Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Bogdan.IS 30-01-11 12:48

Re: Masini tari din Iasi
 
Au prins curaj nenii cu Ferrari din iasi ... au inceput sa le scoata la plimbare , ieri pe copou umbla celalalt ferrari din iasi RTE-ul , si acum vreo 2 saptamani l-am zarit iar prin 2 baieti ... acuma vad ca si patronul de la OTED si-a scos ferrariul la aer ... pacat de masinile astea pentru drumurile astea minunate

ionutz26 30-01-11 13:54

Re: Masini tari din Iasi
 
avea 34000 km.....:shock:

D3m0N 30-01-11 15:45

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
ieri pe pacurari ...

Nuicarc 30-01-11 22:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4035147)
ieri pe pacurari ...

Hai ca asta-i buna...

DeMoN94 30-01-11 23:32

Re: Masini tari din Iasi
 
mie mila de masina aia :| la ce strazi avem noi

Nuicarc 30-01-11 23:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by DeMoN94 (Post 4036733)
mie mila de masina aia :| la ce strazi avem noi

Sunt doi DeMoni?:)))

DeMoN94 30-01-11 23:59

Re: Masini tari din Iasi
 
yo's ala mai mic :)):D

D3m0N 31-01-11 15:13

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by DeMoN94 (Post 4036796)
yo's ala mai mic :)):D

Si ala care ar pute sa-si faca alt cont pt ca datorita unor erori de pe forum eu nu-mi pot schimba numele:)

vinyl 31-01-11 18:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Totusi poze cu acel Passat mov de pe Sararie are cineva?

Din cate am auzit este un W8,model mai rar in Romania.Deci..are cineva poze cu el?

vlad87 31-01-11 19:30

Re: Masini tari din Iasi
 
Cel cu evacuarea dubla ?!

crvalx 01-02-11 11:48

Re: Masini tari din Iasi
 
ce mia placut mie a fost noul mercedes cl cu motor de 6,3 mi se pare ca era si AMG.o sa incerc sa fac rost si de poze :-)

vlad87 01-02-11 14:14

Re: Masini tari din Iasi
 
Pai 6.3 simplu nu prea mai sunt (era 300SEL, SL prin '70) in rest Brabus, AMG.

Nuicarc 01-02-11 14:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4039183)
Totusi poze cu acel Passat mov de pe Sararie are cineva?

Din cate am auzit este un W8,model mai rar in Romania.Deci..are cineva poze cu el?

Da,are un W8 pe grila din fata,aripile putin umflate cred,un mov destul de smecher si putin coborat,sta in fiecare zi langa un Passat normal.
Cu ala normal probabil merge in fiecare zi si celalt il tine doar in curte,nu l-am vazut niciodata pe strada..poze nu am.
Eu trec pe acolo in fiecare dimineata pe la 7:20 si e in curte.

vlad87 01-02-11 15:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Daca e cel care sta in curte chiar langa un magazin alimentar, cum iesi dinspre strada(cu sens unic) care duce la Total Car, sau Bioinginerie... iese, mai ales vara de mai multe ori l-am vazut.

Nuicarc 01-02-11 15:22

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4041931)
Daca e cel care sta in curte chiar langa un magazin alimentar, cum iesi dinspre strada(cu sens unic) care duce la Total Car, sau Bioinginerie... iese, mai ales vara de mai multe ori l-am vazut.

Ala e,ce stii despre el?


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning