![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Sunt de acord cu tine sa nu te dai cu orice masina daca nu e ceva de capul ei .... DAR ... de capul lui CZR cred ca e ceva .... doar a reusit sa faca masini cu pretentii .... facute dupa anumite RETETE si cu anumite CONDIMENTE. Nu i iau partea lui CZR ... DAR omul te-a provocat si tu o dai cotita .... culmea .. pe Thread`u tau "cine provoaca "motocicleta" asta? - Subaru " ..... Cum spuneai tot tu acum ceva timp cuiva ... "Daca nu te prezinti inseamna ca ai pierdut prin neprezentare" ... < ai adoptat tactica asta? Iar MIZA sunt acele GRADE de care tu ai amintit atata timp .... oricum din cate imi amintesc tie nu iti plac cursele pe BANI ... stiu sigur ca NU incurajezi cursele pe BANI ... deci nu vad ce alta miza ar mai trebui ... doar faci lucrul asta din pasiune ca noi toti .. deci? DA Vs. NU ????? E o provocare facuta din timp ... deci e destul timp pt pregatirea masini si reglajele aferente .... asa ca eu unul inca astept un raspuns care ca contina un raspuns clar ... "DA accept provocarea " sau "NU ... MOMENTAN EISTI MAI RAPID CA MINE (MASINA MEA)" |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
nu inteleg de unde atata vedetism pe topicul asta. ca si cum ai fi cel mai mare racer din lume, dar de fapt ai o masina care este putin peste altele din RO. nu inteleg de ce daca ai primit o provocare, trebuie sa existe atatea probleme, ba miza, ba nu mai stiu ce. cred ca ar trebui sa mai cobori cu picioarele pe pamant, ca exista masini (nu mai departe de Ungaria) care probabil ti-ar face extrem de mari probleme - si au motor 1,6 Turbo si tractiune fata.
bafta! si poate apari pe la legale! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Ce mama naibii e cu discutiile alea inutile. Va comportati de parca era CZR aseara cu masina pe interval si a fost refuzat. Si sincer nu ma intereseaza ce a fost anul trecut. CZR singur a zis ca momentan e in inposibilitatea de prezentare. Hai sa asteptam momentul la care ambii participanti o sa fie pregatiti si sa nu mai comentam aiurea atat. MadCow pot sa iti zic si eu ca in America sunt masinute cu telecomanda (RC) electrice care te fac muci pe 400 de m. Dar sincer nu cred nici ca te intereseaza, nici ca te doare cu ceva. Si mai presus de orice cand am afirmat asta zic si eu dintr-o banuiala fiindca stiu si eu la fel de mult de masina ta vs masinute RC cat stii si tu de Sebastian si al sau Subaru. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
De la Iasi se vede altfel :)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
MPA, nu faceam eu morala nimanui, ca nu am nici o tangenta cu topicul asta. fiecare are masina care si-o permite. singura problema e ca nu mi se pare normal ca sa fie doar vorbe de 72 de pagini si vreo 2 ani. oamenii de mai si dau, nu doar se umfla in pene. Bafta! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Paginile astea sunt facute de comentariile noastre ale tuturor. Si nu vad care e problema. Cele 400 de pagini de femei nu deranjeaza pe nimeni. Sau jumatatea de forum fara rost, doar intrebari stupide si offtopic.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Cel cu gradele e prietenul nostru Daniel Onoriu. Nu am grade si nu ma intereseaza deci nu am o miza. In alta ordine de idei daca e sa fie o cursa o sa se stie dupa nu inante. Nu ma refer la CZR sau altii. CZR ar fi interesant sa se dea cu Andrei Tentean in prima faza nu acel Subaru care este in garaj de inante de al meu. Daca cineva vrea acum sa se dea cu mine nu sunt dispus la a accepta astfel de provocari. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Am inteles parerea ta este ca ar fi ok sa ma dau. Raspunsul este nu. Daca cineva vrea un clasment il poate face fara mine in top.;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Clar nu si nu am facut asta nicodata, e doar o fala impresie.
Nu am nimic de demonstrat. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Eu nu inteleg placerea unora de a avea o masina tare, si de a nu iesi cu ea, de a nu se intrece cu altii ... etc ...
Eu credeam ca pasiunea e aia de a castiga pe strada, nu de a avea in garaj o masina care ... in calcule, pe hartie, e cea mai tare ... :???: Nu spun ca nu e tare masina, ci spun doar ca nu inteleg de ce eziti atat de mult Sebastian ... eu cred ca ai fi mult mai satisfacut daca ai iesi pe strada, si ai accepta provocarile, chiar cu riscul ipotetic de a pierde .... dar cu satisfactia data de o cursa. Tin minte filmul cursei dintre tine si Ono, cat de aproape ati stat unul de altul ... ati fost aproape lipiti unul de celalalt pe toata durata cursei (ma refer cel putin la cei 400 de metri) ... eu cred ca aia e o senzatie pe care ai vrea sa o retraiesti ... asa ca nu inteleg de ce te privezi singur de aceste placeri ale vietii unui pasionat ... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Atunci am iesit pt ca am gresit.
Probabil ca o sa mai gresesc, dar vreau sao fac frumos. Sunt atat de calculat, mai ales ca pasiunea mea nuse opreste aici, am inceput sa fac masini si pt altii, incat ma cunosc imi stiu posibilitatile. Daca fac o evaluare care nu ma incita... Eu inteleg punctul vostru de vedere il respect si va rog sa ma respectati si voi pe mine. In plus in ce ma priveste sunt singurul care pot decide si presiunea nu e un factor hotarator ci dimpotriva. Sa nu va faceti griji pt ca eu ma tot distrez cu masina, plus altele si cand RACINGCODE face o masina care-si face propietrul fericit e sublim. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Aceasta masina a devenit mit de cand exista 4tuningul ... eu totusi nu cred sa o fi vazut decat in renumita cursa amintita de SFW care si aia se pare ca a fost din greseala sau o greseala . E ok sa fii calculat , sa nu te arunci cu capul inainte la orice provocare , sa vezi daca adversarul merita oboseala si sincer cred ca merita .Stiu TT-ul lui CZR de la Suceava unde nu cred ca mergea nici pe aproape de cum merge acum dar nu l-am vazut sa refuze un adversar fie el si mult inferior puterii lui ( PASIUNE ) .
-"cine provoaca \"motocicleta\" asta?"-cred ca nu e un nume potrivit , o provocare lansata cu raspunsuri ambigue si pline de subinteles ... cu riscul de a fi blamat ulterior incercati sa dati rapunsuri coerente , nu sa sariti la gatul primului care nu e de acord cu linia topicului . |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Pentru moment nu ridic manusa. Sunteti mai rapizi pe 400m. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Decat cearta si orgoliu pentru o liniuta din care castigator este cu siguranta cel ce investeste cei mai multi bani intr-o masina mai bine ati participa la aceasta cursa si v-ati masura cunostintele sau orgoliul aici: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...51#post1355951
Succes! |
| All times are GMT +2. The time now is 18:45. |
- Copyright 2026 4Tuning