Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

just2sol 31-03-09 16:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
look's like lady luck fucked me again......X(X(X(

daffy duck™ 01-04-09 09:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vorbiti pe PM...posturile de genul asta nu au ce cauta aici....Multumesc

P.S RzW lasai sa vb ei....

Evo-Jr 01-04-09 13:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi cer scuze daffy :)))

daffy duck™ 01-04-09 16:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa nu se mai repete :)):)):))

BGY_Bogdy 01-04-09 17:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fratele vostru are clapeta murdara cred tuseste nu se simte bine deloc doarmea ca un urs:( altfel va stresam pe forum...@Robinet i-ai facut palasolar lu GOP? @GOP daca il ai am rugamintea sa il pui ms:* @Lucian sa imi dai torxul inapoi ca mi-am descompletat trusa :)))

GopPo 02-04-09 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cate anunturi intr-un singur post:))....nu am parasolar :(

Lucian_GXZ 02-04-09 12:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))) da ti-l dau, vino pe la mine ca sa-ti completezi trusa :))))

RoByNeT 02-04-09 17:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vineri adica maine sa se prezinte toata lumea cu 10 ron in dinti sa facem parasolare ... si da ... i`au banii ianainte ca la curve =))


PS: mai am 1 singur parasolar care nu il dau pana in ziua de 10 la 4tuning ca nu stiti cum ii sare unuia vreo idee sa intre X sa expuna masina sau sa se invarta si ca sa vezi domle` nu are parasolar deci .... ala e de rezerva pana pe 10 v`am pupat

daffy duck™ 02-04-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai putea ca acel parasolar care a ramas sa il punem p masina lui marius...

RoByNeT 02-04-09 17:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci am explicat in postul de mai sus ... daca lucian imi zice sa il dau il dau dar sa nu aud la 4tuning ca mai e nevoie de vreun parasolar ...

Tweety_rzw 02-04-09 18:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2206395)
ai putea ca acel parasolar care a ramas sa il punem p masina lui marius...

Şi eu aş putea să te penetrez grav daffy ,mi-ai promis şi mie unu dar..... ?Cine are nr lui răcy... PM pls !;)

Evo-Jr 02-04-09 18:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy vezi ca tre sa mi dai 1 cu tot cu banda neagra :)
mi l ai laut atunci cand plecam la craiova si i l ai pus lu jaku

daffy duck™ 02-04-09 18:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ala de care zici tu e ala de la robynet
p.s suna-ma inainte sa pleci in plaza!!!!!

GopPo 02-04-09 19:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2206320)
i`au banii ianainte ca la curve =))

cat e scurtu'???

GopPo 02-04-09 19:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
m-am specializat in paint-uri.....fac la comanda...foarte ieftin....foarte avantajos
primi 10 clienti primesc gratis.....modelul de mai jos!


All times are GMT +2. The time now is 01:46.

- Copyright 2026 4Tuning