![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Dar de ce ai zis. citez "Daffy si Echipa foto..." ??? Facem diferente?:evil::evil::evil::evil::evil: P.S Glumeam ...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::l ol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy şi-a schimbat facelift'ul :lol: :o
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
citez de pe alt topic " ce faci ma???ce vb io cu tine pe mess tu zici aici??"
mai tii minte zdreantza mica si racita?:lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Bineee şi eu o să ţi-o fac când ţi-e lumea mai dragă ;) ! Bine ! @ LUCIAN : S-ar putea să nu ajung azi la întâlnire azi :cry: !Am zis s-ar putea,deci nu e nimica sigur ;)! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
jac punem jantele de rezerva?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a fost o seara chill...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
LEGENDA CONTINUAAAAAAAAAAAAA
HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa dungaaaa.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine tu dunga....arata foarte bine.:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
un mic Teaser (cine stie, cunoaste)....o sa vina si restul pe parcurs....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy mai vrei gumele ???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu...ms oricum
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:24. |
- Copyright 2026 4Tuning