Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

Daniel_Toa 09-12-11 11:53

Re: my tuning r5
 
De ce nu ai spalat masina inainte sa aplici fibra aia ? Are prindere mai buna cu pamant ?

fazekasnfs 09-12-11 12:00

Re: my tuning r5
 
Nu amlipit acolo, numa ampus acolo casa vad cum arat si ce mai trebe sa modific!

LAV77 09-12-11 12:21

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4768135)
.......

Ne-ai bagat pe toti in ceata. Pana la urma pui arcadele de GTT sau le faci din fibra??? Sau nu ti-o ia la REMAT (ai zis ca in max. 2 saptamani e la fier vechi) fara arcade din fibra?:lol::lol:

alin-007 09-12-11 15:30

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by LAV77 (Post 4768335)
Ne-ai bagat pe toti in ceata. Pana la urma pui arcadele de GTT sau le faci din fibra??? Sau nu ti-o ia la REMAT (ai zis ca in max. 2 saptamani e la fier vechi) fara arcade din fibra?:lol::lol:

Probabil foloseste masina pe post de matrita :shock::rolleyes2

fazekasnfs 09-12-11 20:25

Re: my tuning r5
 
da anfolosesc pentru matrita

cRbL 10-12-11 01:01

Re: my tuning r5
 
vinde tot, ia un logan si iesi pe plus decat sa macelaresti 2 masini....

adrianpaul 10-12-11 17:14

Re: my tuning r5
 
si bani de logan de unde?
crezi ca isi scoate minim 2000euro din ce are? fii serios

daca ar fi bani...viata ar fi mult mai usoara

alin-007 11-12-11 04:29

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by adrianpaul (Post 4770656)
si bani de logan de unde?
crezi ca isi scoate minim 2000euro din ce are? fii serios

daca ar fi bani...viata ar fi mult mai usoara

Cu mult mai usoara :rolleyes2

expres 11-12-11 11:54

Re: my tuning r5
 
lasati ma omu sa isi faca si el damblaua ... nu o fi avut jucarii cand a fost mic ... :D

sunt banii omului pana la urma =))) :cry::cry::cry:

fazekasnfs 15-12-11 15:39

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
......

cRbL 15-12-11 16:14

Re: my tuning r5
 
e bine ca ai pozitii de nefese pe masina, ce mai conteaza ca se darama pe tine restu...:lol:

VladM 23-12-11 00:57

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 4779395)
e bine ca ai pozitii de nefese pe masina, ce mai conteaza ca se darama pe tine restu...:lol:

Like !

fazekasnfs 23-12-11 10:19

Re: my tuning r5
 
se poate inchide topicul !


All times are GMT +2. The time now is 11:18.

- Copyright 2026 4Tuning