Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

valib 16-06-06 17:44

Re: Cum sa agati o fata..
 
peste 3ore...ma duc la banchet...
:):)
ce ma asteapta...
:):)
facem 5clase impreuna...hmmm....
sa vedem daca agatz una...sau doua....sau mai multe?

RA_2fast4u 16-06-06 17:51

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by valib
peste 3ore...ma duc la banchet...
:):)
ce ma asteapta...
:):)
facem 5clase impreuna...hmmm....
sa vedem daca agatz una...sau doua....sau mai multe?

e banchet frate !! mai bine agatzale pe toate :lol: :lol: ori cum nu conteaza cate aghetzi conteaza sa te distrezi ca dar e ultimul chef de liceu ;)

have fun si bafta :P

aleks 19-06-06 12:47

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by Trixi
...nu uita in schimb k p linga toate "tehnicile", sa ramaii tu insati,k altfel te alegi tu cu o femeie agatata...dar cu una care e agatata d o persoana imaginara,nu d tine...;)

aici e corect trixi, am descoperit eu asta demult, k nu stiam cum sa fac sa-i explic faptul k real me era cu totul altfel decat mr perfect pe care i-l indusesem....

dexter_20 29-06-06 13:39

Re: Cum sa agati o fata..
 
NEEEEED HEEEEELLLLPPPP!!! Am o .... problemutza cu o vanzatoare de la alimentara care mi-a furat inima. Are 19 ani,arata :shock: si in ce relatii sunt cu ea? pai....salut,ce mai faci si cam atat. Cei care au ceva original de zis i-as ruga sa bage un sfat, pt k faza cu...da-mi si mie nr de tel al tau sau s-o invit in oras mi se pare banal si nu stiu dak ar iesi ceva....Hai k abia astept!

Eugen_TL 29-06-06 13:46

Re: Cum sa agati o fata..
 
hahaha..poate iti lasa un biletzel pe branza :)

frate eu zic sa-ti deschizi o afacere si sa faci astfel incat sa ai livrari la ea de produse...incet incet vorba..un suc si gata... ! oricum tre sa o iei usurel sa o intrebi de viata..daca are prieten...facultate daca vrea sa faca etc etc..gasesti tu ce draq

RA_2fast4u 29-06-06 22:35

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy
hahaha..poate iti lasa un biletzel pe branza :)

frate eu zic sa-ti deschizi o afacere si sa faci astfel incat sa ai livrari la ea de produse...incet incet vorba..un suc si gata... ! oricum tre sa o iei usurel sa o intrebi de viata..daca are prieten...facultate daca vrea sa faca etc etc..gasesti tu ce draq

hai ma fi serios :lol:

deci nu stiu... eu zic sa incerci o faza cu priviri asa mai dulci si mai insistente .. si dc vezi ca merge treaba... cand o prinzi odata asa mai singura (adica sa nu aiba clientzi multzi and shit ca sa fie intimidata ) bagi si tu o duma... ca ce faci cum o dregi... uite diseara ies in oras.. nu vrei si tu... bla bla bal... faza e doar sa vrei :) si acuma ca e penal... ham da stiu e ptuin penal.. cam orice faza de bagat in seama e penala.. dar altfel.. mai bine putin asa penal(desi ei nu o sa i se para pe moment ;) ) si dupa aceea scapi si she is yours :D

dexter_20 30-06-06 08:29

Re: Cum sa agati o fata..
 
Sa stii ca ai dreptate.Azi este dupa-amiaza de serviciu asa ca...wish me luck!I'm going in!

Spark 30-06-06 10:10

Re: Cum sa agati o fata..
 
good luck dexer ... ;)
ne povesteti u cum a fost .... ce si cum ... alea alea ... ;)

dexter_20 30-06-06 10:13

Re: Cum sa agati o fata..
 
Logic! Da stai sa treaca timpul si sa vina dup-amiaza.

Spark 30-06-06 10:18

Re: Cum sa agati o fata..
 
mda ... sa-ti creasca inima in tine pana atunci ... si sa iti rozi unghiile ... :lol: :lol: :lol:

dexter_20 30-06-06 20:04

Re: Cum sa agati o fata..
 
GOOD motherfuckin' news!!!!Am fost azi intr-o testare a terenului si..... fata era numai zambet cand am intrat in alimentara.Am nimerit si eu momentul cand nu era nici un client.....ea era in alta parte....eu in alta si....ea vine la mine toata zambet, bag si eu zambete, alea alea. Dupa o ora trec iar sa-mi iau o inghetata.Ea rpd vine si ma intr de care vreau.... i zic, ea din nou numai zambet , bag si eu zambete....Deci treaba ar fi buna. Maine e de dimineata si...i'm going 4 the kill k sa zic asa. Wish me motherfuckin good luck!

RA_2fast4u 30-06-06 20:17

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by dexter_20
GOOD motherfuckin' news!!!!Am fost azi intr-o testare a terenului si..... fata era numai zambet cand am intrat in alimentara.Am nimerit si eu momentul cand nu era nici un client.....ea era in alta parte....eu in alta si....ea vine la mine toata zambet, bag si eu zambete, alea alea. Dupa o ora trec iar sa-mi iau o inghetata.Ea rpd vine si ma intr de care vreau.... i zic, ea din nou numai zambet , bag si eu zambete....Deci treaba ar fi buna. Maine e de dimineata si...i'm going 4 the kill k sa zic asa. Wish me motherfuckin good luck!

:lol: go dexter go dexter :lol: bafta ma man.. she's yours din cate vad... nu o lasa sa scape :twisted:

Psycho 30-06-06 20:21

Re: Cum sa agati o fata..
 
hai sa t ajut putin ....

cand te mai duci urmatoarea data si cumperi inghetzata sau ceva si iti da rest lasa maruntu acolo ( 20 ~ 40 de mii ) .. e cam ieftina faza dar merita incercata si functioneaza .. asa ... si daca zice sa-l iei ii zici .. nuh .. ti-l las tie .. sa iti iei o inghetzata , sau poate daca vrei sa iesi cu mine la o inghetzata si poate ceva .. un suc ... ;) .. nu la ce te gandeai tuh ...

sau ...

te duci direct la ea .. si ii zici asa .. auzi .. ma intereseaza si pe mine programul tau ... o sa te intrebe de ce .. ii spui .. pai shtii uite .. te-am vazut asa suparata .. si obosita .. si ma gandeam k poate daca mergem la o inghetzata pe caldura asta ... sau un sc rece .. poate nu mai esti asa posomorata .. k doar e vara si ar trebui sa fii cu zambetu pe buze ....

sau ..........


variante sunt o gramada ... sau te duci direkt la ea ..

auzi ai prieten .. daca zice nuh .. ii zici ... bine atunci da si mie nr tau de tel sa iesim la un suc ... aici sunt 2 variante sa ti-l dea .. sau sa zica , k are preten :D

dexter_20 30-06-06 20:25

Re: Cum sa agati o fata..
 
MU HA HA H HA HA!!!! Maine trec pe sistem turbo!!! Tocmai am aflat k ai mei pleaca la tara si vin duminica...MU HA HA AHA ! E treaba in favoarea mea!!!Am sa va tin la curent cu tot. Poate chiar si niste poze....cu ...Codrina.

Spark 30-06-06 21:19

Re: Cum sa agati o fata..
 
succes man ...
doar sa nu te racesti sau ceva de la atata inghetzata ... :lol: :lol: :lol:

si oricum .. dak te-a remarcat .. si e doar un zambet cand esti si tu acolo .. e semn bun .. ;)


All times are GMT +2. The time now is 04:27.

- Copyright 2024 4Tuning