![]() |
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
Quote:
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
4 Attachment(s)
salut!! sapt trecuta,am atins putin masina si spoilerul...si as vrea sa o chitui si sa pun peste bombsticker...si as vrea sa vad cum arata...as vrea sa fac toata aripa dreapta,sau doar jumatate,pe lungime si putin din spoilerul fata...sa acopar zgarieturile...sau cum credeti voi ca ar da mai bine.va multumesc !!Attachment 2651182
Attachment 2651183 Attachment 2651184 Attachment 2651185 |
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
2 Attachment(s)
Un vt la acest polo daca se poate :) Sa fie ceva Oem sau putin clean... sau faceti fiecare ce doriti sa imi dati o idee de tuning :)
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
1 Attachment(s)
Salut,vreau si eu urmatoarele : badboy look , capota culoarea gri , xenon , pozitii semnalizari si bara fata clean ( fara suport numar) "
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
2 Attachment(s)
salut,
As vrea si eu ce e visiniu sa fie alb (partea aurie de jos sa ramana). De asemenea jantele negre si tot ce e crom (bullbar, grila, oglinzi, rame faruri) tot negru. multumesc anticipat |
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
Quote:
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
4 Attachment(s)
sper sa fie cam cum va doreati sa fie...
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
Quote:
daca se pot face ambele poze ar fi perfect :) |
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
Quote:
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
2 Attachment(s)
scz pt dublu post,nu a mers sa mai dau edit :))
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
1 Attachment(s)
Am vorbit cu cei de la top wheels si se pare ca ar fi alegere mai bine vopsirea jantelor electrostatic asa ca va trebuii sa renunt la cele doua culori alese de mine si sa fac jantele o singura culoare.
Ma poate ajuta si pe mine cineva sa imi faca jantele de mai jos in mai multe culori care credeti voi ca ar da bine (O singura culoare toata janta). Eu ma gandeam la bluemarin deschis voi? |
| All times are GMT +2. The time now is 20:03. |
|
- Copyright 2026 4Tuning