Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Daniel_DRV 10-04-09 19:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sa vezi surpriza cand va gasi medicul locul gol....:)):))

johnny325 10-04-09 20:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2227780)
Sa vezi surpriza cand va gasi medicul locul gol....:)):))

buna de tot asta
ps: faza tare este k ai km nimerit-o:))):lol:

Hyena 11-04-09 10:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ha ha :))

B83RUP 11-04-09 12:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
LUCIAN(gxz) cum ramane cu propunerea mea?

B-13-FFA 11-04-09 12:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da sefu..... si eu te-am intrebat ceva si vad k te fofilezi.....

B83RUP 11-04-09 12:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e mai timid

Hyena 11-04-09 16:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Suna bine :) care a-ti fost aseara ca noi cand sa venim am auzit ca au venit curcanii

just2sol 12-04-09 09:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baaaaaaaaaaaa in pana mea am si io nev de o masina pt 10 - 15 min nu ma poate ajkuta nimeni???

Hyena 12-04-09 09:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa cari cartofi ?

cozo 13-04-09 13:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by just2sol (Post 2230649)
baaaaaaaaaaaa in pana mea am si io nev de o masina pt 10 - 15 min nu ma poate ajkuta nimeni???

nu ai mah 2???????? la ce-ti mai trebuie inca una??????? =))

Lucian_GXZ 13-04-09 14:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai stai ma ca a cerut masina, nu cabina telefonica! hihihihi hahah huhuhu!

DRK*DeSiGn 13-04-09 15:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la ce dreaq itzi trebuie mashina dunga ?? =)))) te-a lasat delsolu in drum?

Lucian_GXZ 13-04-09 15:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Aveam un delsol, in pasaj la muncii, toba japan, il impingeam de zor!

just2sol 13-04-09 16:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2234266)
Aveam un delsol, in pasaj la muncii, toba japan, il impingeam de zor!

auzi???? poti sa ma mulgi???? sarumana :*
mai nou am nev de un garaj pt 4-5 sapt maxim...

BGY_Bogdy 13-04-09 18:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de o pereche de chilotzi rupti in cot nu ai nevoie ca ma eu :))


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning