Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

RazvanMRG 16-07-10 00:44

Re: Masini tari din Iasi
 
am mers cu masina si am ramas surprins de cum merge. cel mai tare m-a surprins faptul ca are cruise control chiar daca este rudimentar tine acceleratia constanta.

MnezO 18-07-10 19:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 3521571)
am mers cu masina si am ramas surprins de cum merge. cel mai tare m-a surprins faptul ca are cruise control chiar daca este rudimentar tine acceleratia constanta.

poi era un supercar la vremea de asta era cam obligatoriu din caza concurentei sa aiba cruisecontrol!

loveHonda 19-07-10 21:58

Re: Masini tari din Iasi
 
frumos tare acea alfa romeo spider din 69 :D

limuzina 22-08-10 20:57

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Varza vara asta in Iasi,abia am gasit asta :rolleyes2.

Bogdan.IS 22-08-10 23:07

Re: Masini tari din Iasi
 
4 Attachment(s)
Sa pun poze cu masina unui prieten . Audi S8 4.2 V8 360 cp stock , gadilat cam in jur de 400 cp . merge MORTAL masina

Bogdan.IS 25-08-10 23:15

Re: Masini tari din Iasi
 
Era azi pe copou , parcat in locul smecherilor(adica pe trotouar) un Audi Q7 V12 TDi :love::love::love:

2slow4u 26-08-10 12:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3610471)
Era azi pe copou , parcat in locul smecherilor(adica pe trotouar) un Audi Q7 V12 TDi :love::love::love:

Ma sincer...nu vad si eu parcat pe trotuar un range rover, un Infinity,etc (sau nu am vazut eu inca) dar X5, X6 si Q7 la greu :)

TuningBoy 26-08-10 18:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 3611347)
Ma sincer...nu vad si eu parcat pe trotuar un range rover, un Infinity,etc (sau nu am vazut eu inca) dar X5, X6 si Q7 la greu :)

Eu am vazut si Rollce tras pe trotuar..si mai sus, politia oprea masinile care aveau problema cu un far...sau soferii nu aveau centura. ;)

DeMoN94 28-08-10 16:03

Re: Masini tari din Iasi
 
Masini tari ca masini tari :D dar si cand le vedem si noi pe toate adunate :> pe la carrefur era :)) daca intelegeti la ce ma refer :| chiar nu sa mai organizat nimic la noi in iasi :|

yulika 29-08-10 12:21

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3612056)
Eu am vazut si Rollce tras pe trotuar..si mai sus, politia oprea masinile care aveau problema cu un far...sau soferii nu aveau centura. ;)

las' k si eu intr'o zi d luni , marti nu mai stiu c era .. am luat o cafea in capat si am parcat dupa statia d autobuz/tramvai unde sunt alea 2 banci si rpd a venit COMUNITARA .. Domnle' amenda .. k tu stiu k parchezi p borduri si d'astea .. d unde pana unde stia el c fac eu :| .. in'fine nu a dat nimic pana la urma ... dar tot l'am intrebat ... pai eu daca astazi am parcat neregulamentar si imi dai amenda ... duminica cand toata lumea parcheaza masinile care cum apuca ... ce le faci ... ?

pai stai sa vezi k nu avem cum sa .. o dadea in balbaiala .. in'fine .. vorba lu' Badea --> Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !

Hyperyon 30-08-10 11:00

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3603000)
Sa pun poze cu masina unui prieten . Audi S8 4.2 V8 360 cp stock , gadilat cam in jur de 400 cp . merge MORTAL masina

cand ma gandesc cat o sa il ajunga impozitul....:sad:cred ca renunt la ei de cai...
la dracu cu tara asta

Bogdan.IS 30-08-10 11:05

Re: Masini tari din Iasi
 
A vandut-o din pacate.... nu pentru ca avea impozit mare ci pentru ca o strica pe strazile din iasi , a vandut-o in franta . Are ganduri mari acuma omu , vrea sa-si cumpere hamar hash2 :lol:

Hyperyon 30-08-10 11:08

Re: Masini tari din Iasi
 
mda..dar de isi ia hh2...tot juma de apartament da pe impozit...pfiuuu
as vrea o masina cu 1.3..1100-1200kg si 200cp :D euro5

o`neal 30-08-10 22:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 3620088)
mda..dar de isi ia hh2...tot juma de apartament da pe impozit...pfiuuu
as vrea o masina cu 1.3..1100-1200kg si 200cp :D euro5

sunt multe acum cu capacitate de 1.4 si 125cp/140cp... si tot asa... nu`i chiar atat de rau :P

Bogdan.IS 31-08-10 09:05

Re: Masini tari din Iasi
 
Polo GTI 1.4 TSI 180 cp ...:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 17:18.

- Copyright 2026 4Tuning