![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Opaaa...
In sfarsit cineva misca in front :D |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
felicitari pt masina..vad ca merge foarte tare. chiar nu credeam ca poate urca asa de mult motorul de 1,8. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
urca pt ca nu este orice 1.8 ;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
a zis cineva pilaf pe aici? curse ma bag...legale ? ma bag ...ilegale ..ma baaaaggg..:) asteptam deznodamantu`
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
punem mana de la mana ( ma refer la ajutor fizic nu neaparat material) si facem ceva sau ne plangem ca nu sunt legale ?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
seba nu te-am mai vaz de mult si tre' sa scoti capul sa le arati unora* cum sta treaba, + asta imi va revitaliza reclama la racingcode ;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Am deja masini facute de RACINGCODE de la VW, Audi, Subaru, Porsche, Mitsubishi care merg pe strada si fac performanta.
Acum se lucreaza la inca doua masini de strada, dar de strada, un EVO8 si un Impreza ..., cea mai buna reclama este cea din om in om, de la client restul... In scurt timp o sa scot si masina mea apoi o resetare pt noua configuratie, f putin schimbata fata de cea veche si daca am cu cine pe masura o sa ies la interval. Legale sunt in lucru dar sa va prind ca nu veniti de la mic la mare si vorba lui Alex, toata lumea cu umarul la treaba. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Provocati`l careva si o sa se convinga toata lumea pana la urma:lol:;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Provocarea a fost facuta dar nu vezi ca nu zic nici unul nimic :D
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Nu ajunge sa ma provoace, trebuie sa convinga si ca este o provocare serioasa.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
O luati de la capat?
:) Oricum trebuie sa o mai scoti pe aia mica la aer sa se dezmorteasca. Poate trebuie sa faci un test pentru pretendenti d-ala ca la calugarii shaolin din filmele chinezesti. Si la sfarsit sa ia oala cu ciorba fierbinte cu mainile goale. Vrei sa facem cerere scrisa cu semnaturi sa va vedem pe strada?? :D |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Pe bani, munca si cunostintele mele doar eu decid si o fac fix asa cum vreau indiferent de restul.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:49. |
- Copyright 2026 4Tuning