Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Hyperyon 31-08-10 10:48

Re: Masini tari din Iasi
 
am uitat sa precizez...si japoneza :oops:

LaMishto 03-09-10 15:09

Re: Masini tari din Iasi
 
CZT cu admisie, evacuare si soft. :lol:

eNorel 04-09-10 02:28

Re: Masini tari din Iasi
 
Fug bine CZT-urile astea :-P

o`neal 04-09-10 09:15

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by eNorel (Post 3632963)
Fug bine CZT-urile astea :-P

da da ... eNoreL a vazut cu ochii lui :)) :D

Bogdan.IS 07-10-10 19:40

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
cred ca avem tensiune mare cand umbla pe langa bijuteria asta :oops:

Hyperyon 07-10-10 20:21

Re: Masini tari din Iasi
 
astazi am avut okazia sa il cunosc pe eNorel..incantat de cunostiinta si frumoasa masina tare..poate ma plimbi intr-o zi :d:oops:

Bogdan.IS 07-10-10 20:57

Re: Masini tari din Iasi
 
trebuie sa te grabesti , ca ne parseste :sad: , se muta ... in brasov parca .

RazvanMRG 07-10-10 22:54

Re: Masini tari din Iasi
 
la ce drumuri sunt in brasov cred si eu ca vrea sa se mute acolo. asa sa iesi la plimbare

2slow4u 08-10-10 08:10

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 3710789)
la ce drumuri sunt in brasov cred si eu ca vrea sa se mute acolo. asa sa iesi la plimbare

Oare cand or fi si la noi asa? :cry: Stiu ca am avut un soc de fiecare data. Am fost la Brasov, Bucuresti, cand am revenit in iasi (zdrang, poc, parca mergeam cu tramvaiul stanga dreapta pe cand liniile erau strambe)

Eu nu inteleg pentru ce a lasat zona aceea decapata in tg cucu? DOAR O PORTIUNE? intelegeam daca era toata strada :rolleyes2

Eriksson 09-10-10 19:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3710218)
cred ca avem tensiune mare cand umbla pe langa bijuteria asta :oops:

l-am vazut de cateva ori prin oras
l-am prins urcand "grabit" copou-ul si bine mai suna :shock:

vlad87 25-10-10 18:45

Re: Masini tari din Iasi
 
Eram in trafic cand am vazut in seara aceasta un 308 RCZ (cu numere rosii) :!:

TuningBoy 25-10-10 20:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Ce culoare?

vlad87 25-10-10 20:50

Re: Masini tari din Iasi
 
Negru sau un gri inchis. Nu am putut sa imi dau seama exact. Era o fata la volan :D

Bondellu 25-10-10 22:11

Re: Masini tari din Iasi
 
De asta n-ai vazut culoarea masinii >:)

D3m0N 26-10-10 20:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3756538)
Ce culoare?

l-am vazut azi pe copou parcat. negru cu un gri ... are numere de iasi :>


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning