![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca tot faceti maine parasolare mai bine mai faceti vreo 2-3 sa le aveti rezerva si ii completati rezerva si lu robynet....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bah vreau banner
inainte sa ma apuc de masina....asa ka..... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate diseara va luati floricele la film in loc sa imi dati banii de parasolare ... :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia ziceti-mi si mie in cat timp ajunge o comanda de pe eBay????
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
shtiam k udneva la 2 saptamani :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3-4 saptamani depinde prin ce sistem de posta trimiti/primesti obiectele.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nasoooool :((
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am pe cineva care ti aduce piese de pe ebay..si dureaza 2-3 saptamani.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
o frecatzi la rece ? :) in CURind o sa ma trag cu jony si tataie de'a latu, mi-am procurat un blocant dragutz carcasa mare capac de urs :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si ce te lauzi ma?:D:)
te provoc dupa ce termini de montat:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sal! daca am iesit din club asta nu inseamna ca nu am ramas prieteni ...chiar si cu cine sa purtat ca un dusman....daca vreti sa vb ma gasiti pe mess :* va poop sa aveti grija de voi :*:*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce ma ? iar va tineti de glume aici ... ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dar oare chiar s-a purtat cineva ca un dusman cu tine bogdy?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
haideti sa discutam aceste aspecte o data la un suc sau la o samanta...nu pe forum....multumesc
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:13. |
- Copyright 2026 4Tuning