![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ehe vdm...oricum nu pot sa stau mult
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th tataica :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
nota moderator: scrie complet si corect , te rog! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cam liniste....sunteti la gratar cumva??????
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ne`ai prins :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ieri mergea de un gratar cu bere :d
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
c vrei daffy ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
scrie ma si tu corect :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am scris corect doar k am prescurtat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cafelele pe dorobanti costa 200 de mii....sa fac ceva costa cateva mii
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai atunci nu stiu ma ... prostitutie ? :rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu ma bag peste daffy :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
fiecare club are locurile lui! de exmplu noi suntem club de omv:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de ce? asa mult consuma fabia? :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu ca nu merg cu ea :D dar consum eu :D
Ba luciane am fost si m-am tuns la tanti coca acolo la tine a zis sa treci pe la ea sa-ti faca niste perciuni BO$$ daia ascutiti cum iti palc tie! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mama nu am pomenit ma asa om... imi fura ideile, imi fura stilul acum si hair stylistul.... incredibil...
BTW: TANTI COCA RULZZZZ - ocazie cu care tin sa-i si multumesc pentru intreaga contributie asupra imaginii mele perfecte de-altfel. :twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
si dc sa ma iau de mana cu DRK ? care e problema daca mie imi place sa stau la o cafea "pe dorobanti" ? lume buna, nu te deranjeaza nimeni, nu te umplii de fum si de miros de mancare... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
terminati cu intepaturile astea ca numai aveti 12 ani |
Re: Diverse (topic de offtopic)
MTX eu zic ca merita 1500 euro pentru 180 cp
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
merita da nu ii am si nici nu mai lucrez
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
merita in momentul cand o sa ai si LSD si slick-uri si 900kg max.....pana atunci....ramanem asa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau pun telecomanda :))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eh atunci cand o sa lucrezi ai putea face un mic efort parerea mea.daca stai prin berceni sau prin apropiere se deschide sun plaza acum pe 25 daca nu ai foarte mari pretentii ai putea incerca acolo...decat nimic
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stau la lia manoliu....
si am lucrat...si din 15-18 mil pe luna ce dreaq sa strangi ? ca se duc imediat |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eeeee paia lasa cafelele atunci :)),cand o sa-mi iau numere la cea verde te bagi la un VS?:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
VS ????
sa nu mai ies la cafele, asta inseamna sa nu mai ies din casa nu ?sa nu mai am si eu viata , sa nu mai ies cu prietena, cu prietenii ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eh as vrea sa vad ce poate buburuza mea pe langa una de talia ei :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aaa..am inteles :) ok
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
pai masina lui are 1160kg, scoatem tot ce e in spate, scaune, roata de rezerva, cric etc si ajungem la 1000kg...+ matrix in masina 1085kg.....nu crezi ca ar trebui sa fie mai usor ca sa aibe si el sanse la grupa lui???? la inceput si io eram la fel ca voi...il luam si io inainte de urechi...dar cand am fost personal si m-am interesat de anumite piese si modificari si toti mi-au zis...nu ai sanse....am inceput sa ma gandesc ca sunt si masini mai complicate, cu toate ca masina lui are 1m lungime si latime.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ma scoatem si pe mine mah din masina mai bine
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si o lasi la relanti nu?:lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eventual pui in scaun din acela care-l iei la peste la sofer= - 4 kg
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning