Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Daniel_DRV 02-04-09 20:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca tot faceti maine parasolare mai bine mai faceti vreo 2-3 sa le aveti rezerva si ii completati rezerva si lu robynet....

just2sol 02-04-09 20:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bah vreau banner
inainte sa ma apuc de masina....asa ka.....

RoByNeT 03-04-09 13:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate diseara va luati floricele la film in loc sa imi dati banii de parasolare ... :))

just2sol 03-04-09 17:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia ziceti-mi si mie in cat timp ajunge o comanda de pe eBay????

DRK*DeSiGn 04-04-09 00:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
shtiam k udneva la 2 saptamani :)

5nap 04-04-09 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3-4 saptamani depinde prin ce sistem de posta trimiti/primesti obiectele.

just2sol 04-04-09 21:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nasoooool :((

Evo-Jr 05-04-09 07:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am pe cineva care ti aduce piese de pe ebay..si dureaza 2-3 saptamani.

Hyena 07-04-09 15:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o frecatzi la rece ? :) in CURind o sa ma trag cu jony si tataie de'a latu, mi-am procurat un blocant dragutz carcasa mare capac de urs :D

johnny325 07-04-09 16:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si ce te lauzi ma?:D:)
te provoc dupa ce termini de montat:)

BGY_Bogdy 07-04-09 17:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sal! daca am iesit din club asta nu inseamna ca nu am ramas prieteni ...chiar si cu cine sa purtat ca un dusman....daca vreti sa vb ma gasiti pe mess :* va poop sa aveti grija de voi :*:*

RoByNeT 07-04-09 18:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce ma ? iar va tineti de glume aici ... ?

Lucian_GXZ 07-04-09 18:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dar oare chiar s-a purtat cineva ca un dusman cu tine bogdy?

daffy duck™ 07-04-09 18:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
haideti sa discutam aceste aspecte o data la un suc sau la o samanta...nu pe forum....multumesc

Tweety_rzw 07-04-09 19:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2219238)
haideti sa discutam aceste aspecte o data la un suc sau la o samanta...nu pe forum....multumesc

Şi sare şi daffy ca ..P** ,c0!73 lasă oamenii să vorbească ,de aceea este forum !


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning