Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Fr33`e30 20-01-11 16:09

Re: DreamWorks
 
ha ha glumetzule :lol: ... vezi ca am dat tot ce se poate jos din masina ... sa vezi panarama draq cand ma apuc sa o pun la loc ... sunt 2 optziuni ... 1 ori ma duc sa mai cumpar suruburi si alte dalea ... 2 ori raman cu 1 sac de piese care nu o sa stiu de unde sunt :)) :oops:

Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 4004528)
Indecis mereu Florin ...:D Oricum face treaba omu ,apropo fr33 te ajut la puzzle knd ai nevoie daca vrei !


Fr33`e30 20-01-11 18:21

Re: DreamWorks
 
fetele ce este linistea asta ... ma dezamagitzi ... eu cu cine mai parlesc ?? :lol:

NXdev 20-01-11 18:29

Re: DreamWorks
 
Nenea florin, ce gen de jante vrei la schimb :D?Ale mele, cele negre nu-ti plac?
Ne pregatim de 4tuning days :)?Poate facem si noi o impresie buna :D.

Fr33`e30 20-01-11 18:31

Re: DreamWorks
 
te ajut cu mare placere pt 4tuning ... cine are 4x100 si nu are jante ... il ajut pt event ... dar ma intereseaza tot pe 16 tot cu buza ....


Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4004943)
Nenea florin, ce gen de jante vrei la schimb :D?Ale mele, cele negre nu-ti plac?
Ne pregatim de 4tuning days :)?Poate facem si noi o impresie buna :D.


Tyfu 20-01-11 18:42

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4003817)
Splendid 8), ar trebuii sa merite sacrificiul :oops:.Apropo...culoarea va fi mai mult decat perfecta pentru o masina sport.

Ai lasat-o cheala :)), mai rar mk2 fara rugina...nu s-a luat vopseaua cand ai dat jos bandourile ?Pacat de folie ...facea toata treaba :( ( joking ).Poate reusesti sa ne arati si noua cateva poze :twisted:.

Membri DreamWorks...am o veste buna...timp de cateva zile m-am interesat de eventuri, iar cu ajutorul lui Razvan NEB am trimis email domnului Vali Laszlo.
Mesaj:
Buna seara.Imi puteti spune cand se va organiza urmatorul event 4tuning days?Sau daca se va organiza anul acesta.Multumesc.
Raspuns:
Sfarsitul lunii Martie, inceputul lunii Aprilie.

Felicitari!! Deja avem o data ...putem sa ne apucam de treaba!!

Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4004943)
Nenea florin, ce gen de jante vrei la schimb :D?Ale mele, cele negre nu-ti plac?
Ne pregatim de 4tuning days :)?Poate facem si noi o impresie buna :D.

Pai hai sa ne pregatim.
Ce masini vrei sa participe?

Alex30 20-01-11 18:44

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 4004950)
te ajut cu mare placere pt 4tuning ... cine are 4x100 si nu are jante ... il ajut pt event ... dar ma intereseaza tot pe 16 tot cu buza ....

Am 4x100 da n-am jante :)) toate jantele lu' free sa apeleze la mine :D...dar din punctul meu de vedere a mea nu prea are ce cauta acuma acolo cu toate ca mi-as dori...si NU pentru reclama, ci pentru a cunoaste oameni noi...oricum voi ajuta cu organizarea cu cea mai mare placere.


Maine am si eu o rugaminte...cine vine la intalneala de prin zona de la Piata Resita sa il luati si pe Andrey pentru ca nu are cu ce sa vina...multumesc

Fr33`e30 20-01-11 18:46

Re: DreamWorks
 
ne organizam maine seara cine si cum baga masinile ... :lol:


Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 4004993)
Am 4x100 da n-am jante :)) toate jantele lu' free sa apeleze la mine :D...dar din punctul meu de vedere a mea nu prea are ce cauta acuma acolo cu toate ca mi-as dori...si NU pentru reclama, ci pentru a cunoaste oameni noi...oricum voi ajuta cu organizarea cu cea mai mare placere.


Maine am si eu o rugaminte...cine vine la intalneala de prin zona de la Piata Resita sa il luati si pe Andrey pentru ca nu are cu ce sa vina...multumesc


Sonny™ 20-01-11 19:42

Re: DreamWorks
 
nu mai zice nimeni nimic de filiala aici sau atati membri isi dau cu parerea, ca eu cerd ca e importanta parerea tuturor, sau sa votat deja?:twisted::twisted:

NXdev 20-01-11 20:02

Re: DreamWorks
 
@Fr33: Multumesc nenea de ajutor, la fel si tu..nu ezita sa ne ceri ajutorul la Golf ;).Imi pun si eu la dispozitie jantele si sistemul audio.
@Tyfu: E bine ca stim cu aproximatie cand va fi eventul.Tu ai mai participat, poti spune cateva detalii despre organizare?
@Zuz: Nenea, daca se primesc masini W.I.P, eu as fi de acord sa participi ;).
@Sonny: In mare parte eu zic ca s-a decis..putem deschide o filiala in CT, mai ales ca se apropie 4T days.

Parerea mea este ca vor participa urmatorii :
-Tyfu.
-Micutu.
-PDV (poate reusim sa o aranjam).
-Bufu, Kreasta. (vedem masinile vineri si discutam).
-Vali GTR (daca poate ajunge).
-Zuz (daca putem introduce masini W.I.P precum anul trecut).
Sugestile sunt bine venite, eu doar mi-am spus parerea.Scuze pentru raspunsul intarziat, scriu dupa telefon.

Sonny™ 20-01-11 20:05

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4005278)
@Fr33: Multumesc nenea de ajutor, la fel si tu..nu ezita sa ne ceri ajutorul la Golf ;).Imi pun si eu la dispozitie jantele si sistemul audio.
@Tyfu: E bine ca stim cu aproximatie cand va fi eventul.Tu ai mai participat, poti spune cateva detalii despre organizare?
@Zuz: Nenea, daca se primesc masini W.I.P, eu as fi de acord sa participi ;).
@Sonny: In mare parte eu zic ca s-a decis..putem deschide o filiala in CT, mai ales ca se apropie 4T days.

Parerea mea este ca vor participa urmatorii :
-Tyfu.
-Micutu.
-PDV (poate reusim sa o aranjam).
-Bufu, Kreasta. (vedem masinile vineri si discutam).
-Vali GTR (daca poate ajunge).
-Zuz (daca putem introduce masini W.I.P).
Sugestile sunt bine venite, eu doar mi-am spus parerea.


cu asta sunt de accord, poi ce sa zic ma pun pe cautat si poate venim si noi cu ceva ca asa e frumos parerea mea....macar 1-2:twisted::twisted:

Fr33`e30 20-01-11 20:13

Re: DreamWorks
 
in organizare va pot ajuta cu foarte multe ... avand in vedere ca am prins si eu km 7 , 8 expozitzi in bucuresti ... printre care 1 cu GSA-ul in vremurile ei bune din toate punctele de vedere ...
oricum nu o sa va las singurei ...







Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4005278)
@Fr33: Multumesc nenea de ajutor, la fel si tu..nu ezita sa ne ceri ajutorul la Golf ;).Imi pun si eu la dispozitie jantele si sistemul audio.
@Tyfu: E bine ca stim cu aproximatie cand va fi eventul.Tu ai mai participat, poti spune cateva detalii despre organizare?
@Zuz: Nenea, daca se primesc masini W.I.P, eu as fi de acord sa participi ;).
@Sonny: In mare parte eu zic ca s-a decis..putem deschide o filiala in CT, mai ales ca se apropie 4T days.

Parerea mea este ca vor participa urmatorii :
-Tyfu.
-Micutu.
-PDV (poate reusim sa o aranjam).
-Bufu, Kreasta. (vedem masinile vineri si discutam).
-Vali GTR (daca poate ajunge).
-Zuz (daca putem introduce masini W.I.P precum anul trecut).
Sugestile sunt bine venite, eu doar mi-am spus parerea.Scuze pentru raspunsul intarziat, scriu dupa telefon.


NXdev 20-01-11 20:15

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4005286)
cu asta sunt de accord, poi ce sa zic ma pun pe cautat si poate venim si noi cu ceva ca asa e frumos parerea mea....macar 1-2:twisted::twisted:

Ar fi exceptional daca ati fi prezenti :d.Sa facem haos...

INCA CEVA, VA POT AJUTA CU 1-2 LOCURI DE PARCARE IN CURTE.

Sonny™ 20-01-11 20:18

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4005312)
Ar fi exceptional daca ati fi prezenti :d.Sa facem haos...

INCA CEVA, VA POT AJUTA CU 1-2 LOCURI DE PARCARE IN CURTE.


prezenti o sa fim oricum, sa vedem daca putem fi si cu masini pentru expo:oops::oops:

p.s. am o idee sa vad daca sunteti de acord...tricouri dream works cu scrisul pe spate si cu sigla mica in fata....ce ziceti?

NXdev 20-01-11 20:21

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 4005307)
in organizare va pot ajuta cu foarte multe ... avand in vedere ca am prins si eu km 7 , 8 expozitzi in bucuresti ... printre care 1 cu GSA-ul in vremurile ei bune din toate punctele de vedere ...
oricum nu o sa va las singurei ...

Nenea, daca punem pe roti GSA-ul, va participa si el, masina are o istorie in spate ;).Ma bucur enorm cand vad ca am ajuns la acest nivel, ca suntem uniti si ca sunteti foarte deosebiti, asa prieteni n-am avut niciodata...
P.S: Si RAM-ul intra in discutie pentru participare ;), chestia e...sa ne permita atatea masini :)).
Pareri pro si contra...ce care se pricep mai bine.

NXdev 20-01-11 20:32

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4005326)
prezenti o sa fim oricum, sa vedem daca putem fi si cu masini pentru expo:oops::oops:

p.s. am o idee sa vad daca sunteti de acord...tricouri dream works cu scrisul pe spate si cu sigla mica in fata....ce ziceti?

O idee excelenta, in plus trebuie sa avem si banner.


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning