Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Styling by request - Idei de tuning pt masina ta (https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta.html)
-   -   Masinile VOASTRE preparate de noi ! (https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta/47261-masinile-voastre-preparate.html)

VaLeX 27-05-12 15:19

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1017771)
REGULAMENTUL TOPICULUI:

Ideile tale, masina si cateva poze iar noi te putem ajuta sa-ti faci o imagine asupra modificarilor ce urmeaza sa le faci.

Poza/le postate trebuie sa fie:
- minim rezolutie 1024 x 768;
- clara/e (adica facuta/e cu aparat foto, nu cu telefonul) si nu miscata;
- masina sa fie curata, sa nu trebuiasca sa ne luptam cu noroi/praf si ptr ca VT`u sa iasa cat mai real;
- masina sa nu fie pozata in lumina multa (soare) sau in intuneric si fara reflexii stridente;
- de preferabil sa se faca poze din mai multe unghiuri ca sa ne putem alege ( 2/3 fata- 3/4spate - lateral - fata sau spate).

In concluzie, cine vrea sa-si vada masina modificata, poate sa posteze o poza, 2, 3, N pe topicul asta, dar, OBLIGATORIU, masina din poza/e trebuie sa va apartina (voua, sau mamei, tatalui, etc.), nu a vecinului, nu poze luate de pe net, ci masina VOASTRA!

Respectati regulile pentru a fi respectati!

Mai cititi regulile inainte sa postati :rolleyes2

ChrisX 27-05-12 17:19

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
2 Attachment(s)
Cu poza aceea cu corsa mai mult nu am putut face ! dar am incercat ceva eu , ca idee pentru tine daca prelungesti bara ta de la matiz cu fibra..

gabi_ciupi 27-05-12 17:48

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
4 Attachment(s)
am gasit alte poze.

bib_andrey 27-05-12 21:36

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
3 Attachment(s)
Mai am o rugaminte..vreau si modelul asta de jante pe masina..
multumesc !!

Cristi.megane 27-05-12 21:42

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 5041361)
Mai am o rugaminte..vreau si modelul asta de jante pe masina..
multumesc !!

poftim

bib_andrey 27-05-12 21:53

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Multumesc frumos

Georgian_bz 27-05-12 23:23

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Am incercat si eu:D

Bunea.Marius 28-05-12 22:29

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
3 Attachment(s)
salut ! Am si eu o rugaminte vreau sa vad si eu cum ar arata cu rotile astea Multumesc!Si daca se poate cat de repede posibil ca vreau sa le achizitionez.

Neamtzu_e36 29-05-12 15:01

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
salutare domnilor , vreau si eu miezul la jante o culoare cu care ar da mai bine nu stiu ( roz,verde,mov,rosu...) voi sunteti expertii :D

DaNn.ZyX 29-05-12 15:43

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 5043997)
salutare domnilor , vreau si eu miezul la jante o culoare cu care ar da mai bine nu stiu ( roz,verde,mov,rosu...) voi sunteti expertii :D

Te rezolva fratili tau,dar stai sa ajung acasa diseara,te caut eu pe mess

Budy_ 29-05-12 16:07

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Salut,sunt nevoit sa reconditionez jantele..dar nu stiu ce culoare sa fac miezul....buza va fi polishata.
Ma puteti ajuta?
Jantele sunt Rondell 58.

culori :
- portcaliu fosforescent (gen vesta cum poarta muncitorii de la gaze :)) )
- verde (fosforescent)
- auriu



Vreau niste culori mai "wow" nu banale :p..raman dator.multumesc

Attachment 2449324

NTFO 29-05-12 17:42

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5044090)
Salut,sunt nevoit sa reconditionez jantele..dar nu stiu ce culoare sa fac miezul....buza va fi polishata.
Ma puteti ajuta?
Jantele sunt Rondell 58.

culori :
- portcaliu fosforescent (gen vesta cum poarta muncitorii de la gaze :)) )
- verde (fosforescent)
- auriu



Vreau niste culori mai "wow" nu banale :p..raman dator.multumesc

Attachment 2449324

Sper ca e bine :)

soosy 29-05-12 18:57

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
2 Attachment(s)
ceva de genul as dori si eu
verde fosfor
rosie
galben
un auriu sau portocaliu
si un mov...roz....miezu

astept,mersi

DaNn.ZyX 29-05-12 19:14

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5044090)
Salut,sunt nevoit sa reconditionez jantele..dar nu stiu ce culoare sa fac miezul....buza va fi polishata.
Ma puteti ajuta?
Jantele sunt Rondell 58.

culori :
- portcaliu fosforescent (gen vesta cum poarta muncitorii de la gaze :)) )
- verde (fosforescent)
- auriu



Vreau niste culori mai "wow" nu banale :p..raman dator.multumesc

Attachment 2449324

Poftim
Attachment 2449511 Attachment 2449512
Attachment 2449513

DaNn.ZyX 29-05-12 19:36

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
10 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 5043997)
salutare domnilor , vreau si eu miezul la jante o culoare cu care ar da mai bine nu stiu ( roz,verde,mov,rosu...) voi sunteti expertii :D

Attachment 2449525 Attachment 2449526
Attachment 2449527 Attachment 2449528

Quote:

Originally Posted by soosy (Post 5044310)
ceva de genul as dori si eu
verde fosfor
rosie
galben
un auriu sau portocaliu
si un mov...roz....miezu

astept,mersi

Attachment 2449529 Attachment 2449530
Attachment 2449531 Attachment 2449532
Attachment 2449533 Attachment 2449534


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning