Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

dary762 26-12-11 17:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Pe aici se cam abureste.
Grija,

synu 26-12-11 18:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
ceva pentru la vara....

Attachment 2273490 Attachment 2273491 Attachment 2273492

s0r1n 26-12-11 18:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by sorinsidesmokelfs (Post 4795528)
<FONT COLOR="#FF0000">Sania lui Mos Craciun</FONT>
a 4a poza e editata sa imi ziceti daca se vede mai bn cu sau fara edit:)

Ar arata mai bine cu acest edit !

danny125 26-12-11 19:18

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
bags are for groceries

R.Equinox 26-12-11 19:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 4795675)
bags are for groceries

Frumos..Bravo..nu am vazut de mult masina asta facuta de tine...

Apropo...incearca sa tragi rotile din fata mai inafara:D>...sa fie ca pe spate:D...in rest e super...

danny125 26-12-11 19:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4795684)
Frumos..Bravo..nu am vazut de mult masina asta facuta de tine...

Apropo...incearca sa tragi rotile din fata mai inafara:D>...sa fie ca pe spate:D...in rest e super...

LOL "nu am vazut de mult masina asta facuta de tine..." asta pentru ca masina asta doar astazi ia fost dat release pe GOM ;)

Rotile din fata stiu ,dar mi-a fost o lene sa modific cfg-ul , pentru ca din joc le-am tras cat am putut dar mai trebuia lucrat si la scripts si mi-a fost lene :oops:

skype09 26-12-11 19:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
...........
( cum se numeste motorul care are intercooler cu HKS )

R.Equinox 26-12-11 19:38

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 4795693)
LOL "nu am vazut de mult masina asta facuta de tine..." asta pentru ca masina asta doar astazi ia fost dat release pe GOM ;)

Rotile din fata stiu ,dar mi-a fost o lene sa modific cfg-ul , pentru ca din joc le-am tras cat am putut dar mai trebuia lucrat si la scripts si mi-a fost lene :oops:

Nu prea sunt la curent de o bucata de timp:)).....In fine...
Si app..LENEA ASTA:))))))

Skype-Arata bine...

EDIT-A facut treaba buna ADDI.

bobi_racers 26-12-11 20:34

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
golf 2

skype09 26-12-11 21:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by bobi_racers (Post 4795779)
golf 2

bai nene baga rotile inauntru si ia spune ce placa ai sa facem grafica

Persepolisa 26-12-11 21:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by sorinsidesmokelfs (Post 4795554)
masinile arata relativ bn mai trebuie putin lucrata grafica si pozele facute mai de aproape;)
acum zi-ti parerea despre a mea:))

La grafica nu cred ca mai am ce sa ii fac. Multumesc si ata arata foarte bine dar soferu strica tot.

skype09 26-12-11 21:34

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Persepolisa (Post 4795827)
La grafica nu cred ca mai am ce sa ii fac. Multumesc si ata arata foarte bine dar soferu strica tot.

pentru sofer

radu_cainamisir 26-12-11 21:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
o sa comentez dupa masini si nu dupa nume:

Lacer- arata bine, dar evita sa folosesti aceeasi culoare si la jante si la roti numai in cazuri speciale cum ar fi Mafia Style

Rover- e frumos imi place bv

Passat- imi place doar ca rotile din fata mai mergeau iesite;)


asteptam de mult sa apara passatul...voiam mai tare varianta 2008 sau passat CC

bobi_racers 26-12-11 22:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
7 Attachment(s)
masinile mele

skype09 26-12-11 22:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by bobi_racers (Post 4795913)
masinile mele

cam urate frate ..scoate soferul, pune geamuri la golf , regleaza suspensia , baga rotile ...dai rezolutie maxima la joc


All times are GMT +2. The time now is 11:46.

- Copyright 2026 4Tuning