![]() |
Re: my tuning r5
De ce nu ai spalat masina inainte sa aplici fibra aia ? Are prindere mai buna cu pamant ?
|
Re: my tuning r5
Nu amlipit acolo, numa ampus acolo casa vad cum arat si ce mai trebe sa modific!
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
da anfolosesc pentru matrita
|
Re: my tuning r5
vinde tot, ia un logan si iesi pe plus decat sa macelaresti 2 masini....
|
Re: my tuning r5
si bani de logan de unde?
crezi ca isi scoate minim 2000euro din ce are? fii serios daca ar fi bani...viata ar fi mult mai usoara |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
lasati ma omu sa isi faca si el damblaua ... nu o fi avut jucarii cand a fost mic ... :D
sunt banii omului pana la urma =))) :cry::cry::cry: |
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
......
|
Re: my tuning r5
e bine ca ai pozitii de nefese pe masina, ce mai conteaza ca se darama pe tine restu...:lol:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
se poate inchide topicul !
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning