![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
look's like lady luck fucked me again......X(X(X(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vorbiti pe PM...posturile de genul asta nu au ce cauta aici....Multumesc
P.S RzW lasai sa vb ei.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
imi cer scuze daffy :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa nu se mai repete :)):)):))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fratele vostru are clapeta murdara cred tuseste nu se simte bine deloc doarmea ca un urs:( altfel va stresam pe forum...@Robinet i-ai facut palasolar lu GOP? @GOP daca il ai am rugamintea sa il pui ms:* @Lucian sa imi dai torxul inapoi ca mi-am descompletat trusa :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cate anunturi intr-un singur post:))....nu am parasolar :(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))) da ti-l dau, vino pe la mine ca sa-ti completezi trusa :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vineri adica maine sa se prezinte toata lumea cu 10 ron in dinti sa facem parasolare ... si da ... i`au banii ianainte ca la curve =))
PS: mai am 1 singur parasolar care nu il dau pana in ziua de 10 la 4tuning ca nu stiti cum ii sare unuia vreo idee sa intre X sa expuna masina sau sa se invarta si ca sa vezi domle` nu are parasolar deci .... ala e de rezerva pana pe 10 v`am pupat |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai putea ca acel parasolar care a ramas sa il punem p masina lui marius...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci am explicat in postul de mai sus ... daca lucian imi zice sa il dau il dau dar sa nu aud la 4tuning ca mai e nevoie de vreun parasolar ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy vezi ca tre sa mi dai 1 cu tot cu banda neagra :)
mi l ai laut atunci cand plecam la craiova si i l ai pus lu jaku |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ala de care zici tu e ala de la robynet
p.s suna-ma inainte sa pleci in plaza!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
m-am specializat in paint-uri.....fac la comanda...foarte ieftin....foarte avantajos
primi 10 clienti primesc gratis.....modelul de mai jos! |
| All times are GMT +2. The time now is 01:46. |
- Copyright 2026 4Tuning