Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 07-04-09 19:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
si acum inca un mic Teaser....

BGY_Bogdy 07-04-09 21:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
acest club pt mine de cand am intrat am zis ca totul se bazeaza pe prietenie si pasiunea pt tuning pasiunea a rezistat dar prietenia se leagana...hai va pooop dati-va dracu de simpatici ne int intrafic :* o sa trec pe la standu vostru sa va salut personal in weekend

Tweety_rzw 07-04-09 21:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da mă bogdy dar tot ai join la group'ul nostru :lol: defapt lor... :P !

kidu2006 07-04-09 23:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2219884)
acest club pt mine de cand am intrat am zis ca totul se bazeaza pe prietenie si pasiunea pt tuning pasiunea a rezistat dar prietenia se leagana...hai va pooop dati-va dracu de simpatici ne int intrafic :* o sa trec pe la standu vostru sa va salut personal in weekend

Varule data viitoare cand mai iesi seara la plimbare blocheaza-ti dreaq usile ca vin TURCIIIIIIIIIIIIIIIIII peste tine:))))
Cu prima ocazie cand ne mai intalnim o sa va spun una buna cu colegul vostru Bogdy :))

daffy duck™ 08-04-09 00:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asculta sfatul lu Kydu bai bog....ca daca ai cazut in fata lui...te face zdrente cu bara aia a lui :)) :)) :)) :))
Nu Batman? :D :D :D :D

kidu2006 08-04-09 10:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2220278)
asculta sfatul lu Kydu bai bog....ca daca ai cazut in fata lui...te face zdrente cu bara aia a lui :)) :)) :)) :))
Nu Batman? :D :D :D :D

Si daca o sa cazi tu in fatza mea ,a?ce zici8)
P.S.: Era vorba despre o intalnire funny din trafic,va povestesc eu,ca e mai misto povestita live decat scrisa:???:..l-am speriat nitel pe colegu vostru:o

kimi 08-04-09 13:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2219884)
acest club pt mine de cand am intrat am zis ca totul se bazeaza pe prietenie si pasiunea pt tuning pasiunea a rezistat dar prietenia se leagana...hai va pooop dati-va dracu de simpatici ne int intrafic :* o sa trec pe la standu vostru sa va salut personal in weekend

Ai iesit din Inferno ??:???:

Lucian_GXZ 08-04-09 16:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
De 1 aprilie :)) Glumetz rau asta mic! A uitat intre timp ca bataia doare :))

Tweety_rzw 08-04-09 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2221942)
De 1 aprilie :)) Glumetz rau asta mic! A uitat intre timp ca bataia doare :))

Băi frate :lol: :cry: , să mor eu de mai înţeleg ceva !:lol:

BGY_Bogdy 08-04-09 16:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mari panarame :))))) @kidu mare panarama la semafor este :)) sa ma omoare in masina =)) :) o sa va povestesc ce sa int cu mine si kidu

RoByNeT 08-04-09 17:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2221942)
De 1 aprilie :)) Glumetz rau asta mic! A uitat intre timp ca bataia doare :))

deci ?

BGY_Bogdy 08-04-09 19:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Au ajuns si astea mici de la Raid Hp Night Flight mai am de luat un senzor nu`i graba pt ca nu stiu dimensiunile si tre sa ma interesez ...le pun pana sapt viitoare la sf :D urmeaza jante+suspensie :D

stefan_88 08-04-09 20:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bogdy sa ma anunti daca mai ai nevoie de ceva :) .

Tweety_rzw 08-04-09 21:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mamăăă bgy revine în forţăăă ,haide tatăăă să te vedem... :D gata :lol:

kimi 08-04-09 22:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Foarte tare baietasul asta la fiecare salariu isi face cate ceva pe masina..Tot respectul din partea mea...si a mai multora...;)


All times are GMT +2. The time now is 15:48.

- Copyright 2026 4Tuning