![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Si eu am deschis salon de masaj si nu ma mai laud atat:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai si nu imi masezi si mie ceva?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hmm ma bucur sa aud ca ati iesit in regula cu actele,ce ziceti ma primiti si pe mine vineri la o gura de bere fara alcool?:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Desigur! Ramane cum am stabilit!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bravo ma,felicitari,iti doreai demult lucru asta!Si te rog frumos nu mai fi nesimtit,poate mai vor si altii sa fie masati de catre Kimi
Te`n puii mei,n`am vazut asa calic de cand sunt:sad: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hop si Kidu cu gura lui umeda... :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
salutari am si eu de spus cateva lucruri :
1. Imi cer scuze pentru faptul ca nu am adus copia c.i. pana acum, in seara asta o sa vad cu cine ma intalnesc sa vin cu ea in dinti! 2.Astazi sau maine schimb si eu titiu avansesz si eu ca era si cazul de la masinuta mea de tuns iarba la un opel astra f 1.8 16v gsi ,in curand o sa pun niste poze cu ea ,daca lucrez un pic la ea o sa fie si ea frumoasa!o sa fiu poate al doilea taximetrist din club(este o lamaie),oricum abia astept sa pun manuta pe ea!:D 3.imi cer scuze pentru faptul ca in ultima vreme am cam disparut dar mai trebuie sa trag tare si cu serviciul si de in weekend prietena stiti voi...! 4.VA PUPA JEAN!:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine jean! bv pentru masina!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai kidule, tie cum iti plac ouale?
(mie mangaiate) :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cica e cu finalizare! :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
masaje cu bambus ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@Bogdy : da bogdy cu bambus...Iau bambusul cu mana dreapta si te bat la funduletz...ce zici ?:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ma felicita pentru finalizare :))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Mie oole alea de gaina imi plac prajite:)) astea ali mele sa fie mangaiate duios si blajin =))))00 in fine lasa ca stie ma Kimi cum sa faca!:)) Hai dreaq poznashi mici :))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am fost odata cu kimi la restaurant si eu mi-am luat o pizza iar el si-a comandat "una taraneasca ca a mea" si din greseala i-au adus tot pizza :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca nu e ceva ironic sau vreo subtilitate ceva, multumim kid
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Gata hai sa incetam ca o tinem asa mult si bine... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci dupa cum postati:lol:....nu sunteti sanatosi....nu vreau sa ma gandesc daca e sa va intalniti la o bere ce se poate intampla :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e.. nu ai prins tu in club formula de caterinca.. lake, maroo, racy, blondu, kidu, kimi, dima, valy xxl + multi altii, chiar si hyena, vlad thn... :)) mama-mama ce iesea :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ar fi misto sa ne vedem intr-o camera la o masa (lake, maroo, racy, blondu, kidu, kimi, dima, valy xxl,lucian) cu camere si microfoane si sa stam vre-o 3-4 ore de vorba si de caterinca... Sa vezi parodie ce iese difuzam la cinema filmuletul...sa vezi incasari ce avem :))..depasim AVATAR :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai hai....ce mai asteptati...faceti asta si va bagati si la video-chat :lol::lol::lol:
astia cu fizicul mai dezvoltat ca sa faceti repede bani :lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Vorbim cu Kidu si cu Blondu...Ne zic ei cum sa facem..:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))) blondu cu pl lui mare si tatuata? esti nebun... cred ca stie juma de forum =)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Toate ca toate dar observati ca , Kimi o tine tot sa ne vedem TOTI INTR-O CAMERA?:))))))))))) asta are ganduri neCURate clar :)))
VROOOM chiar ca ce amintiri ;) Daffy,daca vrei video-chat iti aranjez,dar intai tre sa dai proba orala,k tot esti prescolar :)))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
dubiosilor ;))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
va pregatesc ceva pentru diseara! e treaba...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@lucian: faci clatite?
@kimi: nu vad ca pe alte thread-uri cauti de alea mici. sa inteleg ca esti mai tot timpul la noi din cauza ca aici gasesti numai de alea mari....:lol: cred ca cel mai bine este sa va bagam pe toti intr-o camera si sa aruncam dreaq cheia!!!!! :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@kidu: pai am vazut ca invitatia este pentru voi astia vechi in de astea si versati.... voi vorbiti de ale voastre.... noi stam afara la un suc intr-un bar. cand ramineti fara iarba dati un telefon si va mai aducem niste legale!!!!!!! :lol:
@matrix: sper ca asta seara nu vii singur!!!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning