![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Cu siguranta puteti identifica un 1.9 TDI chiar daca are sigla W8, asa cum puteti identifica un Golf 1.9 TDI cu embleme de R32...
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Cum ti-au zis si mai sus :)
Pare bine intretinuta |
Re: Masini tari din Iasi
E cumva un R8 prin iasi cu numar de Alba?:-P
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Quote:
Eu tin sa cred ca este un W8,pana la proba contrarie..fara argumente negative,va rog.Daca treci pe acolo,de ce nu ii faci niste poze?Totusi fie el 1.9..sau W8, este o masina frumos facuta la exterior. |
Re: Masini tari din Iasi
e Break ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
am aflat sigur ca e 1.9tdi masina e modificata tare la exterior am aflat de la cineva care a vb cu proprietarul la spalatorie. si l-am vazut in seara asta pe independentie nu aveam cu ce sa ii fac poza dar oricum era si noapte,era cam murdar,cu table.sa vina primavara si il pozam:twisted: cu prima ocazie |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
OK OK,FARA W8.
DAR POZE? Eu nu am vazut masina decat din mers...si am ramas putin...:shock: de aia caut niste detalii si poze...poate o pozeaza cineva cu tablele... |
Re: Masini tari din Iasi
Joasa ..joasa :D
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Am vazut azi la bariera-tigarete un Chrysler 300c Alb . Pun si niste poze cu el.
Scuzati calitatea fotografiilor. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
avea pe spate un simbol cu 300c cu diamante dar cred ca i la imprumutat cineva oricum frumoasa masina8) |
Re: Masini tari din Iasi
Se mai aude ceva de Rolls-Royce?
|
Re: Masini tari din Iasi
Se mai aude ceva de Passatul mov?
|
Re: Masini tari din Iasi
se cauta exotice pt o sesiune in primavara, ma poate ajuta cineva?:-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning