![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
:arrow:
Robicutz Imi place Subaru, si pozele. Bravo:oops: tm_kata Frumos, da poate totusi alte jante:oops: Tomas_SlrR Nu arata rau golfu Rid3r*RaCe Nu-mi prea place culoare pe Bugatti sorinsidesmokelfs Nu imi plac jantele. Si is prea bagate inauntru:D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Quote:
Mie Imi Place:D Audi Toyota Si Nissan Inca In Stage De Contruire:D ScreenShot Made By UserName |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
In realitate jantele Keskin au dat bine pe BMW intotdeauna. Asa ca oricum niciodata nu o sa le schimb.
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Frumoase masini
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Cine are sa imi dea si mie fisieru sound da sa fie un sound frumos de exemplu, cand pornesc masina sa se auda ca Ford Mustang dak se poate ;;) !
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
inca una
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
la prima nu imi plac jantele Porche E Bestial :D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
tm_kata-Ma sincer sa va spun mie imi plac jantele...si cad bine pe aceasta masina...Imi place mult Kata..
sorinsidesmokelfs-Masina e Super..dar jantele...Schimbale..:lol: Rid3r*RaCe-Imi place grafica..dar alta culoare pe masina.. DrifterGT-Astept finalu:X:X Radu A.K.A. G.R.M.-Deci la asta lucrai tu atat timp:))..Bravo ..imi place enorm:X KrYpToN-La buick incearca alte jante...in reste superbe amandoua:X:X Masina-Quick Silver Aka Tiganu Poze-R-Equinox Aka Grasu:)) Grafica-R-Equinox....(nu e stralucita dar e mai buna ca a lui Adi)..:)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
dragutze toate masinile de pe pagina asta dar ca porcheul ala nu e nici una
pun si eo acum un shelby gt 500 in primul proiect de drift si in al doilea ceva mai simplu astept pareri si sfaturi |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
=))) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Salut frumoase masini :D , am si eu o problema la joc, cand intru in el imi apare ecranu` negru si atat , nu mai face nimic, trebuie sa dau numai restart la calculator. Ma ajutati si pe mine plzz :).
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Ia unul dintre astea de aici(sunt 2 intr-un pack) http://www.megaupload.com/?d=J7YJ3HZ9 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:18. |
|
- Copyright 2026 4Tuning