Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

alin-007 26-11-11 18:47

Re: my tuning r5
 
mai bine te apuci de dezmembrari :) macar faci un ban ;)

fazekasnfs 26-11-11 19:25

Re: my tuning r5
 
a nu pentru piese am cumparat.

bujuKYL 26-11-11 22:45

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4741740)
ceva nou un r5 GTR cu motor de 1.4, geamuri electric si faruri stopuri ceasuri cu turometru etc

WTF!!!:D prietene tu ai dezmembrari cumva acasa? sau le primesti si pe astea?:D:lol:

22VIN 27-11-11 15:22

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4741740)
ceva nou un r5 GTR cu motor de 1.4, geamuri electric si faruri stopuri ceasuri cu turometru etc

http://uploadimage.ro/images/91387755049653888531.jpg

maverick1508 27-11-11 17:28

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by ratcatalin16 (Post 4733841)
cand mi-am facut abonament la acest topic am stiut ca merita...e gratis!alti baga mii de euro sa faca atatea pagini pe 4 tuning :lol:

Tare asta :)))

Nu mai fiti rai ma, voi n-aveti viziunea domnului NFS :rolleyes2

Mie-mi place maxim o fraza de pe site-ul lui din semnatura : "Avand in spate doi ani de experienta in domeniul tuningului auto m-am decis sa fac acest site sa lamuresc si pe alti ca cu putin fatenzie orce se poate face fara a da multi bani pentru a modifica masina iubita."

VladM 27-11-11 17:42

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by maverick1508 (Post 4743844)
Tare asta :)))

Nu mai fiti rai ma, voi n-aveti viziunea domnului NFS :rolleyes2

Mie-mi place maxim o fraza de pe site-ul lui din semnatura : "Avand in spate doi ani de experienta in domeniul tuningului auto m-am decis sa fac acest site sa lamuresc si pe alti ca cu putin fatenzie orce se poate face fara a da multi bani pentru a modifica masina iubita."

Like ! :)))

bujuKYL 27-11-11 18:16

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by maverick1508 (Post 4743844)
Tare asta :)))

Nu mai fiti rai ma, voi n-aveti viziunea domnului NFS :rolleyes2

Mie-mi place maxim o fraza de pe site-ul lui din semnatura : "Avand in spate doi ani de experienta in domeniul tuningului auto m-am decis sa fac acest site sa lamuresc si pe alti ca cu putin fatenzie orce se poate face fara a da multi bani pentru a modifica masina iubita."

MEGA LIKE ! ! ! :twisted:

szoke_sz 27-11-11 21:41

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 4743985)
MEGA LIKE ! ! ! :twisted:

eu nu gasesc butonul:D

don_eduardo37 29-11-11 02:41

Re: my tuning r5
 
Ia d'aci ca e fri (free):twisted:
http://tunninghome.webs.com
-buna ziua si se prezinta....
-sait e de fapt varianta in bihoreano-maghiara a lu' site(engl);
-fatenzia o fi vreo pasare rara si probabil disparuta din fauna Romaniei, pardon, Transilvaniei si a tinutului Secuiesc precum Zaganul sau Dropia...
-citim mai departe Fatenzie orce....Orce e o comuna din Granada, regiune a Spaniei, deci fatenzie orce e o pasare originara din peninsula Iberica;
-sffaturi sau faturi SF:twisted:
-pasionat pana peste cap....probabil ca ii undeva pana la etajul 4 pasionat de masini, dupa incepe sa fie cu avioanele si elicopterele;
-Avand in spate doi ani de experienta- grei fiind, s-a gandit sa mai dea si pe la altii;
si....
Pentru orce informatii legat de site sau avetii o masina modificata si vreti sa fie afisat pe siteul "Tuning-Home" va rugam sa ne contactati prin adressa de mai jos.
Asta o fi in maghiaro-bihoreana, nu ca as avea cumva ceva cu el, dar prietene, pune mana pe un rahat de dictionar ca esti agramat si asta e putin spus....masina-afisat(a) site(-)ul adressa fara un s sau mai bine zis cu un singur s, in limba romana nu exista ss decat pe la masini....ce e drept avetii e tot cu un i, saracul o fi fost prezent la lectia cu i, ii si iii dar nu le-a priceput care unde se pun.
In locul tau invatam 2 ani de zile si luam un amarat de permis, am mai vazut eu competenti de genul asta care sunt la a 5-a incercare la teorie si progreseaza in genul 18,17, 15,13 samd....iti spun eu ca la 2 ani de experienta in spate al codului rutier il visai zi de zi si tot luai permisul ala doar prin lipirea cuvintelor:lol:
Cineva zicea mai sus de abonament la topicul asta ca e gratis si ca merita, avea dreptate, multi si pierd pe jos tinandu-se de burta... si sa-i credeti, au dreptate8)

szoke_sz 29-11-11 13:52

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by don_eduardo37 (Post 4747239)
Ia d'aci ca e fri (free):twisted:
http://tunninghome.webs.com
-buna ziua si se prezinta....
-sait e de fapt varianta in bihoreano-maghiara a lu' site(engl);
-fatenzia o fi vreo pasare rara si probabil disparuta din fauna Romaniei, pardon, Transilvaniei si a tinutului Secuiesc precum Zaganul sau Dropia...
-citim mai departe Fatenzie orce....Orce e o comuna din Granada, regiune a Spaniei, deci fatenzie orce e o pasare originara din peninsula Iberica;
-sffaturi sau faturi SF:twisted:
-pasionat pana peste cap....probabil ca ii undeva pana la etajul 4 pasionat de masini, dupa incepe sa fie cu avioanele si elicopterele;
-Avand in spate doi ani de experienta- grei fiind, s-a gandit sa mai dea si pe la altii;
si....
Pentru orce informatii legat de site sau avetii o masina modificata si vreti sa fie afisat pe siteul "Tuning-Home" va rugam sa ne contactati prin adressa de mai jos.
Asta o fi in maghiaro-bihoreana, nu ca as avea cumva ceva cu el, dar prietene, pune mana pe un rahat de dictionar ca esti agramat si asta e putin spus....masina-afisat(a) site(-)ul adressa fara un s sau mai bine zis cu un singur s, in limba romana nu exista ss decat pe la masini....ce e drept avetii e tot cu un i, saracul o fi fost prezent la lectia cu i, ii si iii dar nu le-a priceput care unde se pun.
In locul tau invatam 2 ani de zile si luam un amarat de permis, am mai vazut eu competenti de genul asta care sunt la a 5-a incercare la teorie si progreseaza in genul 18,17, 15,13 samd....iti spun eu ca la 2 ani de experienta in spate al codului rutier il visai zi de zi si tot luai permisul ala doar prin lipirea cuvintelor:lol:
Cineva zicea mai sus de abonament la topicul asta ca e gratis si ca merita, avea dreptate, multi si pierd pe jos tinandu-se de burta... si sa-i credeti, au dreptate8)


nu el detine site-ul,asa ca degeaga spui...

pe faza asta cu doi ani grei de experienta in nfs am ras si eu un timp.

don_eduardo37 30-11-11 12:26

Re: my tuning r5
 
E totusi administratorul site-ului....daca ar sti greselile oare le-ar lasa asa?:lol:

fazekasnfs 01-12-11 17:07

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
elemente de gtt

fazekasnfs 01-12-11 19:11

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
cateva poza cu GTR

B XX ADI 01-12-11 21:44

Re: my tuning r5
 
mai ai bara fata? pune o poza doua cu ea...

fazekasnfs 02-12-11 11:18

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
......


All times are GMT +2. The time now is 22:38.

- Copyright 2026 4Tuning