Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kimi 25-02-10 10:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bobby_hnt (Post 3121892)
Si nu ,nu sunt jugaru si nici FARSA NU ESTE!!!:D

Buzduganeeee:lol:

Bobby_hnt 25-02-10 11:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Poti sa-mi furnizezi mai multe detalii privitoare la DRAG?Ce este bine ce nu este bine!Mersi!Vorbesc foarte serios.Si nu vad farsa unde ar fi.Astea nu sunt glume

Lucian_GXZ 25-02-10 11:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bobby_hnt (Post 3121933)
Poti sa-mi furnizezi mai multe detalii privitoare la DRAG?Ce este bine ce nu este bine!Mersi!Vorbesc foarte serios.Si nu vad farsa unde ar fi.Astea nu sunt glume

Nu ne intelege gresit. Au fost N discutii de acest gen pe forum. Foarte multe persoane au inceput si au zis ca fac si dreg. Cel mai departe s-a ajuns printr-o actiune a comunitatii care s-a finalizat printr-o colecta la care au luat parte doritorii. La un momentdat s-a anuntat ca nu se mai strang bani, iar cei ce au dat ii vor primii inapoi deoarece s-a gasit o persoana particulara care urma sa demareze proiectul 402 pe cont propriu. Au urmat cateva luni de suspans in care se vorbea in taina despre "locatie" dar nimeni nu stia si se avea sentimentul ca nu trebuie sa intrebe pentru ca e strict secret dar ca se va realiza, si cand va fi gata vom fi anuntati. Tot in secret... cred ca s-a renuntat... sau lucuruile progreseaza made in romania...sau inversul lui fat frumos. in 7 ani cat la altii intr-un an.
Sper sa mai vad bine si doctorii sa-mi dea voie sa mai conduc cand va fi gata prima pista de 402.

Lucian_GXZ 25-02-10 11:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Observ ca esti din Bucuresti, haide mai bine sa ne vedem intr-o seara si sa vorbim live. Cred ca e mult mai comod pentru toata lumea decat sa scriem romane pe forum... :rolleyes2
Astept un raspuns. MS

Bobby_hnt 25-02-10 12:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3122029)
Observ ca esti din Bucuresti, haide mai bine sa ne vedem intr-o seara si sa vorbim live. Cred ca e mult mai comod pentru toata lumea decat sa scriem romane pe forum... :rolleyes2
Astept un raspuns. MS

Stiu ca e mai bine sa vorbesti cu cineva live,dar iti dai seama cu cata lume ar trebui sa ne intalnim sa vorbim despre acesta idee???Asa aici mai da unu o idee ,altu alta idee sunt mai multe idei,dar daca crezi k e mai bine sa ne intalnim sa vorbim ne intalnim...

Lucian_GXZ 25-02-10 13:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in 30 de minute de vorbit, cred ca aduni 1000 de idei :) iar de pe forum... dintr-un topic de 10 pagini.. maxim 15-20 de idei pentru ca mai sunt si spamuri...

Bobby_hnt 25-02-10 13:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3122280)
in 30 de minute de vorbit, cred ca aduni 1000 de idei :) iar de pe forum... dintr-un topic de 10 pagini.. maxim 15-20 de idei pentru ca mai sunt si spamuri...


Azi nu pot sa iti spun ,dar maine iti zic cand si unde sa ne vedem in week-end...OK?

babone 25-02-10 14:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ghizmo vi vineri la intalnire cu masinuta ca tare as vrea sa vad si eu ce ascunde :>

Lucian_GXZ 25-02-10 14:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bobby_hnt (Post 3122299)
Azi nu pot sa iti spun ,dar maine iti zic cand si unde sa ne vedem in week-end...OK?

Ok, astept un raspuns atunci de la tine!

Evo-Jr 25-02-10 15:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ar fii bine sa vina chiar maine la intalnire.
asa suntem si mai multi si poate sa si faca o idee mai buna fata de acest proiect.
te asteptam boby

Bobby_hnt 25-02-10 15:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3122636)
ar fii bine sa vina chiar maine la intalnire.
asa suntem si mai multi si poate sa si faca o idee mai buna fata de acest proiect.
te asteptam boby

Si unde ar fi intalnirea???

Lucian_GXZ 25-02-10 15:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
putem pica la intelegere... la o cofetarie ceva...

Bobby_hnt 25-02-10 15:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ar fii bine sa vina chiar maine la intalnire.
asa suntem si mai multi si poate sa si faca o idee mai buna fata de acest proiect.
te asteptam boby



De intalnirea aceasta vorbeam,noi doi vorbim maine unde ne vedem...

Lucian_GXZ 25-02-10 15:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai ne vedem toti in acelasi loc, ca nu prea e timp si de una si de alta...

cory27 25-02-10 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bobby_hnt (Post 3122680)
ar fii bine sa vina chiar maine la intalnire.
asa suntem si mai multi si poate sa si faca o idee mai buna fata de acest proiect.
te asteptam boby



De intalnirea aceasta vorbeam,noi doi vorbim maine unde ne vedem...


Pot participa si fete?

Lucian_GXZ 25-02-10 16:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Este o intalnire a membrilor Inferno Motorsport impreuna cu invitatul nostru Bobby_hnt. Te intereseaza discutia? sau pentru ce anume ai dori sa participi?

cory27 25-02-10 16:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3122888)
Este o intalnire a membrilor Inferno Motorsport impreuna cu invitatul nostru Bobby_hnt. Te intereseaza discutia? sau pentru ce anume ai dori sa participi?

Intrebam daca , in momentul in care se organizeaza ceva,cand e gata pista pot participa si fete?Nu inteleg de ce sariti asa ca arsi.Am intrebat pur si simplu.Ahh si l-am intrebat pe bobby_hnt....
Mersi oricum

Bobby_hnt 25-02-10 16:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Evo-JR mi-a propus sa particip pentru a afla mai multe detalii referitoare la DRAG.Daca sunt invitat,ma simt ONORAT si mai mult ca sigur voi veni pentru a ma informa mai bine.Cand pista v-a fi gata oricine va putea participa.Doar suntem toti egali...Nu?

Lucian_GXZ 25-02-10 17:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bineinteles, cory27 a nu a fost clara iar eu nu am inteles la ce se refera.

87MTX 25-02-10 18:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3122663)
putem pica la intelegere... la o cofetarie ceva...

pe dorobanti nu ? :))

kidu2006 25-02-10 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3121760)
am si angel-uri....si mai multe....lasa-mi PM cu ce te intereseaza si iti dau pret

Evident angel-uri doresc,lasa-mi pret si daca imi convine si nr de tel
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3122280)
in 30 de minute de vorbit, cred ca aduni 1000 de idei :) iar de pe forum... dintr-un topic de 10 pagini.. maxim 15-20 de idei pentru ca mai sunt si spamuri...

ai draeq arcari
Quote:

Originally Posted by cory27 (Post 3122858)
Pot participa si fete?

cu mine tre sa vb despre treaba asta:???:

Bobby_hnt 25-02-10 19:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Maine unde ar trebui sa ma prezint la intalnirea voastra si la ce ora?Mersi!

Evo-Jr 25-02-10 20:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
0766 329 158 mihai
asta este numarul meu de telefon
suna ma in jur de 20:30-21:00 si o sa ti spun locatia

johnny325 25-02-10 20:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate vine bobby maine chiar sunt curios sa-l cunosc

87MTX 25-02-10 20:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate ne vdm in real :D

Evo-Jr 25-02-10 20:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
din partea mea este ok

87MTX 25-02-10 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vai tu draga.....

Evo-Jr 25-02-10 20:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
n ai tacut?

Bobby_hnt 25-02-10 20:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va multumesc pentru invitatie!Sper sa nu va dezamagesc:D:lol:!!!Mihai te sun maine!

daffy duck™ 25-02-10 21:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3123637)
poate ne vdm in real :D

+ + + + + + + + + + + + + + + + + +

PRO pentru real >:) >:)

bogdy.ghetto 25-02-10 21:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa ai si banii la tine Jhonny maine ca trec si eu sa ii recuperez ca sunt pe 0

babone 25-02-10 21:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
votez si eu pentru real :)

Lucian_GXZ 26-02-10 09:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3123951)
sa ai si banii la tine Jhonny maine ca trec si eu sa ii recuperez ca sunt pe 0

Te rog foloseste YM :rolleyes2

Lucian_GXZ 26-02-10 09:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce-ar fi sa nu mai vorbim de locatii pe net?

cozo 26-02-10 10:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sper k ati primit toti mesaj cu ora si locatie intilnirii de asta seara. cum zicea si lucian su mai vorbiti despre acest lucru pe forum. exista cosmote care este aproape moca!!!!!!
@ursu: sa vorbesti si cu alex cu lancerul ca eu nu am numarul lui!!!!

daffy duck™ 26-02-10 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
received!

cozo 26-02-10 10:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la naiba shit cu elglejii astia.....:censored::dance::dance::dance:

daffy duck™ 26-02-10 10:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
uat da fac men...ar iu toking tu mi???

87MTX 26-02-10 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
prezent

RoByNeT 26-02-10 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe dorobanti ?


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning