Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

Gabi 23-11-05 14:32

Maicăl: ti-era frig ma ? Iti inghetase dantura ? :lol:

Botosii aia de eschimos sunt ai lu' minirally ? Daca da, acum inteleg de ce ultima moda din randul pinguinilor de la Polu' Nord sunt cizmele imblanite :)

Hazbulatov 24-11-05 00:05

1 Attachment(s)
Cei frumos si lui d-zeu ii place =)) e ceva genu \"1 roman la siab\"

Psycho 24-11-05 02:45

cum era reclama de la mastercard ... ... o poza cu buci pe telefon .. nepretzuita .. pentru toate celelalte exista mastercard :))

Michael 24-11-05 07:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Maicăl: ti-era frig ma ? Iti inghetase dantura ? :lol:

Botosii aia de eschimos sunt ai lu' minirally ? Daca da, acum inteleg de ce ultima moda din randul pinguinilor de la Polu' Nord sunt cizmele imblanite :)

eram si eu un mic fizz :lol: :lol: :lol:

iar minirally tocmai iesise din iglu :lol: se ducea la vanatoare...

Gabi 24-11-05 09:21

Eu cred ca fugea de vanatori, ca... statura o face sa semene cu un mic pinguin :lol:

:icon_kiss miniraliu :)

needBrain 24-11-05 10:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Eu cred ca fugea de vanatori, ca... statura o face sa semene cu un mic pinguin :lol:

:icon_kiss miniraliu :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: MiniMe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mai MiniMe,ce are mey toata lumea cu u? :lol:

Psycho 24-11-05 16:57

mah voi avetzi bucurii la ea ?!?!?!? animalelor :)

PYT 24-11-05 17:23

1 Attachment(s)
:peace:

orlando 24-11-05 18:57

8 Attachment(s)
:lol:

minirally 25-11-05 00:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
mah voi avetzi bucurii la ea ?!?!?!? animalelor :)

eeh,michael..de-ai stii tu ce caldut e la mine in iglu.. :D merci pt asemanare gabi,esti un scump :) ami trebuie sa ma balangan in timpu mersului :) creierash,nush ce are toata lumea cu mine,ma vede mai mica :P si referitor la pozele de mai sus..tari :D

Kolegosu' 25-11-05 01:00

5 Attachment(s)
:lol: sper sa va placa :lol:

needBrain 25-11-05 02:46

1 Attachment(s)
:arrow: mother U.R.S.S tuning :lol:

Psycho 25-11-05 07:54

o volga .. si o scoditza mai trebe k ytrabant am vazut :))

Mustang 25-11-05 11:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
:arrow: mother U.R.S.S tuning :lol:

zici ca e balena :)

Kolegosu' 25-11-05 14:07

1 Attachment(s)
hai k va dau eu o skoditza


All times are GMT +2. The time now is 18:45.

- Copyright 2026 4Tuning