Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 27-03-09 12:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2188067)
Bai just2sol... tu vrei capace? dar pe ce le pui? pt. ca toata lumea stie ca aveai un Del Sollll.... 1.2 - carburatzie....

Daffy si Echipa foto, inainte sa mai mergeti la sedinte foto, va rog sa ma contactati pentru a clarifica niste lucruri despre aceasta tema..
Multumesc.

Bun...
Dar de ce ai zis. citez "Daffy si Echipa foto..." ???
Facem diferente?:evil::evil::evil::evil::evil:


P.S Glumeam ...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::l ol:

GopPo 27-03-09 12:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by just2sol (Post 2187733)
GopPo vreau si io capacele d-alea cum ti-ai pus u la jante.....ai cum?

iti spun diseara.

Tweety_rzw 27-03-09 12:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy şi-a schimbat facelift'ul :lol: :o

daffy duck™ 27-03-09 12:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
citez de pe alt topic " ce faci ma???ce vb io cu tine pe mess tu zici aici??"
mai tii minte zdreantza mica si racita?:lol::lol::lol:

Tweety_rzw 27-03-09 12:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2188315)
citez de pe alt topic " ce faci ma???ce vb io cu tine pe mess tu zici aici??"
mai tii minte zdreantza mica si racita?:lol::lol::lol:

Crezi că te-am uitat prostule?

Bineee şi eu o să ţi-o fac când ţi-e lumea mai dragă ;) !

Bine !

@ LUCIAN : S-ar putea să nu ajung azi la întâlnire azi :cry: !Am zis s-ar putea,deci nu e nimica sigur ;)!

cozo 27-03-09 17:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2188315)
citez de pe alt topic " ce faci ma???ce vb io cu tine pe mess tu zici aici??"
mai tii minte zdreantza mica si racita?:lol::lol::lol:

diseara ce facem mah??????

johnny325 27-03-09 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jac punem jantele de rezerva?

daffy duck™ 28-03-09 01:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a fost o seara chill...

just2sol 28-03-09 15:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
LEGENDA CONTINUAAAAAAAAAAAAA
HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

daffy duck™ 28-03-09 18:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa dungaaaa.....

DRK*DeSiGn 29-03-09 11:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine tu dunga....arata foarte bine.:D

just2sol 29-03-09 12:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2192931)
bine tu dunga....arata foarte bine.:D

sar'naaaaa .....eu azi ma duc la cernica sa o sfintesc.... sper sa nu mai am belele cu ea.... ;)

daffy duck™ 30-03-09 23:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
un mic Teaser (cine stie, cunoaste)....o sa vina si restul pe parcurs....

kimi 31-03-09 08:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy mai vrei gumele ???

daffy duck™ 31-03-09 11:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu...ms oricum


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

- Copyright 2026 4Tuning