Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kimi 17-02-10 09:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3094389)
Inferno MotorSport a devenit Asociatie Club Sportiv - in perfecta legalitate :rolleyes2 ... altceva nimic :twisted:

Si ce suferi asa ??

Si eu am deschis salon de masaj si nu ma mai laud atat:lol:

Lucian_GXZ 17-02-10 09:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai si nu imi masezi si mie ceva?

babone 17-02-10 13:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hmm ma bucur sa aud ca ati iesit in regula cu actele,ce ziceti ma primiti si pe mine vineri la o gura de bere fara alcool?:D

Lucian_GXZ 17-02-10 14:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Desigur! Ramane cum am stabilit!

kidu2006 18-02-10 01:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bravo ma,felicitari,iti doreai demult lucru asta!Si te rog frumos nu mai fi nesimtit,poate mai vor si altii sa fie masati de catre Kimi
Te`n puii mei,n`am vazut asa calic de cand sunt:sad:

kimi 18-02-10 07:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hop si Kidu cu gura lui umeda... :lol:

ghiszmo 18-02-10 09:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
salutari am si eu de spus cateva lucruri :
1. Imi cer scuze pentru faptul ca nu am adus copia c.i. pana acum, in seara asta o sa vad cu cine ma intalnesc sa vin cu ea in dinti!
2.Astazi sau maine schimb si eu titiu avansesz si eu ca era si cazul de la masinuta mea de tuns iarba la un opel astra f 1.8 16v gsi ,in curand o sa pun niste poze cu ea ,daca lucrez un pic la ea o sa fie si ea frumoasa!o sa fiu poate al doilea taximetrist din club(este o lamaie),oricum abia astept sa pun manuta pe ea!:D
3.imi cer scuze pentru faptul ca in ultima vreme am cam disparut dar mai trebuie sa trag tare si cu serviciul si de in weekend prietena stiti voi...!
4.VA PUPA JEAN!:D

Lucian_GXZ 18-02-10 09:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine jean! bv pentru masina!

Lucian_GXZ 18-02-10 09:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai kidule, tie cum iti plac ouale?

(mie mangaiate)

:)

cozo 18-02-10 15:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3094471)
Si ce suferi asa ??

Si eu am deschis salon de masaj si nu ma mai laud atat:lol:

te-ai facut maseoza si nu stim noi?????? nemernicule de ce nu mi-ai zis.....baieti daca aveti dureri de spate de la ridicat motoare....la kimi srl... masaj de te scoate din minti....:lol:

Lucian_GXZ 18-02-10 16:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cica e cu finalizare! :)

bogdy.ghetto 18-02-10 16:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
masaje cu bambus ?

kimi 18-02-10 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3099518)
cica e cu finalizare! :)

Ma *** pe pieptul tau..


@Bogdy : da bogdy cu bambus...Iau bambusul cu mana dreapta si te bat la funduletz...ce zici ?:lol:

Ianis 18-02-10 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari

Lucian_GXZ 18-02-10 18:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Ianis (Post 3099921)
felicitari

cui ii este adresat postul?

kimi 18-02-10 18:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3100038)
cui ii este adresat postul?

mie ...normal :))))
Ma felicita pentru finalizare :)))

kidu2006 18-02-10 18:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3100038)
cui ii este adresat postul?

Tuturor :)))) .. voua ma,zic eu;)
Mie oole alea de gaina imi plac prajite:)) astea ali mele sa fie mangaiate duios si blajin =))))00 in fine lasa ca stie ma Kimi cum sa faca!:))
Hai dreaq poznashi mici :)))

kimi 18-02-10 18:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 3100067)
Mie oole alea de gaina imi plac prajite:))

Si alea de taran cum iti plac ???:lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 18-02-10 19:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am fost odata cu kimi la restaurant si eu mi-am luat o pizza iar el si-a comandat "una taraneasca ca a mea" si din greseala i-au adus tot pizza :))

Lucian_GXZ 18-02-10 19:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca nu e ceva ironic sau vreo subtilitate ceva, multumim kid

kimi 18-02-10 19:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3100249)
daca nu e ceva ironic sau vreo subtilitate ceva, multumim kid

Nu-l duce capu, stai linistit....:lol::lol::lol:

bogdy.ghetto 18-02-10 21:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3099870)
Ma *** pe pieptul tau..


@Bogdy : da bogdy cu bambus...Iau bambusul cu mana dreapta si te bat la funduletz...ce zici ?:lol:

Ahhh doamne ce minunatie de masaj :D ca tot suna bine am sa-i fac cadou Domnului GXZ un abonament lunar la tine Kimi sa-i aplici tratamentul asta zilnic inainte de culcare!

kidu2006 18-02-10 22:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3100249)
daca nu e ceva ironic sau vreo subtilitate ceva, multumim kid

Ma stii pe mine dubios?evident nu era ceva ironic! _|_
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3100304)
Nu-l duce capu, stai linistit....:lol::lol::lol:

Mai bine imi duci tu capu la gura ta uscata :)))

kimi 19-02-10 07:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 3100924)
Ma stii pe mine dubios?evident nu era ceva ironic! _|_


Mai bine imi duci tu capu la gura ta uscata :)))

Mai bine iti duc gura ta la capul meu uscat..:lol::lol:
Gata hai sa incetam ca o tinem asa mult si bine...

daffy duck™ 19-02-10 09:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci dupa cum postati:lol:....nu sunteti sanatosi....nu vreau sa ma gandesc daca e sa va intalniti la o bere ce se poate intampla :lol::lol::lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 19-02-10 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e.. nu ai prins tu in club formula de caterinca.. lake, maroo, racy, blondu, kidu, kimi, dima, valy xxl + multi altii, chiar si hyena, vlad thn... :)) mama-mama ce iesea :))

kimi 19-02-10 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3101895)
e.. nu ai prins tu in club formula de caterinca.. lake, maroo, racy, blondu, kidu, kimi, dima, valy xxl + multi altii, chiar si hyena, vlad thn... :)) mama-mama ce iesea :))

Vrooom Racing.......Ce vremuri....Ce oameni....Traim din amintiri...

Ar fi misto sa ne vedem intr-o camera la o masa (lake, maroo, racy, blondu, kidu, kimi, dima, valy xxl,lucian) cu camere si microfoane si sa stam vre-o 3-4 ore de vorba si de caterinca...

Sa vezi parodie ce iese difuzam la cinema filmuletul...sa vezi incasari ce avem :))..depasim AVATAR :lol:

daffy duck™ 19-02-10 09:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai hai....ce mai asteptati...faceti asta si va bagati si la video-chat :lol::lol::lol:

astia cu fizicul mai dezvoltat ca sa faceti repede bani :lol::lol::lol::lol:

kimi 19-02-10 09:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3101943)
va bagati si la video-chat :lol::lol::lol:


Vorbim cu Kidu si cu Blondu...Ne zic ei cum sa facem..:lol:

Lucian_GXZ 19-02-10 10:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))) blondu cu pl lui mare si tatuata? esti nebun... cred ca stie juma de forum =)))))

RoByNeT 19-02-10 11:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2night ?

PS: https://forum.4tuning.ro/529-firme-ja...e-topgear.html take a look

kidu2006 19-02-10 12:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Toate ca toate dar observati ca , Kimi o tine tot sa ne vedem TOTI INTR-O CAMERA?:))))))))))) asta are ganduri neCURate clar :)))
VROOOM chiar ca ce amintiri ;)
Daffy,daca vrei video-chat iti aranjez,dar intai tre sa dai proba orala,k tot esti prescolar :))))

87MTX 19-02-10 12:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dubiosilor ;))

Lucian_GXZ 19-02-10 12:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
va pregatesc ceva pentru diseara! e treaba...

cozo 19-02-10 14:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@lucian: faci clatite?
@kimi: nu vad ca pe alte thread-uri cauti de alea mici. sa inteleg ca esti mai tot timpul la noi din cauza ca aici gasesti numai de alea mari....:lol:

cred ca cel mai bine este sa va bagam pe toti intr-o camera si sa aruncam dreaq cheia!!!!! :))

kidu2006 19-02-10 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3102534)
dubiosilor ;))

Hmm,vezi ca esti la Inferno deci cred ca in curand intri si tu la dubiosi :->
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3102893)
@lucian: faci clatite?
@kimi: nu vad ca pe alte thread-uri cauti de alea mici. sa inteleg ca esti mai tot timpul la noi din cauza ca aici gasesti numai de alea mari....:lol:

cred ca cel mai bine este sa va bagam pe toti intr-o camera si sa aruncam dreaq cheia!!!!! :))

Mai bine arunci cheia ma .. da ce zici,intri si tu cu noi in camera?mai bine imi da mie cheia si o bag in pantaloni,sa vedem care e curajos sa o ia =))))
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3102542)
va pregatesc ceva pentru diseara! e treaba...

Unde va duceti diseara,da un tel poate vin si eu sa mai stam nitel la barfa...si daca e vii tu cu cola si eu o beau:oops:

cozo 19-02-10 15:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@kidu: pai am vazut ca invitatia este pentru voi astia vechi in de astea si versati.... voi vorbiti de ale voastre.... noi stam afara la un suc intr-un bar. cand ramineti fara iarba dati un telefon si va mai aducem niste legale!!!!!!! :lol:

@matrix: sper ca asta seara nu vii singur!!!!!!!!!

Lucian_GXZ 19-02-10 16:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 3102931)
Hmm,vezi ca esti la Inferno deci cred ca in curand intri si tu la dubiosi :->

Mai bine arunci cheia ma .. da ce zici,intri si tu cu noi in camera?mai bine imi da mie cheia si o bag in pantaloni,sa vedem care e curajos sa o ia =))))


Unde va duceti diseara,da un tel poate vin si eu sa mai stam nitel la barfa...si daca e vii tu cu cola si eu o beau:oops:

nu am minute pe abonament :) la 22.30 noi sti ca iesim.. da un telefon si iti zicem unde suntem!

Lucian_GXZ 19-02-10 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3102956)
@kidu: pai am vazut ca invitatia este pentru voi astia vechi in de astea si versati.... voi vorbiti de ale voastre.... noi stam afara la un suc intr-un bar. cand ramineti fara iarba dati un telefon si va mai aducem niste legale!!!!!!! :lol:

@matrix: sper ca asta seara nu vii singur!!!!!!!!!

bine ma fie.. si tu esti caterincos :lol::lol::lol::lol: :pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th

RoByNeT 19-02-10 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3102956)
@kidu: pai am vazut ca invitatia este pentru voi astia vechi in de astea si versati.... voi vorbiti de ale voastre.... noi stam afara la un suc intr-un bar. cand ramineti fara iarba dati un telefon si va mai aducem niste legale!!!!!!! :lol:

@matrix: sper ca asta seara nu vii singur!!!!!!!!!

si aici nu era vorba de daffy =)))))


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning