![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@matrix: mergem sa ne uitam....este un eveniment care nu necesita prezentarea cu vreo masina....mai ales k nu avem 4wd in club. ce vrei sa zici....ca daca nu se prezinta nimeni de la noi la 4tuning, tu nu te duci sa te uiti la show? asta inseamna k esti aplaudac? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
.. irecuperabil... ai facut rost ca sa te duci in club.. cum ziceam si mai sus... decat iesiri.. mai bine pui ban pe ban si faci ceva si pentru permisu ala... imprumta-te cu cap.. ca pe la 30 de ani o sa observi ca ai numai seri in cluburi si tot in statie la tramvai stai... cum crezi.. e chiar treaba ta.. pe mine/noi nu ne intereseaza ce faci... atunci cand nu te vei mai putea conforma cerintelor clubului vei fi pus in tema... nu se poate fara permis la infinit.. gandeste mai mult.. si vorbeste mai putin si cu ceva mai mult cap... vrei sa te trezesc la realitate brusc? NU VEI CASTIGA LA 6/49.. trebuie sa faci ceva... ...macar ia-ti bilete... ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai hai sa zicem ca pun ban la ban pt permis.....io dupaia ce fac?...numai am si io viata, numai ies la un suc la chestii de genu'???
pana in momentul in care voi gasii un job din care as putea sa imi achit si scoala de soferi...mai e putin ti se pare ca vreau sa stau fara permis??? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
nu compara un event legal cu un expo....la expo daca nu ai stand....te arata putin cu degetul, atat de putin incat nimeni nu vede dar la un event legal...fiecare club ( sa zicem) vine cu 1-2-3 masini si participa si tot clubul nostru sta pe dreapta .... atunci esti aratat cu degetul mult si bine, crede-ma ca asa se va intampla si la legale, nu doar aici....io unu prefer sa stau in casa.....nu vad rostul sincer masini 4wd pe zapada am vazut garla la ikea cand a inceput zapada.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu unul ma voi duce. daca vreti...ma gasiti acolo.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ne vedem vineri
o seara cat mai placuta in continuare! P.S tataie, astept telefon sa imi zici ce si cum pt vineri, asta dupa ce vorbiti intre voi |
Re: Diverse (topic de offtopic)
o seara splendida si dumneavoastra, domnilor
cu stima si respect |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba numai va luati de el ....cand nu ai bani nu prea poti face nimic e aiurea nu te poti apuca de nimic o arzi toata ziua pe net asta daca ai asa ca daca vreti sa-l ajutati cautatii un loc de munca. Daffy vezi ca se deschide cora aici la mn in SUN plaza vezi poate reusesti orice venit e bun nu fi fatalau
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms bogdy...o sa vad ce si cum....ce se deschide pe acolo....am auzit de mall-ul ala
momentan am gasit un job destul de ok, sa ma plimb cu un scuter si iau niste bani fff frumos ( fetele de pe bagnote sunt barbierite :lol: ) ne povestim pe mess |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasa ma ca am io grija....si oricum....cat crezi ca mai tine vremea asta?....o saptamana sa zicem...pe urma e free la plimbat :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) da ma... ce-ai ma... se gasesc garla blocante acum.. ca baietii cu driftu nu le mai sparg.. au sudate acum...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba care i sterg posturile lu goppolicious?sa se ia de urechi si sa vina la mn sa i dau un sut in fund :D
ps:nu creca vin in za club bicoz n am bani. o sa i iau un breloc lu a mea de sf valentin si aia e...brici :D diseara ce facem?eu nu vin cu idei ca sunt ca cave man...stau doar prin grote :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu am sters posturile. pentru ca am facut impreuna o tiganie curata din threadul asta...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cam cand o sa aflam de intalnire????
io astept mesaj sau telefon de la unu din voi |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu diseara nu ajung. Distractie placuta.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dc sare toata lumea in capul lui daffy?Poate omu nu are banii sa dea acuma de permis,toate taxele s-au scumpit,scoala de soferi s-a scumpit si este din ce in ce mai greu sa ajungi sa dai de permis.Pe dealta parte si Lucian are dreptate daca tot te imprumuti imprumutate cu cap,o sa mergi pe jos la 40 de ani.Dar si daca isi ia permisul nu ar fi putin inutil ca nu are cu ce sa mearga.
Acestea fiind spune ii dau un sfat lu daffy: Angajeazate si fa ceva util cu bani,ca de cateva lunii bune ai cam tot fost angajat :) . Si nu te mai imprumuta de banii sa te duci in club ca nu rezolvi nimica,degeaba te distrezi o noapte daca te chinui sa dai banii inapoi,mai bine strangi o saptamana si te duci o noaptea sa sti ca nu ai de dat banii inapoi dupa. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu nu am baterie la telefon asa ca va rog sa luati legatura cu marius sau cu sorin
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
dar a pomenit cineva ceva de imprumutat???? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nici o cearta nimic????? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce cacao cearta.....haideti sa vedem ce facem luna viitoare....
uite subiect de discutie : unu la radio zice acum ca s-a luat la cearta cu unu prin trafic si ala a scos pistolul la el :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate vroia sa ii dea un foc ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da...posibil:lol::lol::lol::lol::lol:
sau sa il scape de ratele de la banci...doar apasa pe tragaci:lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
reamintim si aici ... care se mai simt cu musca pe caciula si nu au adus copia dupa C.I ( nu cred ca mai are cineva B.I ) ... sa o faca cat mai rpd personal sau @mail lui tataie.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stai sa dau si io un telefon la litoral sa aduc aminte
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cine nu e gata, il luam cu lopata.. se va face act aditional cand vom avea toate c.i-urile de la toti membrii din ct...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci astazi, am avut de trecut competenta la limba si literatura romana pentru bac
deci ce subiect am tras io de acolo , era perfect.....mass-media si Vacanta Mare :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: bine-inteles ca am trecut :lol::lol::lol::lol: vineri bem cu totii ( fiecare pe banii lui logic)!!!!!!!!!!!!!!! va salut! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bafta la BAC Daffy ??
Sa ne faci cinste pe banii nostrii daca iei BAC ul :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bv ma :) poate cand ne`am intalni peste 50 de ani o sa ne scoti si tu la o apa plata cu lamaie daia de 5 lei din diham
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau poate doar lamia, ca o taiem in mai multe felii si ajunge la toata lumea, mai luam o cola la 2.5L de-afara si le cerem 20 de paie... :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
incearca sa dai mai putin din gura si mai mult din miini. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning