![]() |
Re: DreamWorks
ha ha glumetzule :lol: ... vezi ca am dat tot ce se poate jos din masina ... sa vezi panarama draq cand ma apuc sa o pun la loc ... sunt 2 optziuni ... 1 ori ma duc sa mai cumpar suruburi si alte dalea ... 2 ori raman cu 1 sac de piese care nu o sa stiu de unde sunt :)) :oops:
Quote:
|
Re: DreamWorks
fetele ce este linistea asta ... ma dezamagitzi ... eu cu cine mai parlesc ?? :lol:
|
Re: DreamWorks
Nenea florin, ce gen de jante vrei la schimb :D?Ale mele, cele negre nu-ti plac?
Ne pregatim de 4tuning days :)?Poate facem si noi o impresie buna :D. |
Re: DreamWorks
te ajut cu mare placere pt 4tuning ... cine are 4x100 si nu are jante ... il ajut pt event ... dar ma intereseaza tot pe 16 tot cu buza ....
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Ce masini vrei sa participe? |
Re: DreamWorks
Quote:
Maine am si eu o rugaminte...cine vine la intalneala de prin zona de la Piata Resita sa il luati si pe Andrey pentru ca nu are cu ce sa vina...multumesc |
Re: DreamWorks
ne organizam maine seara cine si cum baga masinile ... :lol:
Quote:
|
Re: DreamWorks
nu mai zice nimeni nimic de filiala aici sau atati membri isi dau cu parerea, ca eu cerd ca e importanta parerea tuturor, sau sa votat deja?:twisted::twisted:
|
Re: DreamWorks
@Fr33: Multumesc nenea de ajutor, la fel si tu..nu ezita sa ne ceri ajutorul la Golf ;).Imi pun si eu la dispozitie jantele si sistemul audio.
@Tyfu: E bine ca stim cu aproximatie cand va fi eventul.Tu ai mai participat, poti spune cateva detalii despre organizare? @Zuz: Nenea, daca se primesc masini W.I.P, eu as fi de acord sa participi ;). @Sonny: In mare parte eu zic ca s-a decis..putem deschide o filiala in CT, mai ales ca se apropie 4T days. Parerea mea este ca vor participa urmatorii : -Tyfu. -Micutu. -PDV (poate reusim sa o aranjam). -Bufu, Kreasta. (vedem masinile vineri si discutam). -Vali GTR (daca poate ajunge). -Zuz (daca putem introduce masini W.I.P precum anul trecut). Sugestile sunt bine venite, eu doar mi-am spus parerea.Scuze pentru raspunsul intarziat, scriu dupa telefon. |
Re: DreamWorks
Quote:
cu asta sunt de accord, poi ce sa zic ma pun pe cautat si poate venim si noi cu ceva ca asa e frumos parerea mea....macar 1-2:twisted::twisted: |
Re: DreamWorks
in organizare va pot ajuta cu foarte multe ... avand in vedere ca am prins si eu km 7 , 8 expozitzi in bucuresti ... printre care 1 cu GSA-ul in vremurile ei bune din toate punctele de vedere ...
oricum nu o sa va las singurei ... Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
INCA CEVA, VA POT AJUTA CU 1-2 LOCURI DE PARCARE IN CURTE. |
Re: DreamWorks
Quote:
prezenti o sa fim oricum, sa vedem daca putem fi si cu masini pentru expo:oops::oops: p.s. am o idee sa vad daca sunteti de acord...tricouri dream works cu scrisul pe spate si cu sigla mica in fata....ce ziceti? |
Re: DreamWorks
Quote:
P.S: Si RAM-ul intra in discutie pentru participare ;), chestia e...sa ne permita atatea masini :)). Pareri pro si contra...ce care se pricep mai bine. |
Re: DreamWorks
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning