Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

EvLSant0S 20-11-05 06:23

1 Attachment(s)
ma , nush cat d haioasa o sa vi se para voua poza
insa mie .. la ora 7 dim , dupa o noapte de nesomn , mi se pare super haioasa

adica .. ma intreb cum poti .. sa te iei de un american chel si cu mustata , ajuns la batranete , care cauta femei in Romania , cum sa-i zici \" BAI EDDY , BA nici aici n-am loc de dumneata... offf!!!! misto poza \"
mi se pare absurd =)) si totodata al naibii de haios

EvLSant0S 20-11-05 06:28

2 Attachment(s)
Ah si .. d`ale lu Speeder , poate stiti poza , poate nu , cert e ca .. uitati cum poate parca un om .. mai .. nebun de fel =))


+++ una haioasa rau

Skma 20-11-05 09:29

1 Attachment(s)
Una facuta aseara pe frig :lol: :lol: :lol: :lol:

needBrain 20-11-05 11:42

ori a ramas fara frane ori cauta un loc la umbra....

LKS 20-11-05 13:35

n`am putut sa uploadez poza...da putetzi sa intrati voi http://sheendigital.com/alba/

PYT 20-11-05 13:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LKS\"
n`am putut sa uploadez poza...da putetzi sa intrati voi http://sheendigital.com/alba/

du-te ba de aici si impusca-te.. din cauza ta acum tre sa-mi caut inima prin casa :yikes:

LKS 20-11-05 13:43

damn ...i`m good :)))))
io m`am *** pe mine de frica :)) doar ce pusesem pauza la winamp ...volumu era la maxim ...sa cad cu scaunu pe spate :D

bodyspeed 20-11-05 15:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LKS\"
n`am putut sa uploadez poza...da putetzi sa intrati voi http://sheendigital.com/alba/

tare de tot eu ascultam muzica :headfones si :shock:

Skma 20-11-05 16:01

Doamne...s-a speriat si mama!!! Ascultam muzica...si s-a auzit in toata casa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LKS 20-11-05 16:16

satisfactie garantata !! :))

Skma 20-11-05 19:36

Doamne asta e in genul aia ! Reclama la dacia logan daca o stiti :lol:

needBrain 20-11-05 19:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Skmadtm\"
Doamne asta e in genul aia ! Reclama la dacia logan daca o stiti :lol:

care mah,aia cu \"tata!!!iar ai trecut de scoala!!!\" ? :lol: :lol: :lol:
ca e chiar horror aia,ca incepi sa te gandesti......oare era ala prost,sau nu tin franele? :lol:

steaua23 20-11-05 21:16

eu zic ca era ceva cu franele

Kolegosu' 20-11-05 21:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LKS\"
n`am putut sa uploadez poza...da putetzi sa intrati voi http://sheendigital.com/alba/

Ma gandeam k este ceva in neregula am tot asteptat sa ma HOLBEZ SI EU LA SANII Jesicai si cand colo am :yikes: azvarlit castile si am scuipat monitoru ai 1-0 :wink:

Michael 22-11-05 20:22

1 Attachment(s)
serifu care rupe tot :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:37.

- Copyright 2026 4Tuning