Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

bluey 27-01-08 18:37

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Opaaa...
In sfarsit cineva misca in front :D

MadCow 28-01-08 11:48

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 1317976)
la prima legala,ar fi o mare onoare pt mine sa-l am alaturi la start pe Nr 1
o sa-mi onorezi invitatia sebastian?

probabil ca ar trebui sa confirmi intai... sa bati vreo 250 de masini pe care ti le aduce el si apoi, daca e sigur ca te bate...o sa vina si o sa-ti spuna ca n-are masina gata si ca oricum te bate :)

felicitari pt masina..vad ca merge foarte tare. chiar nu credeam ca poate urca asa de mult motorul de 1,8.

zGb 28-01-08 14:46

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
urca pt ca nu este orice 1.8 ;)

X-Ray-Eyes 28-01-08 16:10

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 1319445)
urca pt ca nu este orice 1.8 ;)

Traiasca "steroizii" !

zGb 28-01-08 17:20

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by X-Ray-Eyes (Post 1319640)
Traiasca "steroizii" !

degeaba exista steroizi daca "baza" nu tine cu tine eu asta am vrut sa subliniez mai exact :)

MadCow 28-01-08 23:39

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 1319782)
degeaba exista steroizi daca "baza" nu tine cu tine eu asta am vrut sa subliniez mai exact :)

citisem pe undeva ca "baza" de 1.9 TDI ar fi mai rezistenta (sper sa nu gresesc)

mark_uss 28-01-08 23:50

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
a zis cineva pilaf pe aici? curse ma bag...legale ? ma bag ...ilegale ..ma baaaaggg..:) asteptam deznodamantu`

AlecsM 29-01-08 00:17

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
punem mana de la mana ( ma refer la ajutor fizic nu neaparat material) si facem ceva sau ne plangem ca nu sunt legale ?

3TURBOnos 29-01-08 18:32

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
seba nu te-am mai vaz de mult si tre' sa scoti capul sa le arati unora* cum sta treaba, + asta imi va revitaliza reclama la racingcode ;)

SEBASTIAN 04-02-08 22:23

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Am deja masini facute de RACINGCODE de la VW, Audi, Subaru, Porsche, Mitsubishi care merg pe strada si fac performanta.
Acum se lucreaza la inca doua masini de strada, dar de strada, un EVO8 si un Impreza ..., cea mai buna reclama este cea din om in om, de la client restul...
In scurt timp o sa scot si masina mea apoi o resetare pt noua configuratie, f putin schimbata fata de cea veche si daca am cu cine pe masura o sa ies la interval.
Legale sunt in lucru dar sa va prind ca nu veniti de la mic la mare si vorba lui Alex, toata lumea cu umarul la treaba.

kidu2006 04-02-08 23:24

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Provocati`l careva si o sa se convinga toata lumea pana la urma:lol:;)

bluey 05-02-08 06:32

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Provocarea a fost facuta dar nu vezi ca nu zic nici unul nimic :D

SEBASTIAN 05-02-08 07:25

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Nu ajunge sa ma provoace, trebuie sa convinga si ca este o provocare serioasa.

bluey 05-02-08 08:44

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
O luati de la capat?
:)
Oricum trebuie sa o mai scoti pe aia mica la aer sa se dezmorteasca.

Poate trebuie sa faci un test pentru pretendenti d-ala ca la calugarii shaolin din filmele chinezesti.
Si la sfarsit sa ia oala cu ciorba fierbinte cu mainile goale.

Vrei sa facem cerere scrisa cu semnaturi sa va vedem pe strada??
:D

SEBASTIAN 05-02-08 09:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Pe bani, munca si cunostintele mele doar eu decid si o fac fix asa cum vreau indiferent de restul.


All times are GMT +2. The time now is 19:49.

- Copyright 2026 4Tuning