Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club ESPERO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/92327-club-espero.html)

^^Splash^^ 03-10-09 20:21

Re: Club ESPERO
 
salutare baieti! un service daewoo serios in bucuresti cunoaste cineva ? imi spunea cineva ca cel de langa ASE de la Romana ar fi bunicel .

gogufifa 03-10-09 21:42

Re: Club ESPERO
 
in talon scrie 70 kw si tiam zis catalizatoru mi lam schimbat acu 2 ani inainte de itp ca nu trece la noxe.

draky90 03-10-09 22:02

Re: Club ESPERO
 
offf....si cu 10 cp in plus,zic eu,ca nu as simti diferenta,nu stiu dc va omorati atata...:???:vreti dif,ma rog cine vrea,upgrade...macar 2.0:lol:

Rob3rt_espero 03-10-09 22:26

Re: Club ESPERO
 
@gogufifa - nu este vorba ca nu duce motorul dar nu prea faci nimic daca ii maresti evacuarea...daca ii dai catalizatorul s-ar putea sa te scuteasca de niste sute de grame la consum si chiar iti recomand asta ca ala iti sugruma masina.
Daca vrei sa simiti ceva major , pune-i C20XE sau C20LET si ti-ai facut damblaua.
Asa din motorul asta mare lucru nu prea ai ce sa faci prea mult, decat sa bagi foarte multi bani ceea ce nu se merita, mai bine cu banii aia il schimbi si gata.
Pune si tu cateva poze cu masina ta, sunt curios...

Rob3rt_espero 03-10-09 22:34

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by ^^Splash^^ (Post 2689902)
salutare baieti! un service daewoo serios in bucuresti cunoaste cineva ? imi spunea cineva ca cel de langa ASE de la Romana ar fi bunicel .


Nu stiu de nici un service pe acolo, dar conform zonei cred ca o sa te indoaie la preturi, ce ai de reparat la masina ?

--------------------------------------------------------------------------

Apropo vine cineva maine la Baneasa Shopin' City ?

draky90 04-10-09 02:58

Re: Club ESPERO
 
c na`s da de`o intalnire....4 tuning,ESPERO......:lol:

ing3r 04-10-09 03:18

Re: Club ESPERO
 
Frumos avatarul tau... Nu poti pune unul mai mare la semnatura sa vedem si noi care e treaba? :D

draky90 04-10-09 03:25

Re: Club ESPERO
 
2 Attachment(s)
l am luat din poza aceea....dar la rezolutie mica...;)

Rob3rt_espero 04-10-09 09:34

Re: Club ESPERO
 
Nu vine nimeni azi la Baneasa ?
Nu stiti ce pierdeti....

mike-fullspeed 04-10-09 09:58

Re: Club ESPERO
 
As venii eu, dar am ceva de mers si nici timpu nu prea ma lasa...

Gogu, ce vrei sa faci din masina ta??? Cun a zis si draky, nu se simte 5-6 cai in plus....

Imaginea pe care o are draki la avatar io zic ca e excelenta pentru sigla clubului... :X

^^Splash^^ 04-10-09 10:19

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by Rob3rt_espero (Post 2690218)
Nu stiu de nici un service pe acolo, dar conform zonei cred ca o sa te indoaie la preturi, ce ai de reparat la masina ?

--------------------------------------------------------------------------

Apropo vine cineva maine la Baneasa Shopin' City ?

dar altul nu sti ? ceva anume nu am de reparat ,mai mult o revizie asa , frane, directie , pe la motor putin

draky90 04-10-09 14:29

Re: Club ESPERO
 
1 la mana: sunt de acord cu <mike>....oricum...eu o sa ma intersez si o sa scot una,sa o lipesc pe luneta,este foarte "sexi" silueta si scrisu`....eu zic ca ar fi buna,dar daca mai are si altcienva idei,orice merita vazut,ca doar nu dam cu paru`n cap....poate asa ne decidem si noi la o sigla....(nu de alta,vine iarna si noi nimic):cry:
2 la mana: eu am evacuare full inox,o sa ma interesez si de niste "serpisori",filtru sport,radiator nou(cu cat mai rece,cu atat mai bine)...si mici modificari,concluzia...nu se simte nimic,doar feeling`ul ca ai modificat pe ici pe colo,zic eu....
3 la mana:imi pare rau,nu am habar de service-uri din bucuresti,daca stiam te ajutam;)

87-bob 04-10-09 15:29

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by ^^Splash^^ (Post 2689902)
salutare baieti! un service daewoo serios in bucuresti cunoaste cineva ? imi spunea cineva ca cel de langa ASE de la Romana ar fi bunicel .

salut splash,du te tata la radacini aici la crangasi pe linia lui 41 ca acolo sunt niste baieti buni.Si electricieni si mecanici si nu foarte scump.S-au ai rezolvat deja?si pt baieti haide sa ne hotaram la o sigla,eu zic ca arata bine asta pe negru care o are draky,nu?eu zic ca ar da bine pe masini:lol:

^^Splash^^ 04-10-09 16:24

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by 87-bob (Post 2691610)
salut splash,du te tata la radacini aici la crangasi pe linia lui 41 ca acolo sunt niste baieti buni.Si electricieni si mecanici si nu foarte scump.S-au ai rezolvat deja?si pt baieti haide sa ne hotaram la o sigla,eu zic ca arata bine asta pe negru care o are draky,nu?eu zic ca ar da bine pe masini:lol:

sal.inca nu am rezlovat . sper sa am timp sapt asta sa ma duc . unde anume pe linia lui 41 ? da-mi te rog mai multe detalii,mersi frumos

draky90 04-10-09 16:44

Re: Club ESPERO
 
2 Attachment(s)
deci 3 voturi pentru sigla....pareri opinii?!;)
oricum mai trebuie prelucrate nitel,dar sa iasa ceva de genu`....
ar merge cea cu masina,scris mare espero,si sub espero scrie ceva mic acolo,nu stiu ce,sa scrie 4 tuning:D


All times are GMT +2. The time now is 13:45.

- Copyright 2024 4Tuning