![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
4 Attachment(s)
Niste poze de dimineata de cand am plecat la scoala :D sunt facute cu telefonu'...dar mno merge si asa :))
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
3 Attachment(s)
noua infatisare a masini dupa cioca cioca dar care o sa mai aiva de suferit si o sa revina ca inainte dar si noul schimbator cu buton de pornire (ENGIN START)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
POZE LA TOBA DE CARE VORBEAM
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Maneta de schimbator am cumparato din germania a costat 50E mai am una de vanzare
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
marfa rau!si cum legi cu contactul ca sa functioneze?!??
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
e chiar beton faza cu "start engine" de acolo :D auzi...pleoapa de pe vento nu o vinzi??
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
esti chear tare chear crezi ca descomplectez masina pentru tine si apropo din acident sa spart pe partea dreapta dar daca cauti pe net mai bine gasesti una noua cum am gasit si eu si costa 50 ron+ transportul (www.autoZR1.net)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
la schimbator are un fir care duce la un modul cu un releu care vine legat la contact
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
DIN INTAMPLARE AM GASIT UN SPOILER DE SKODA RS PE LA GUNOI PE LA SERVICIU SI AM VRUT SA VAD CUM SAR INCADRA PE VENTULICA AL MEU SINCER DIN CATE AM VAZUT AR DA SUPER BINE VOI CE ZICETI
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
salutare.o intrebare am:la ale voastre vento se aprinde becul de la acul de benzina cand ajunge pe liniile rosii de jos?detin un vento cl 1.8 AAM 55kw benzina.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
ori ar iesi un kitch ori ar fi ceva tiganie totala asta e parera mea daca tot ai cerut parere ,apoi tu faci cum vrei |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
multumesc de raspunsuri.benzina e suficienta pt ca are un consum foarte mic.de la audi a4,audi 80 quattro si bmw 325 la acest vento de 55kw,diferenta de consum este imensa,in sensul ca vento are un consum de 5-6 l/100km.
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:11. |
- Copyright 2026 4Tuning