![]() |
1 Attachment(s)
ma , nush cat d haioasa o sa vi se para voua poza
insa mie .. la ora 7 dim , dupa o noapte de nesomn , mi se pare super haioasa adica .. ma intreb cum poti .. sa te iei de un american chel si cu mustata , ajuns la batranete , care cauta femei in Romania , cum sa-i zici \" BAI EDDY , BA nici aici n-am loc de dumneata... offf!!!! misto poza \" mi se pare absurd =)) si totodata al naibii de haios |
2 Attachment(s)
Ah si .. d`ale lu Speeder , poate stiti poza , poate nu , cert e ca .. uitati cum poate parca un om .. mai .. nebun de fel =))
+++ una haioasa rau |
1 Attachment(s)
Una facuta aseara pe frig :lol: :lol: :lol: :lol:
|
ori a ramas fara frane ori cauta un loc la umbra....
|
n`am putut sa uploadez poza...da putetzi sa intrati voi http://sheendigital.com/alba/
|
Re:
Quote:
|
damn ...i`m good :)))))
io m`am *** pe mine de frica :)) doar ce pusesem pauza la winamp ...volumu era la maxim ...sa cad cu scaunu pe spate :D |
Re:
Quote:
|
Doamne...s-a speriat si mama!!! Ascultam muzica...si s-a auzit in toata casa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
satisfactie garantata !! :))
|
Doamne asta e in genul aia ! Reclama la dacia logan daca o stiti :lol:
|
Re:
Quote:
ca e chiar horror aia,ca incepi sa te gandesti......oare era ala prost,sau nu tin franele? :lol: |
eu zic ca era ceva cu franele
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
serifu care rupe tot :lol: :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:37. |
- Copyright 2026 4Tuning