Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

OnlyHate 03-01-12 15:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Cauta pe tastatura :)) print screen porma intrii in paint si dai ctlr+v . Ms ptr e34

razvaneluu 03-01-12 15:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
am windows 7 si nu merge cu prtscr ...

sorinsidesmokelfs 03-01-12 16:11

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 4805547)
am windows 7 si nu merge cu prtscr ...

Facem pariu?:)) o sa caut si rezolvare la problema ta cu PS si cand gasesc te anunt;) frumoase toate din ultimile pag.
PS: am cautat pe net si e posibil sa fie de la versiunea de PS incearca cu cs3/cs4/cs5 si va merge;)

Tomas_SlrR 03-01-12 16:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Toyota

:arrow:

skype09 03-01-12 17:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 4805486)
pe ce tasta faceti pozele si cum le transformati sa le puneti pe site ?

si daca esti incepator nu e mai simplu cu asta? sa eviti photoshop
la screenshot selectezi png

Tornado_90 03-01-12 18:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
O Toyota Supra MK3 '92 de la mine ,are motoras Bi-Turbo...

Astept pareri daca vreti sa dati...:lol:

radu_cainamisir 03-01-12 19:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
LA MULTI ANI tuturor!!!! imi pare rau ca nu am putut fi pe forum dar am cam fost plecat:(

in general mi-a placut cam tot ce am vazut...mrg mici probleme cu pozele la bobi_racers dar se rezolva nu intru in amanunte

bai deci cand eram la revelion cu spritz-ul in nas mi-a venit o idee! ce ar fi daca cateva zile 1-2-3 cate o fi am face masini numai din slrr sa ne mai amintitm cum era la inceput de tot. Se baga cineva?

R.Equinox 03-01-12 20:51

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4805950)
LA MULTI ANI tuturor!!!! imi pare rau ca nu am putut fi pe forum dar am cam fost plecat:(

in general mi-a placut cam tot ce am vazut...mrg mici probleme cu pozele la bobi_racers dar se rezolva nu intru in amanunte

bai deci cand eram la revelion cu spritz-ul in nas mi-a venit o idee! ce ar fi daca cateva zile 1-2-3 cate o fi am face masini numai din slrr sa ne mai amintitm cum era la inceput de tot. Se baga cineva?

Eu ma bag:))):))....

Frumoase masini allz

Golf 3 VR6

La masina asta astept pareri!!:oops::oops:

dary762 03-01-12 20:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Citroen C4

Tornado_90 03-01-12 21:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4806092)
Eu ma bag:))):))....

Frumoase masini allz

Golf 3 VR6

La masina asta astept pareri!!:oops::oops:

E frumoasa ,imi place combinatia de culori, si arata prea frumos asa joasa. De masina mea ce zici?(intreb doar din pura curiozitate)

Tornado_90 03-01-12 21:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4806096)
Citroen C4

Frumoasa,dar am o intrebare mi se pare mie sau e putin cam ciudata din fata ,adica nu prea seamana...oricum e frumoasa.Crezi ca poti sa mi-o dai si mie?Apropo de masina mea ce zici?

Radu A.K.A. G.R.M. 03-01-12 21:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4806092)
Eu ma bag:))):))....

Frumoase masini allz

Golf 3 VR6

La masina asta astept pareri!!:oops::oops:

Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4806096)
Citroen C4


Raducu, frumos. Mai mult jantele fac o masina decat kitul. Da` totusi, pentru a face tuning, merg si niste piese schimbate, care sa dea bine cu masina, sa nu fie kitch. Si micusaguri, de exemplu o prelungire la barile stock, o grila fara semn. In rest e bine

Dary, scoate gardu ala din masina. Strica tot aspectu`

TORNADO Dupa ce postezi, si vrei sa mai scrii ceva, forumu asta, pentru a evita dublu-posturile, a pus functia EDIT. e un butonas ca cel de REPLAY, numa ca scrie EDIT. Data viitoare te rog sa il incerci si sa imi spui parerea despre el

dary762 03-01-12 21:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Ciudata in ce sens?
Mie mi se pare ca are botu prea scurt:-?
Apropo nu mai fa posturi unul dupa altul pentru ca nai voie,
1.Ori dai edit.
2.Ori astepti sa posteze altcineva.
Despre masina ta.:
Pai neaparat trebuie sa aranjezi rotile(camber mai afara spate etc..)
Si daca ai face si grafica ar fi super.
Vezi ce faci.

Andrei_995 03-01-12 21:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Dacia 1310 Sport ...Eu doar astept pareri,critici constuctive . Sa imi spuneti daca am ceva de modificat la ea.

OnlyHate 03-01-12 21:53

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
:evil:


All times are GMT +2. The time now is 16:18.

- Copyright 2026 4Tuning