Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

ErdVento 20-03-09 14:15

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
mersi mult.......in weekend il caut:P

roberto27 20-03-09 14:58

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Filtrul de benzina se afla pe partea dreapta spate in apropierea pragului.

antonlupan 20-03-09 18:53

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
asa mam gandit si eu,....sa il schimb odata cu uleiul si filtrul de ulei mai alea cu minunea asta de benzina romaneasca.....mersi fain si.....JOS PEDALA!!!!

ncs_balauru 20-03-09 21:53

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
eu unul la 10000 le schimb pe toate

MaxX_82 21-03-09 14:55

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
1 Attachment(s)
Update
jante+proiectoare de ceata

Tibanu 22-03-09 18:18

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by MaxX_82 (Post 2170113)
Update
jante+proiectoare de ceata

belea's...felicitari!!!cat te-au costat?

MaxX_82 23-03-09 16:34

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Jantele fara cauciuc - 380euro
Proiectoarele cu semnalizator, adica tot ce e in bara din fata - 95euro

antonlupan 25-03-09 13:51

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
faine roti....sa le invarti sanatos...



are careva montate inaltatoare la arcurile de spate pe vento?de unde? cat costa?

bzsa 28-03-09 07:43

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
2 Attachment(s)
crom:lol:

ulie.cozmi 28-03-09 15:55

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
5 Attachment(s)
pt cei interesati, se vinde una bucata vento :D
pt mai multe info. clik pe semnatura :D

antonlupan 28-03-09 19:43

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
are careva montate inaltatoare la arcurile de spate pe vento?de unde? cat costa?

Tibanu 29-03-09 11:53

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
4 Attachment(s)
in sf am reusit si am terminat cu inmatricularea,am scapat!
si a rasarit o statie si un sub. kenwood si se aude super bine!

ulie.cozmi 29-03-09 21:08

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by antonlupan (Post 2191752)
are careva montate inaltatoare la arcurile de spate pe vento?de unde? cat costa?

vrei sa o faci jeep?:)) dc vrei sa o inalti,k acuma toata lumea tinde sa o lase jos...si nu stiu sa fie din fabrica pt vento ceva inaltatoare sau ceva chestii din astea,numai daca improvizezi tu ceva :) :o

antonlupan 29-03-09 23:08

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by ulie.cozmi (Post 2194487)
vrei sa o faci jeep?:)) dc vrei sa o inalti,k acuma toata lumea tinde sa o lase jos...si nu stiu sa fie din fabrica pt vento ceva inaltatoare sau ceva chestii din astea,numai daca improvizezi tu ceva :) :o

nu vreau jeep dar sa lasat de spate....vreau sa o inalt 3-5 cm nu mai mult....momentan spatele e mai jos ca fata....mam gandit sa iau arcuri noi dar am auzit la o gramada ca au schimbat arcurile si degeaba....cica asa is ele......chestia e ca daca pun 2 persoane in spate si ceva bagaj in portbagaj nu prea mai am suspensii in spate si imi intra rotile sub aripa si imi roade cauciucurile....
am gasit ceva arcuri pachet drumuri grele....are careva?stiti cum se comporta?

ncs_balauru 29-03-09 23:45

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
si eu am aceasi problema pe spate dar cel putin la mine nu se mai lasa si pe spate am 205/50/r15 si nu ating (arcuri sport )


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning