit cu elglejii astia.....:censored::dance::dance::dance:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
uat da fac men...ar iu toking tu mi???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
prezent
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pe dorobanti ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning