![]() |
Maicăl: ti-era frig ma ? Iti inghetase dantura ? :lol:
Botosii aia de eschimos sunt ai lu' minirally ? Daca da, acum inteleg de ce ultima moda din randul pinguinilor de la Polu' Nord sunt cizmele imblanite :) |
1 Attachment(s)
Cei frumos si lui d-zeu ii place =)) e ceva genu \"1 roman la siab\"
|
cum era reclama de la mastercard ... ... o poza cu buci pe telefon .. nepretzuita .. pentru toate celelalte exista mastercard :))
|
Re:
Quote:
iar minirally tocmai iesise din iglu :lol: se ducea la vanatoare... |
Eu cred ca fugea de vanatori, ca... statura o face sa semene cu un mic pinguin :lol:
:icon_kiss miniraliu :) |
Re:
Quote:
mai MiniMe,ce are mey toata lumea cu u? :lol: |
mah voi avetzi bucurii la ea ?!?!?!? animalelor :)
|
1 Attachment(s)
:peace:
|
8 Attachment(s)
:lol:
|
Re:
Quote:
|
5 Attachment(s)
:lol: sper sa va placa :lol:
|
1 Attachment(s)
:arrow: mother U.R.S.S tuning :lol:
|
o volga .. si o scoditza mai trebe k ytrabant am vazut :))
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
hai k va dau eu o skoditza
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:45. |
- Copyright 2026 4Tuning