Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kidu2006 19-02-10 17:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3102956)
@kidu: pai am vazut ca invitatia este pentru voi astia vechi in de astea si versati.... voi vorbiti de ale voastre.... noi stam afara la un suc intr-un bar. cand ramineti fara iarba dati un telefon si va mai aducem niste legale!!!!!!! :lol:

@matrix: sper ca asta seara nu vii singur!!!!!!!!!

Hai puiule nu mai fii timid,esti binevenit in camera noastra,mai ales ca esti si puriu:))

cozo 19-02-10 19:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3103358)
si aici nu era vorba de daffy =)))))

tu vezi sa nu te inveti la motorina..... cam pute urat....:punch::poke:

87MTX 19-02-10 19:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ehe vdm...oricum nu pot sa stau mult

cozo 19-02-10 19:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3103194)
bine ma fie.. si tu esti caterincos :lol::lol::lol::lol: :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th

:lalala::lalala::lalala::chew::chew::chew::blahbla h::blahblah::blahblah:

cozo 19-02-10 19:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3103783)
ehe vdm...oricum nu pot sa stau mult

stai cat iti place...k apoi e cu 7 ani :lol:

Lucian_GXZ 19-02-10 19:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th tataica :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th

RoByNeT 19-02-10 19:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3103847)
:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th tataica :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th

ce panarame :grandpa:

87MTX 20-02-10 03:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3103802)
stai cat iti place...k apoi e cu 7 ani :lol:

=))) :))scuze ca nu am putut ajunge....o sa iti zic de ce...posibil ti-a zis daffy...






nota moderator: scrie complet si corect , te rog!

cozo 21-02-10 13:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam liniste....sunteti la gratar cumva??????

RoByNeT 21-02-10 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne`ai prins :lol:

johnny325 21-02-10 16:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3108827)
cam liniste....sunteti la gratar cumva??????

s-au pe la masini:lol::idea:

babone 21-02-10 16:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ieri mergea de un gratar cu bere :d

87MTX 21-02-10 16:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
c vrei daffy ?

daffy duck™ 21-02-10 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
scrie ma si tu corect :lol::lol::lol::lol:

87MTX 21-02-10 17:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am scris corect doar k am prescurtat

87MTX 21-02-10 17:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cafelele pe dorobanti costa 200 de mii....sa fac ceva costa cateva mii

RoByNeT 21-02-10 17:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai atunci nu stiu ma ... prostitutie ? :rolleyes2

87MTX 21-02-10 17:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ma bag peste daffy :))

Lucian_GXZ 22-02-10 09:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3109659)
cafelele pe dorobanti costa 200 de mii....sa fac ceva costa cateva mii

ai putea sa te iei de mana cu DRK si el o arde pe dorobantzi... daca eram club de ars pe dorobantzi cred ca eram pe primu loc... dar cum suntem de ce suntem... e trist sa vad asa raspuns... :???:

bogdy.ghetto 22-02-10 10:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fiecare club are locurile lui! de exmplu noi suntem club de omv:D

Lucian_GXZ 22-02-10 11:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce? asa mult consuma fabia? :))

bogdy.ghetto 22-02-10 12:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu ca nu merg cu ea :D dar consum eu :D
Ba luciane am fost si m-am tuns la tanti coca acolo la tine a zis sa treci pe la ea sa-ti faca niste perciuni BO$$ daia ascutiti cum iti palc tie!

Lucian_GXZ 22-02-10 12:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mama nu am pomenit ma asa om... imi fura ideile, imi fura stilul acum si hair stylistul.... incredibil...

BTW: TANTI COCA RULZZZZ - ocazie cu care tin sa-i si multumesc pentru intreaga contributie asupra imaginii mele perfecte de-altfel. :twisted:

87MTX 22-02-10 14:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3111626)
ai putea sa te iei de mana cu DRK si el o arde pe dorobantzi... daca eram club de ars pe dorobantzi cred ca eram pe primu loc... dar cum suntem de ce suntem... e trist sa vad asa raspuns... :???:

si ce raspuns ai vrea sa iti dau ? ti-am zis pur si simplu realitatea.... avand motoru aspirat nu am ce sa fii fac foarte multe......ca sa il duc in 180 cp imi trebuie undeva la 1500eu....

si dc sa ma iau de mana cu DRK ? care e problema daca mie imi place sa stau la o cafea "pe dorobanti" ? lume buna, nu te deranjeaza nimeni, nu te umplii de fum si de miros de mancare...

daffy duck™ 22-02-10 14:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3109659)
cafelele pe dorobanti costa 200 de mii....sa fac ceva costa cateva mii

cateva mii de euro vrei sa zici....

Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3111626)
ai putea sa te iei de mana cu DRK si el o arde pe dorobantzi... daca eram club de ars pe dorobantzi cred ca eram pe primu loc... dar cum suntem de ce suntem... e trist sa vad asa raspuns... :???:

nu e o comparatie buna zic io....daca punem in balanta, se observa din start care a bagat bani in masina si care a ars-o pe dorobanti mai mult.....matrix ca sa isi modifice VTS-ul...are nevoie de ceva hartii...asta e dezavantajul la el....

terminati cu intepaturile astea ca numai aveti 12 ani

babone 22-02-10 14:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
MTX eu zic ca merita 1500 euro pentru 180 cp

87MTX 22-02-10 14:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merita da nu ii am si nici nu mai lucrez

daffy duck™ 22-02-10 14:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merita in momentul cand o sa ai si LSD si slick-uri si 900kg max.....pana atunci....ramanem asa

RoByNeT 22-02-10 14:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3112412)
merita in momentul cand o sa ai si LSD si slick-uri si 900kg max.....pana atunci....ramanem asa

pai ce face ma mtx`ul ? slabeste - 250 kg ? :lol: ca nu vad ce sa dea jos de "gramajul" ala

87MTX 22-02-10 14:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau pun telecomanda :))))))

babone 22-02-10 14:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eh atunci cand o sa lucrezi ai putea face un mic efort parerea mea.daca stai prin berceni sau prin apropiere se deschide sun plaza acum pe 25 daca nu ai foarte mari pretentii ai putea incerca acolo...decat nimic

87MTX 22-02-10 14:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stau la lia manoliu....
si am lucrat...si din 15-18 mil pe luna ce dreaq sa strangi ? ca se duc imediat

babone 22-02-10 14:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eeeee paia lasa cafelele atunci :)),cand o sa-mi iau numere la cea verde te bagi la un VS?:D

87MTX 22-02-10 14:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
VS ????
sa nu mai ies la cafele, asta inseamna sa nu mai ies din casa nu ?sa nu mai am si eu viata , sa nu mai ies cu prietena, cu prietenii ?

babone 22-02-10 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eh as vrea sa vad ce poate buburuza mea pe langa una de talia ei :)

87MTX 22-02-10 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aaa..am inteles :) ok

daffy duck™ 22-02-10 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3112391)
si ce raspuns ai vrea sa iti dau ? ti-am zis pur si simplu realitatea.... avand motoru aspirat nu am ce sa fii fac foarte multe......ca sa il duc in 180 cp imi trebuie undeva la 1500eu....

si dc sa ma iau de mana cu DRK ? care e problema daca mie imi place sa stau la o cafea "pe dorobanti" ? lume buna, nu te deranjeaza nimeni, nu te umplii de fum si de miros de mancare...

Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3112416)
pai ce face ma mtx`ul ? slabeste - 250 kg ? :lol: ca nu vad ce sa dea jos de "gramajul" ala


pai masina lui are 1160kg, scoatem tot ce e in spate, scaune, roata de rezerva, cric etc si ajungem la 1000kg...+ matrix in masina 1085kg.....nu crezi ca ar trebui sa fie mai usor ca sa aibe si el sanse la grupa lui????

la inceput si io eram la fel ca voi...il luam si io inainte de urechi...dar cand am fost personal si m-am interesat de anumite piese si modificari si toti mi-au zis...nu ai sanse....am inceput sa ma gandesc ca sunt si masini mai complicate, cu toate ca masina lui are 1m lungime si latime....

87MTX 22-02-10 15:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ma scoatem si pe mine mah din masina mai bine

daffy duck™ 22-02-10 15:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si o lasi la relanti nu?:lol::lol::lol::lol:

babone 22-02-10 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eventual pui in scaun din acela care-l iei la peste la sofer= - 4 kg


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning