![]() |
Re: Masini tari din Iasi
L-am vazut si eu acu 2 zile in intersectia cu bucsinescu si tudor...o domnisoara bruneta era la volan :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Cine ghiceste ce avem noi in Iasi :D?
|
Re: Masini tari din Iasi
Seamna cu un Stratos.
|
Re: Masini tari din Iasi
As zice Miura ,Stratos , dar astept raspunsul corect :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Doar ce am vbit cu omul.. am mers dupa el pana i-am facut semn sa traga putin pe dreapta sa-i admir masinuta. E o NOVA reconditionata, motor de vw 1.6 boxer... masinuta fiind de prin anul `67 parca si mai sunt decat 8 exemplare in lume.
Omul nu e interesat de nici un fel de sedinte foto sau stuff... pur si simplu cine vrea sa admire masina o poate vedea in fata la Pub25 de marti pana joi dupa orele 11. Frumos exemplar! |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
sincer nu stiu la ce nova te referi :) mc |
Re: Masini tari din Iasi
Foarte tare..
Eriksson uite un alt exemplu (prin anglia) http://www.priceofhistoys.com/2008/0...-mkii-kit-car/ |
Re: Masini tari din Iasi
Eriksson ai aici mai multe detalii despre masina daca te intereseaza... poti citi acele cateva randuri.
http://www.therightsigns.co.uk/nova/introduction.htm |
Re: Masini tari din Iasi
mc fain
citesc de curiozitate oricum frumoasa masina ! |
Re: Masini tari din Iasi
nu v-ati prins..hmm e o dacia nova:lol: iar posesorul e domnul basse mai prezinta el pe la evenimente masina a fost reconditionata undeva prin metalurgie pe langa printco iar in pacurari la socom a fost facut partea mecanica oricum cine o vede pe strada zice ca e un ozn:lol: pacat de triplele ei de remorca
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:14. |
- Copyright 2026 4Tuning