![]() |
Re: Masini tari din Iasi
nu prea merita acea masina sa stea in frig si sa ii inghete chederele, banuisc ca proprietarul o tine intr-un garaj pe perioada iernei unde hiberneaza la caldura fara sa sufere degeraturi, ar fi pacat sa faca contact cu sarea de la noi care are un apetit deosebit pentru tabla!
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
:!::!:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
poza nu-i prea recenta...
nu cred mai este prin iasi... |
Re: Masini tari din Iasi
eu parca am vazut-o la uds sau in alta parte,dar stiu sigur ca am vazut-o
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
masina de mai sus este de vanzare..daca e cineva interesat sa ma contacteze.
CHEVROLET MALIBU BERLINA 3,2 107CP ROSU CHEVROLET MALIBU 1964 inmatriculat RO Pret: 5,000 EURO An fabricatie: 1964 Carburant: Benzina Rulaj: 130,000 km Capacitate: 3,180 cmc Putere: 107 CP Locatie:IASI Inmatriculata RO TAPISERIE PIELE;STARE BUNA DE FUNCTIONARE,TOATE PIESELE ORIGINALE,MULTIPLE PIESE DE REZERVA https://img137.imageshack.us/img137/4...3960005fx3.jpg https://img137.imageshack.us/img137/9...3960004ca3.jpg |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
ba da
|
Re: Masini tari din Iasi
Era un PASSAT 3BG model 2002-2005 de culoare mov,cu elemente cromate,foarte foarte frumos,poze cu el are cineva?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
7 Attachment(s)
:pistoles:saptamana trecuta spala caii:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
cam cate sute?!.....:D
|
Re: Masini tari din Iasi
cam...fix 490:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning