![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Kimi ms daca de mine era vb :P:))) incet,sigur si de calitate altfel eram toata ziua in targ la vitan si la cat am dat pe un singur ceas de la Raid imi luam din targ 3 ceasuri si suport:)@Stefan te anuntz cum imi trebuie ceva si vreau sa comandam :D ce semnatura am :X
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Bgy,ce fusta vinzi frate?e daia scurta?ca am o verisoara la tzara sa`i dau si ei acu de Paste:???: Sau i`o dau lui Kimi ca mai poarta si el cand nu ramane la NEVASTA-SA:!::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba hahalerelor sa vedem unde sparg si yo niste gume si sa testez blocantu sa vad ce poate.
Ps. Kid poate ne vedem diseara la una mik ce zici ? sa vad cum stau cu grupu asta ca e putin mai lung. Yo plec la munk vb la tel daca e pup :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hyena, hai vineri seara sa iesim la o cina romantica. :D Eu incerc sa fac rost de 2 lumanari ca i-am dat 3 lu Boncea (si mi-a tras la m$!@##!@e, ca nu mi le-a mai adus inapoi) :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ps. nu vreau umpluturi gen o masina 6 insi harmalaie etc ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Kidu :)) vand o fusta de dans speciala pt Lambada sondele LAMBADA :))))=))) @Hyena vezi ca Lucian e dubios te ademeneste iti vb frumos si hop ti-o scapa in pilaf si poate iti face un BAIAT de Baiat :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dak i-si da drumu lucian cred k umple strandru Tineretului !!! :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mi am pus si yo ploapele :) Mi am pus si yo ceva la salariu :)) yo imi fac la masina si la avans si la lichidare si intre avans si lichidare. Bogdy te apreciaza si baiatu tine-o tot asa :* ( pe dreapta :P )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
offf hyena tot nebun ai ramas:D te ast la un set doar dak imi promiti k fac poc amandoua dak da atunci promit sa facem amandoi poc in acelasi timp:)
PS: stii k doar tre sa dai un tel si este de ajuns(knd vine vb de dans sportiv:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
voi nu veniti la romexpo ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu lucrez.. dar voi merge ceva mai pe seara...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pe mine ma doare in penis de 4tuning si de romexpo asa ca nu voi merge deloc :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nasol daca te doare.....fa-ti un control!
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:14. |
- Copyright 2026 4Tuning