Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

ktalyn 12-12-10 20:11

Re: Masini tari din Iasi
 
nu prea merita acea masina sa stea in frig si sa ii inghete chederele, banuisc ca proprietarul o tine intr-un garaj pe perioada iernei unde hiberneaza la caldura fara sa sufere degeraturi, ar fi pacat sa faca contact cu sarea de la noi care are un apetit deosebit pentru tabla!

Eriksson 14-12-10 11:50

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
:!::!:

Victor_Is 14-12-10 11:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 3896573)
:!::!:

asta era pe la Hala, dar apoi a disparut, sau nu am mai vazut-o eu :-??

Eriksson 14-12-10 18:37

Re: Masini tari din Iasi
 
poza nu-i prea recenta...
nu cred mai este prin iasi...

MihaiCsl 14-12-10 18:57

Re: Masini tari din Iasi
 
eu parca am vazut-o la uds sau in alta parte,dar stiu sigur ca am vazut-o

loveHonda 14-12-10 19:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Msab (Post 3855474)
Cine ghiceste ce avem noi in Iasi :D?

masina e a lui florin turcu din pub25 , il cunosc personal pe tip , e adusa recent , el pana acum fiind inebunit de masinile toyota paseo , chiar mai are o toyota paseo decapotabila culoarea rosie. :D

tintome 15-12-10 00:54

Re: Masini tari din Iasi
 
masina de mai sus este de vanzare..daca e cineva interesat sa ma contacteze.


CHEVROLET MALIBU BERLINA 3,2 107CP ROSU
CHEVROLET MALIBU 1964 inmatriculat RO
Pret: 5,000 EURO An fabricatie: 1964 Carburant: Benzina
Rulaj: 130,000 km Capacitate: 3,180 cmc Putere: 107 CP
Locatie:IASI Inmatriculata RO

TAPISERIE PIELE;STARE BUNA DE FUNCTIONARE,TOATE PIESELE ORIGINALE,MULTIPLE PIESE DE REZERVA

https://img137.imageshack.us/img137/4...3960005fx3.jpg
https://img137.imageshack.us/img137/9...3960004ca3.jpg

vlad87 17-12-10 10:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by loveHonda (Post 3897835)
masina e a lui florin turcu din pub25 , il cunosc personal pe tip , e adusa recent , el pana acum fiind inebunit de masinile toyota paseo , chiar mai are o toyota paseo decapotabila culoarea rosie. :D

Nu avea si una verde parca ?!

tintome 17-12-10 17:58

Re: Masini tari din Iasi
 
ba da

vinyl 04-01-11 15:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Era un PASSAT 3BG model 2002-2005 de culoare mov,cu elemente cromate,foarte foarte frumos,poze cu el are cineva?

Nuicarc 04-01-11 21:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 3953071)
Era un PASSAT 3BG model 2002-2005 de culoare mov,cu elemente cromate,foarte foarte frumos,poze cu el are cineva?

Il gasesti pe Sararie,zi de zi !

vinyl 04-01-11 21:50

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 3954274)
Il gasesti pe Sararie,zi de zi !

Tot pe sararie l-am vazut si eu dar...eu stau departe..mai rar trec prin sararie.Poze cu el?PLS?

ionutz26 30-01-11 10:02

Re: Masini tari din Iasi
 
7 Attachment(s)
:pistoles:saptamana trecuta spala caii:lol:

DarkNight_Racer 30-01-11 10:39

Re: Masini tari din Iasi
 
cam cate sute?!.....:D

ionutz26 30-01-11 10:41

Re: Masini tari din Iasi
 
cam...fix 490:lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning