Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

ZyZ 01-02-11 15:36

Re: Masini tari din Iasi
 
Cu siguranta puteti identifica un 1.9 TDI chiar daca are sigla W8, asa cum puteti identifica un Golf 1.9 TDI cu embleme de R32...

MnezO 01-02-11 15:38

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 4042038)
Cu siguranta puteti identifica un 1.9 TDI chiar daca are sigla W8, asa cum puteti identifica un Golf 1.9 TDI cu embleme de R32...

Asa e ZyZ ! eu nu imi gaseam cuvintele sa le zic acelasi lucru !

vlad87 01-02-11 17:03

Re: Masini tari din Iasi
 
Cum ti-au zis si mai sus :)
Pare bine intretinuta

ionutblv 01-02-11 17:06

Re: Masini tari din Iasi
 
E cumva un R8 prin iasi cu numar de Alba?:-P

vinyl 01-02-11 20:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4039470)
Cel cu evacuarea dubla ?!

Da,ala.
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4041893)
Da,are un W8 pe grila din fata,aripile putin umflate cred,un mov destul de smecher si putin coborat,sta in fiecare zi langa un Passat normal.
Cu ala normal probabil merge in fiecare zi si celalt il tine doar in curte,nu l-am vazut niciodata pe strada..poze nu am.
Eu trec pe acolo in fiecare dimineata pe la 7:20 si e in curte.


Eu tin sa cred ca este un W8,pana la proba contrarie..fara argumente negative,va rog.Daca treci pe acolo,de ce nu ii faci niste poze?Totusi fie el 1.9..sau W8, este o masina frumos facuta la exterior.

MnezO 01-02-11 20:51

Re: Masini tari din Iasi
 
e Break ?

JusT_SaY_BoBo 01-02-11 21:21

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4043305)
e Break ?

da e Break.
am aflat sigur ca e 1.9tdi
masina e modificata tare la exterior am aflat de la cineva care a vb cu proprietarul la spalatorie.
si l-am vazut in seara asta pe independentie nu aveam cu ce sa ii fac poza dar oricum era si noapte,era cam murdar,cu table.sa vina primavara si il pozam:twisted: cu prima ocazie

D3m0N 02-02-11 02:03

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4043417)
da e Break.
am aflat sigur ca e 1.9tdi
masina e modificata tare la exterior am aflat de la cineva care a vb cu proprietarul la spalatorie.
si l-am vazut in seara asta pe independentie nu aveam cu ce sa ii fac poza dar oricum era si noapte,era cam murdar,cu table.sa vina primavara si il pozam:twisted: cu prima ocazie

probabil vorbiti de cel cu XYZ sau ceva de genu, vara iese, e joasa tare are jante mari, l-am vazut si eu in seara asta pe independentii, in nici un caz e w8

vinyl 02-02-11 08:09

Re: Masini tari din Iasi
 
OK OK,FARA W8.
DAR POZE? Eu nu am vazut masina decat din mers...si am ramas putin...:shock: de aia caut niste detalii si poze...poate o pozeaza cineva cu tablele...

vlad87 02-02-11 08:53

Re: Masini tari din Iasi
 
Joasa ..joasa :D

BoxeR.RGA 02-02-11 16:09

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Am vazut azi la bariera-tigarete un Chrysler 300c Alb . Pun si niste poze cu el.

Scuzati calitatea fotografiilor.

JusT_SaY_BoBo 02-02-11 17:15

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by BoxeR.RGA (Post 4045896)
Am vazut azi la bariera-tigarete un Chrysler 300c Alb . Pun si niste poze cu el.

Scuzati calitatea fotografiilor.

este din cartier cu mine masina,in proprietatea unei domnisoare.
avea pe spate un simbol cu 300c cu diamante dar cred ca i la imprumutat cineva oricum frumoasa masina8)

Nuicarc 02-02-11 21:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Se mai aude ceva de Rolls-Royce?

vinyl 03-02-11 09:01

Re: Masini tari din Iasi
 
Se mai aude ceva de Passatul mov?

TuningBoy 03-02-11 10:49

Re: Masini tari din Iasi
 
se cauta exotice pt o sesiune in primavara, ma poate ajuta cineva?:-)


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning