Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Styling by request - Idei de tuning pt masina ta (https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta.html)
-   -   Masinile VOASTRE preparate de noi ! (https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta/47261-masinile-voastre-preparate.html)

miahi89 05-01-13 09:35

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by dany2good4u (Post 5305955)
uite ceva facut mai in graba asa...

Multumesc pentru poze :D

cristi87 05-01-13 13:29

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
4 Attachment(s)
salut!! sapt trecuta,am atins putin masina si spoilerul...si as vrea sa o chitui si sa pun peste bombsticker...si as vrea sa vad cum arata...as vrea sa fac toata aripa dreapta,sau doar jumatate,pe lungime si putin din spoilerul fata...sa acopar zgarieturile...sau cum credeti voi ca ar da mai bine.va multumesc !!Attachment 2651182

Attachment 2651183

Attachment 2651184

Attachment 2651185

DaNn.ZyX 05-01-13 13:45

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cristi87 (Post 5306852)
salut!! sapt trecuta,am atins putin masina si spoilerul...si as vrea sa o chitui si sa pun peste bombsticker...si as vrea sa vad cum arata...as vrea sa fac toata aripa dreapta,sau doar jumatate,pe lungime si putin din spoilerul fata...sa acopar zgarieturile...sau cum credeti voi ca ar da mai bine.va multumesc !!Attachment 2651182

Attachment 2651183

Attachment 2651184

Attachment 2651185

Attachment 2651200

Reme 05-01-13 15:48

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Choby (Post 5298831)
Salutare Baietii , ma puteti ajuta si pe mine cu un Design :D . In principiu o vreau mai jos , in rest va las pe voi sa va distrati la jante si la aspect si restu :) In principiu as vrea daca se poate sa ramaneti pe stilul Clean and Low :) Multumesc.

am incercat si eu...

nurrof3n 06-01-13 00:01

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
2 Attachment(s)
Un vt la acest polo daca se poate :) Sa fie ceva Oem sau putin clean... sau faceti fiecare ce doriti sa imi dati o idee de tuning :)

Mihnea evo 06-01-13 10:11

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Salut,vreau si eu urmatoarele : badboy look , capota culoarea gri , xenon , pozitii semnalizari si bara fata clean ( fara suport numar) "

dary762 10-01-13 21:30

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by nurrof3n (Post 5307598)
Un vt la acest polo daca se poate :) Sa fie ceva Oem sau putin clean... sau faceti fiecare ce doriti sa imi dati o idee de tuning :)

Am unul asemanator in oras numai ca e gri :p

elspa 10-01-13 22:23

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
2 Attachment(s)
salut,

As vrea si eu ce e visiniu sa fie alb (partea aurie de jos sa ramana). De asemenea jantele negre si tot ce e crom (bullbar, grila, oglinzi, rame faruri) tot negru.

multumesc anticipat

Al3xInn0 11-01-13 13:46

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by Mihnea evo (Post 5307836)
Salut,vreau si eu urmatoarele : badboy look , capota culoarea gri , xenon , pozitii semnalizari si bara fata clean ( fara suport numar) "

nimeni ?

dany2good4u 12-01-13 13:13

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
4 Attachment(s)
sper sa fie cam cum va doreati sa fie...

elspa 12-01-13 19:15

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by elspa (Post 5314166)
salut,

As vrea si eu ce e visiniu sa fie alb (partea aurie de jos sa ramana). De asemenea jantele negre si tot ce e crom (bullbar, grila, oglinzi, rame faruri) tot negru.

multumesc anticipat

multumesc mult, se poate si negru in loc de alb ? restul la fel jantele negre si tot ce e crom (bullbar, grila, oglinzi, rame faruri) tot negru.

daca se pot face ambele poze ar fi perfect :)

Al3xInn0 12-01-13 22:25

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by dany2good4u (Post 5315847)
sper sa fie cam cum va doreati sa fie...

merci mult !

dany2good4u 13-01-13 11:46

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by elspa (Post 5316371)
multumesc mult, se poate si negru in loc de alb ? restul la fel jantele negre si tot ce e crom (bullbar, grila, oglinzi, rame faruri) tot negru.

daca se pot face ambele poze ar fi perfect :)

celelalte 2 poze le urc mai tarziu

dany2good4u 13-01-13 12:52

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
2 Attachment(s)
scz pt dublu post,nu a mers sa mai dau edit :))

pisiku90s 18-01-13 13:46

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Am vorbit cu cei de la top wheels si se pare ca ar fi alegere mai bine vopsirea jantelor electrostatic asa ca va trebuii sa renunt la cele doua culori alese de mine si sa fac jantele o singura culoare.

Ma poate ajuta si pe mine cineva sa imi faca jantele de mai jos in mai multe culori care credeti voi ca ar da bine (O singura culoare toata janta). Eu ma gandeam la bluemarin deschis voi?


All times are GMT +2. The time now is 20:03.

- Copyright 2026 4Tuning