![]() |
Re: Masini tari din Iasi
am uitat sa precizez...si japoneza :oops:
|
Re: Masini tari din Iasi
CZT cu admisie, evacuare si soft. :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Fug bine CZT-urile astea :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
cred ca avem tensiune mare cand umbla pe langa bijuteria asta :oops:
|
Re: Masini tari din Iasi
astazi am avut okazia sa il cunosc pe eNorel..incantat de cunostiinta si frumoasa masina tare..poate ma plimbi intr-o zi :d:oops:
|
Re: Masini tari din Iasi
trebuie sa te grabesti , ca ne parseste :sad: , se muta ... in brasov parca .
|
Re: Masini tari din Iasi
la ce drumuri sunt in brasov cred si eu ca vrea sa se mute acolo. asa sa iesi la plimbare
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Eu nu inteleg pentru ce a lasat zona aceea decapata in tg cucu? DOAR O PORTIUNE? intelegeam daca era toata strada :rolleyes2 |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
l-am prins urcand "grabit" copou-ul si bine mai suna :shock: |
Re: Masini tari din Iasi
Eram in trafic cand am vazut in seara aceasta un 308 RCZ (cu numere rosii) :!:
|
Re: Masini tari din Iasi
Ce culoare?
|
Re: Masini tari din Iasi
Negru sau un gri inchis. Nu am putut sa imi dau seama exact. Era o fata la volan :D
|
Re: Masini tari din Iasi
De asta n-ai vazut culoarea masinii >:)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning