Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

valib 02-07-06 19:02

Re: Cum sa agati o fata..
 
dexter...let the girl die!
nu o mai baga in seama...
daca vrea sa iasa la suc...stie ca ai invitat-o...
o fi crezut ca esti ceva bagabont....:):):)

Spark 02-07-06 19:05

Re: Cum sa agati o fata..
 
psyho ... dak o zice asa direct ... cred ca de acuma inainte ar trebui sa schimbe magazinu` de unde se aprovizioneaza ... :D
fortzat sau nu ... :lol:

Psycho 03-07-06 00:03

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by Trixi
...in principiu ai tu dreptate ;) ,dar ptr unele fetitze,asta trebuie putin impachetat mai altfel...k nu te poti astepta k toti sa stie ce vor...:D

impachetat .. despachetat .. vorba lunga saracia omului ... shtii ... de obicei nu-mi plac femeile care vorbesc mult si nu fac nimik .. in general femeile care tac sunt cele mai frumoase ...

si cum la ora asta mi-e un somn de nu ma vad .. imi doresc o femeie care sa taca ...

aleks 03-07-06 16:04

Re: Cum sa agati o fata..
 
dexter, nu-i aminti de prieten sau kestii
strici momentul
si kiar dak iti spune k are prieten, nu dezarma, spune-i k tu nu esti gelos :)
cand s-a combinat cu acutalul (daca o exista) nu a renuntat la altul pt el?
acum it's your turn
nu ceda, n-are cum sa nu cedeze ea pana la urma :)

dexter_20 08-07-06 15:02

Re: Cum sa agati o fata..
 
Uf! Tocmai vineri am venit si eu home.Am fost de am picat ultimul examen si apoi...Costinesti!Acolo a picat una Elena in plasa. Misto treburile astea de o noapte! Revenind la ce ma preocupa.... nici nu mai stiu ce sa zic. Tre sa merg sa vad cum mai sta treaba cu alimentara. Vorba lu Psycho... si pot sa o completez: dupa femei si autobuze sa nu alergi niciodata pt k mai vin si altele. Asa ca...

valib 10-08-06 10:32

Re: Cum sa agati o fata..
 
nenea dexter...cum e cu fata de la alimentara?
hai ca si eu ajung pe urmele tale...da asta e la supermarket:):):):)
si nu stiu daca rezist sa cumpar in fiecare zi ceva:):), mai ales ca vinde la mezeluri:)))

dexter_20 10-08-06 20:49

Re: Cum sa agati o fata..
 
Am nr ei de tel, dar am aflat ca nu e din oras, si co o cunosc cam multi baieti....if u know what i mean,asa ca am cam lasat-o moarta, k mie mi-e scarba de asa fete.Poate am sa ma ofer odata sa o duc cu masina pana acasa :twisted: sa vad ce iese....dar.....

valib 10-08-06 20:53

Re: Cum sa agati o fata..
 
:):)
e tare...
las' ca vine alta:)
eu am mancat toata ziua salam:):):):)
deci maine ma duc la cumparaturi:))))
buhahahaha

Spark 11-08-06 12:45

Re: Cum sa agati o fata..
 
dak tot cumperi atea mezeluri ...
cheama-o la un gratar ... sau ceva ... :D:D:D
doar voi doi ... ;) alea alea ...

aleks 13-08-06 13:27

Re: Cum sa agati o fata..
 
gratar?
in 2?
cam plicitisitor pt 2 oameni care nu au subiecte in comun si care nici nu se cunosc, si cam mica probabilitatea sa acepte...

dexter_20 13-08-06 13:36

Re: Cum sa agati o fata..
 
Ai putea sa-i ceri nr de tel, sau direct cu tupeu bagi treaba cu invitatia la suc si dak sucul s-ar bea in disco... La mine a mers de mai multe ori.

valib 13-08-06 20:53

Re: Cum sa agati o fata..
 
am fost, am vazut-o, m-a salutat ea prima, era happy, m-a intrebat ce mai fac, i'am zis, am intrebat'o cum mai e, care-i miscarea, etc...
in curand invitatie la suc:):)

dexter_20 13-08-06 21:23

Re: Cum sa agati o fata..
 
Multa bafta! Eu iti recomand sa faci iti si putin temele. Adica sa intrebi in stg si dreapta dak a auzit cineva de ea, ce-i de capul ei.Macar sa stii dak te axezi pe ceva de-o noapte sau mai mult, ca sa ai surpriza care am avut-o eu.... Fata cuminte de la alimentara o cunoaste un sat intreg...si incepe sa isi faca cunostinte si in oras.

Mustang 13-08-06 21:37

Re: Cum sa agati o fata..
 
cea mai noo metoda ???
ii dai o minge de baschet in cap fara sa vrei ... :)
sa moara kiki de nu mere :)

BlueEyes 13-08-06 21:43

Re: Cum sa agati o fata..
 
vara la mare .... e atat de usor s agati ......


All times are GMT +2. The time now is 04:02.

- Copyright 2024 4Tuning