![]() |
Re: DreamWorks
@kreasta: Salut MRU, frumoasa masina ;), mi-ar face placere sa te avem printre noi.Te astept vineri, sa facem si parasolar :D.
@Tyfu: Te trec pe lista :P.Vorbeste cu nenea Zuz ca esti in drumul lui, poate veniti impreuna :">. @Sonny:Mersi pentru sfat ;), intotdeauna vei fi bine venit printre noi.Legat de filiala, eu as fi de acord, sa vedem si parerile membrilor.Imi poti spune mai multe detalii? |
Re: DreamWorks
Quote:
plus de asta ca sunt din vara in constanta si deja am inceput sa cunosc baietii de pe aici dar nu pe toti si parerea mea e sa ramana subiectul in discutie si la vara sa trageti o fuga in numar cat mai mare vreo 2 zile pe aici, pana atunci am timp si eu sa cunosc pe toata lumea, sa aleg masini pentru club, cu accordul vostru bineinteles si in momentul in care ati venit noi o sa fim pregatiti si dam drumu si la filiala asta;) parerea mea...astept pareri pro si contra...;) |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Si eu sunt de acord ! |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Din experientele trecute pe care le-am avut cu alte cluburi sunt necesari bani destui sa poti participa la o expozitie....ma rog cum au facut cei unde am fost eu....cu banner, stickere si altele.
Ideea cu cotizatia dupa mine ar fi ok in sensul in care banii sunt folositi pentru asa ceva inclusiv cum ati zis si voi pentru cosmetizarea masinilor, ca sa iasa ceva ok. Ii dau dreptate lui Micutzu in ceea ce a scris desi nu ar trebui sa scriu eu pt ca nu pot spune ca am participat la toate intalnirile iar acum a mai aparut si porcaria asta cu permisul meu suspendat care ma cam dat peste cap. Oricum am incredere ca putem face ceva frumos si abia astept sa treaca luna asta sa pot veni nelipsit la intalniri.:D P.S. Sunt pro pentru filiala de la Constanta:D |
Re: DreamWorks
2 Attachment(s)
multumesc baieti pentru sustinere, sper ca pana la vara dream works sa fie un club mare in romania si sa deschidem si filiala aici;)
pun si eu 2 poze sa vedeti unde s.au dus banii mei de facultate:lol::lol: |
Re: DreamWorks
Asa DA! Frumos sonny unde s-au dus banii...mai bine aici :D. Bafta cu proiectul
|
Re: DreamWorks
Quote:
super power e30 ;x |
Re: DreamWorks
mersi baieti, sa vedem cand o fi gata ca e greu tare cu banii, caut un job ceva si nu gasesc, toate job.urile sa apeleze la mine:))):)))
in alta ordine de idei sper sa iasa bine...sa vedem cine ghiceste culoarea, in afara de DEV ca lui i.am zis;) |
Re: DreamWorks
Quote:
Frumos :D !! Ce culoare il vei face ? |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:12. |
- Copyright 2026 4Tuning