Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 08-04-09 23:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Kimi ms daca de mine era vb :P:))) incet,sigur si de calitate altfel eram toata ziua in targ la vitan si la cat am dat pe un singur ceas de la Raid imi luam din targ 3 ceasuri si suport:)@Stefan te anuntz cum imi trebuie ceva si vreau sa comandam :D ce semnatura am :X

kidu2006 09-04-09 00:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2223215)
Foarte tare baietasul asta la fiecare salariu isi face cate ceva pe masina..Tot respectul din partea mea...si a mai multora...;)

Da ai dreptate si eu am vazut lucrul asta;) Bravo lui!
Bgy,ce fusta vinzi frate?e daia scurta?ca am o verisoara la tzara sa`i dau si ei acu de Paste:???:
Sau i`o dau lui Kimi ca mai poarta si el cand nu ramane la NEVASTA-SA:!::lol:

Hyena 09-04-09 08:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba hahalerelor sa vedem unde sparg si yo niste gume si sa testez blocantu sa vad ce poate.

Ps. Kid poate ne vedem diseara la una mik ce zici ? sa vad cum stau cu grupu asta ca e putin mai lung.

Yo plec la munk vb la tel daca e pup :D

Lucian_GXZ 09-04-09 08:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hyena, hai vineri seara sa iesim la o cina romantica. :D Eu incerc sa fac rost de 2 lumanari ca i-am dat 3 lu Boncea (si mi-a tras la m$!@##!@e, ca nu mi le-a mai adus inapoi) :D

Hyena 09-04-09 08:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2223785)
Hyena, hai vineri seara sa iesim la o cina romantica. :D Eu incerc sa fac rost de 2 lumanari ca i-am dat 3 lu Boncea (si mi-a tras la m$!@##!@e, ca nu mi le-a mai adus inapoi) :D

Iesim pisi nu e problema asta, hai Jonny hai baieti :D

Ps. nu vreau umpluturi gen o masina 6 insi harmalaie etc !

BGY_Bogdy 09-04-09 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Kidu :)) vand o fusta de dans speciala pt Lambada sondele LAMBADA :))))=))) @Hyena vezi ca Lucian e dubios te ademeneste iti vb frumos si hop ti-o scapa in pilaf si poate iti face un BAIAT de Baiat :))

Hyena 09-04-09 17:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dak i-si da drumu lucian cred k umple strandru Tineretului !!! :D

Hyena 09-04-09 18:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mi am pus si yo ploapele :) Mi am pus si yo ceva la salariu :)) yo imi fac la masina si la avans si la lichidare si intre avans si lichidare. Bogdy te apreciaza si baiatu tine-o tot asa :* ( pe dreapta :P )

johnny325 10-04-09 00:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
offf hyena tot nebun ai ramas:D te ast la un set doar dak imi promiti k fac poc amandoua dak da atunci promit sa facem amandoi poc in acelasi timp:)

PS: stii k doar tre sa dai un tel si este de ajuns(knd vine vb de dans sportiv:))

Hyena 10-04-09 09:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2226305)
offf hyena tot nebun ai ramas:D te ast la un set doar dak imi promiti k fac poc amandoua dak da atunci promit sa facem amandoi poc in acelasi timp:)

PS: stii k doar tre sa dai un tel si este de ajuns(knd vine vb de dans sportiv:))

Imi pun azi suporti mai inalti la scaun ca sa rotesc de volan mai bine :D. Poze cu ploapele :))

Tweety_rzw 10-04-09 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2226727)
Imi pun azi suporti mai inalti la scaun ca sa rotesc de volan mai bine :D. Poze cu ploapele :))

Dar mai există o metodă şi nu este nici prea scumpă şi nici grea,o pernuţă pe scaun şi aia e :lol: :lol: :lol:

RoByNeT 10-04-09 10:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
voi nu veniti la romexpo ?

Lucian_GXZ 10-04-09 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu lucrez.. dar voi merge ceva mai pe seara...

Hyena 10-04-09 16:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe mine ma doare in penis de 4tuning si de romexpo asa ca nu voi merge deloc :)

GopPo 10-04-09 16:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nasol daca te doare.....fa-ti un control!


All times are GMT +2. The time now is 08:14.

- Copyright 2026 4Tuning