![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Au prins curaj nenii cu Ferrari din iasi ... au inceput sa le scoata la plimbare , ieri pe copou umbla celalalt ferrari din iasi RTE-ul , si acum vreo 2 saptamani l-am zarit iar prin 2 baieti ... acuma vad ca si patronul de la OTED si-a scos ferrariul la aer ... pacat de masinile astea pentru drumurile astea minunate
|
Re: Masini tari din Iasi
avea 34000 km.....:shock:
|
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
ieri pe pacurari ...
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
mie mila de masina aia :| la ce strazi avem noi
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
yo's ala mai mic :)):D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Totusi poze cu acel Passat mov de pe Sararie are cineva?
Din cate am auzit este un W8,model mai rar in Romania.Deci..are cineva poze cu el? |
Re: Masini tari din Iasi
Cel cu evacuarea dubla ?!
|
Re: Masini tari din Iasi
ce mia placut mie a fost noul mercedes cl cu motor de 6,3 mi se pare ca era si AMG.o sa incerc sa fac rost si de poze :-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Pai 6.3 simplu nu prea mai sunt (era 300SEL, SL prin '70) in rest Brabus, AMG.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Cu ala normal probabil merge in fiecare zi si celalt il tine doar in curte,nu l-am vazut niciodata pe strada..poze nu am. Eu trec pe acolo in fiecare dimineata pe la 7:20 si e in curte. |
Re: Masini tari din Iasi
Daca e cel care sta in curte chiar langa un magazin alimentar, cum iesi dinspre strada(cu sens unic) care duce la Total Car, sau Bioinginerie... iese, mai ales vara de mai multe ori l-am vazut.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning