![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
inca o intrebare....are careva pe vento alarma cu pornire motor de la distanta si cu cheie briceag?daca da de unde ati luat si in ce bani...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
http://i42.tinypic.com/152m13r.jpg
Asta e masina mea....chiar in prima zi dupa ce am cumparat-o:-P Acum vreau sa va intreb ceva...daca ma puteti ajuta:)....cum pot schimba becul din intrerupatorul ala cu care aprind faza scurta si pozitiile??? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
eu am alarma cu pornire pe cheie briceag dar am facut ceva modificari casa fuctioneze pe cheia briceag si in plus mai are si cateva functii care sunt utile
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
pai si de unde ai luat asa ceva si in ce bani?.....alarma cu tot cu chei....stiu ca mai are ceva functii si de aia mam gandit ca daca tot pun alea as putea lua ceva sa aibe si pornirea din cheie de la distanta si pt a nu avea in buzunar si cheia masinii si telecomanda pt alarma mam gandit ca o cheie briceag ar fii ideala....
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
3 Attachment(s)
ASTA ESTE CHEIA ,AM CUMPARAT O ALARMA TITANIC500 SI AM LUAT 2 CHEI BRICEAG DE LA SEVICIU CARE DIN JOACA AM PUTUT SA LE CODEZ PE ALARMA (EU LUCREZ LA SKODA CA ELECTRICIAN AUTO) SI LA UNELE ALARME MERG CELE DE SKODA DAR LA ALTELE MERG CELE DE LA MODULELE DE INCHIDERE CENTRALIZATA CU CHEI BRICEAG SAU CONTACTEAZAMA GASESTI NR DE TEL PE SAIT
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
update:D
am montat eleronul de luneta,si pragurile |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Cat si unde ai gasit eleronul?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
e adusa de la firma mattig era in jur de 80 de euro
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
PAUL eu lam cumparat de la AUTOZER SAU ZER1 si a costat 250 ron si este lafel cauata pe google si o sa gasesti
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
STIE CAREVA LA CATI KM SE SCHIMBA FILTRELE?BENZINA SI AER?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
salut
poate intreb prostii, dar unde-i filtrul de benzina? motor AAM 55kw mersi |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
eu unul le schimb pe toate o data la 10000km (f aer,f benz,f ulei,f polen si uleiul)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
sub masina desigur sincer nu stiu dar ma intereseaza si pe mine sa schimb filtrele |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
PS:BSZA postam deodata :P |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
da asa pare:D
sincer eu nu l-am schimbat niciodata dar cred ca ar cam fi cazul sa il schimb la 135 de mii de km |
| All times are GMT +2. The time now is 07:47. |
- Copyright 2026 4Tuning