Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

midnight_rider 07-01-11 11:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
pe picior de plecare:rolleyes2

Babutz 08-01-11 06:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau o bere NA:) si ma bag la un remi

DTH 08-01-11 06:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7.18 : Mă joc cs :lol:

Dj_kyd 08-01-11 06:55

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
incerc sa ma trezesc:rolleyes2

Babutz 08-01-11 15:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma joc heroes

Dj_kyd 08-01-11 20:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 3965645)
ma joc heroes

Pe 4tuning?:???:


Navighez pe net linistit:arrow:

Babutz 09-01-11 09:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Dj_kyd (Post 3966542)
Pe 4tuning?:???:


Navighez pe net linistit:arrow:

mai fac si pauze din cand in cand.,,)

si altii intre timp joaca carti..cs..for example

DTH 09-01-11 15:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
16.54: M-am trezit că am hibernat pānă la ora asta :lol: verific forumurile că e " multe " :lol: īmi pregătesc ceva de păpică ...după care mă leg de scaun şi mă bag la cs ....şi nu mă mai mişc cāteva ore bune că am un chef prea mare :lol:

rZvBooM 09-01-11 16:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
4.59. Dau un mesaje si ascult muzica :))

valitataye 09-01-11 16:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17:00 Imi omor nervii cu un amplificator:lol:

18BSV 09-01-11 21:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
22:47 ma uit la tv,umblu pe forumul 4tuning,si ma gandesc ca maine iar merg la lucru

DTH 11-01-11 06:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7.46 : Merg īn lumea viselor :lol:

julaikos 11-01-11 07:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la somn dupa schimbul de noapte 8)

Babutz 11-01-11 09:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei si caut ceva muzica...

cruizer11 11-01-11 09:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
10:42 La scoala dorm pe banca...


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning