Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NXdev 19-01-11 15:19

Re: DreamWorks
 
@kreasta: Salut MRU, frumoasa masina ;), mi-ar face placere sa te avem printre noi.Te astept vineri, sa facem si parasolar :D.
@Tyfu: Te trec pe lista :P.Vorbeste cu nenea Zuz ca esti in drumul lui, poate veniti impreuna :">.
@Sonny:Mersi pentru sfat ;), intotdeauna vei fi bine venit printre noi.Legat de filiala, eu as fi de acord, sa vedem si parerile membrilor.Imi poti spune mai multe detalii?

Sonny™ 19-01-11 15:34

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4001170)
@Sonny:Mersi pentru sfat ;), intotdeauna vei fi bine venit printre noi.Legat de filiala, eu as fi de acord, sa vedem si parerile membrilor.Imi poti spune mai multe detalii?

nu vreau sa ma avant asa aiurea in chestia asta, momentan ramane in plan, daca sunt si restul membrilor incantati de idee

plus de asta ca sunt din vara in constanta si deja am inceput sa cunosc baietii de pe aici dar nu pe toti si parerea mea e sa ramana subiectul in discutie si la vara sa trageti o fuga in numar cat mai mare vreo 2 zile pe aici, pana atunci am timp si eu sa cunosc pe toata lumea, sa aleg masini pentru club, cu accordul vostru bineinteles si in momentul in care ati venit noi o sa fim pregatiti si dam drumu si la filiala asta;)

parerea mea...astept pareri pro si contra...;)

Tweety_rzw 19-01-11 15:44

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4001238)
nu vreau sa ma avant asa aiurea in chestia asta, momentan ramane in plan, daca sunt si restul membrilor incantati de idee

plus de asta ca sunt din vara in constanta si deja am inceput sa cunosc baietii de pe aici dar nu pe toti si parerea mea e sa ramana subiectul in discutie si la vara sa trageti o fuga in numar cat mai mare vreo 2 zile pe aici, pana atunci am timp si eu sa cunosc pe toata lumea, sa aleg masini pentru club, cu accordul vostru bineinteles si in momentul in care ati venit noi o sa fim pregatiti si dam drumu si la filiala asta;)

parerea mea...astept pareri pro si contra...;)

Votez PETNRU.....poate ne cazezi si pe noi la vara :D mai ieftineanu:)) glumesc...da man ar fi ceva o filiala :D !

Sonny™ 19-01-11 16:02

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 4001275)
Votez PETNRU.....poate ne cazezi si pe noi la vara :D mai ieftineanu:)) glumesc...da man ar fi ceva o filiala :D !

va cazez nu e problema;)

PDV_1989 19-01-11 16:08

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 4001275)
Votez PETNRU!

+1 pentru

IuLiaNo 19-01-11 16:54

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 4001359)
+1 pentru


Si eu sunt de acord !

Alex30 19-01-11 17:24

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4001238)
nu vreau sa ma avant asa aiurea in chestia asta, momentan ramane in plan, daca sunt si restul membrilor incantati de idee

plus de asta ca sunt din vara in constanta si deja am inceput sa cunosc baietii de pe aici dar nu pe toti si parerea mea e sa ramana subiectul in discutie si la vara sa trageti o fuga in numar cat mai mare vreo 2 zile pe aici, pana atunci am timp si eu sa cunosc pe toata lumea, sa aleg masini pentru club, cu accordul vostru bineinteles si in momentul in care ati venit noi o sa fim pregatiti si dam drumu si la filiala asta;)

parerea mea...astept pareri pro si contra...;)

PRO! Foarte buna ideea...oricum la vara trec pe la mare :D

Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 4000589)
Sticker vreau si eu!!!!!

Incerc sa ajung vineri prin forte proprii daca nu va contactez e cei care stati in zona Titan sau prin apropiere.

ZuZ tu lucrezi la Mega Image?? Vad masina mereu parcata in fata la Mega Image la Gloria :)

Da Tyf lucrez acolo :D

Tyfu 19-01-11 18:57

Re: DreamWorks
 
Din experientele trecute pe care le-am avut cu alte cluburi sunt necesari bani destui sa poti participa la o expozitie....ma rog cum au facut cei unde am fost eu....cu banner, stickere si altele.
Ideea cu cotizatia dupa mine ar fi ok in sensul in care banii sunt folositi pentru asa ceva inclusiv cum ati zis si voi pentru cosmetizarea masinilor, ca sa iasa ceva ok.

Ii dau dreptate lui Micutzu in ceea ce a scris desi nu ar trebui sa scriu eu pt ca nu pot spune ca am participat la toate intalnirile iar acum a mai aparut si porcaria asta cu permisul meu suspendat care ma cam dat peste cap. Oricum am incredere ca putem face ceva frumos si abia astept sa treaca luna asta sa pot veni nelipsit la intalniri.:D

P.S. Sunt pro pentru filiala de la Constanta:D

Sonny™ 19-01-11 21:30

Re: DreamWorks
 
2 Attachment(s)
multumesc baieti pentru sustinere, sper ca pana la vara dream works sa fie un club mare in romania si sa deschidem si filiala aici;)

pun si eu 2 poze sa vedeti unde s.au dus banii mei de facultate:lol::lol:

Alex30 19-01-11 21:44

Re: DreamWorks
 
Asa DA! Frumos sonny unde s-au dus banii...mai bine aici :D. Bafta cu proiectul

Tweety_rzw 19-01-11 21:49

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4002421)
multumesc baieti pentru sustinere, sper ca pana la vara dream works sa fie un club mare in romania si sa deschidem si filiala aici;)

pun si eu 2 poze sa vedeti unde s.au dus banii mei de facultate:lol::lol:

delicious...

super power e30 ;x

Sonny™ 19-01-11 21:54

Re: DreamWorks
 
mersi baieti, sa vedem cand o fi gata ca e greu tare cu banii, caut un job ceva si nu gasesc, toate job.urile sa apeleze la mine:))):)))

in alta ordine de idei sper sa iasa bine...sa vedem cine ghiceste culoarea, in afara de DEV ca lui i.am zis;)

IuLiaNo 19-01-11 21:55

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4002421)
multumesc baieti pentru sustinere, sper ca pana la vara dream works sa fie un club mare in romania si sa deschidem si filiala aici;)

pun si eu 2 poze sa vedeti unde s.au dus banii mei de facultate:lol::lol:


Frumos :D !! Ce culoare il vei face ?

Sonny™ 19-01-11 21:57

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 4002491)
Frumos :D !! Ce culoare il vei face ?

o sa fie o culoare clasica, sa vedem cine ghiceste;)

PDV_1989 19-01-11 22:48

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4002496)
o sa fie o culoare clasica, sa vedem cine ghiceste;)

Vad ca ai la avatar unul rosu ... asa il faci ?


All times are GMT +2. The time now is 19:12.

- Copyright 2026 4Tuning