Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

DTH 04-01-11 16:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17.37 :Mă bag să fac o baie fierbinte că mă dor toate oasele :lol:

julaikos 05-01-11 06:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Abia m-am intors de pe plantatie...in schimb pot spune ca e o placere sa chinui masina intre stalpii din parcarea bricostore baneasa la ora 6 cand nu e nici dracu pe acolo :lol:

midnight_rider 05-01-11 07:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
rehab:dizzy:

Babutz 05-01-11 17:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei si un heroes..pfff turele de noapte:(

valitataye 05-01-11 17:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:37 Am ajuns de la sc:D

DTH 05-01-11 17:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18.46 : Merg să fac un photosesion de sezon :rolleyes:

cruizer11 06-01-11 23:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
....stric tot ceea ce imi cade in mana....frumos la oras lucruri multe:lol:

valitataye 06-01-11 23:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:29 Ma preg de somn:D

DTH 06-01-11 23:35

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12.35: Mă joc cs :lol:

morpheusmaster 06-01-11 23:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3961114)
12.35: Mă joc cs :lol:

unde te fac 1 frag?

cangri 07-01-11 00:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:20 Mai e putin si scapam de la servici.

julaikos 07-01-11 00:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:32...peste 4 ore plec la scarbici

DTH 07-01-11 01:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 3961190)
unde te fac 1 frag?

2.14: în continuare mă joc cs :)) hai pe pcp.gemenii.ro

Babutz 07-01-11 05:04

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am scapat si de ziua asta de wrk..ma relaxez la un cappucino:lol:

Manson 07-01-11 08:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
la birou...cafeaua-biscuiti si dupa un film....asa de sfarsit de saptamana:P


All times are GMT +2. The time now is 12:04.

- Copyright 2026 4Tuning