![]() |
Re: Masini tari din Iasi
am mers cu masina si am ramas surprins de cum merge. cel mai tare m-a surprins faptul ca are cruise control chiar daca este rudimentar tine acceleratia constanta.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
frumos tare acea alfa romeo spider din 69 :D
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Varza vara asta in Iasi,abia am gasit asta :rolleyes2.
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
Sa pun poze cu masina unui prieten . Audi S8 4.2 V8 360 cp stock , gadilat cam in jur de 400 cp . merge MORTAL masina
|
Re: Masini tari din Iasi
Era azi pe copou , parcat in locul smecherilor(adica pe trotouar) un Audi Q7 V12 TDi :love::love::love:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Masini tari ca masini tari :D dar si cand le vedem si noi pe toate adunate :> pe la carrefur era :)) daca intelegeti la ce ma refer :| chiar nu sa mai organizat nimic la noi in iasi :|
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
pai stai sa vezi k nu avem cum sa .. o dadea in balbaiala .. in'fine .. vorba lu' Badea --> Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul ! |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
la dracu cu tara asta |
Re: Masini tari din Iasi
A vandut-o din pacate.... nu pentru ca avea impozit mare ci pentru ca o strica pe strazile din iasi , a vandut-o in franta . Are ganduri mari acuma omu , vrea sa-si cumpere hamar hash2 :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
mda..dar de isi ia hh2...tot juma de apartament da pe impozit...pfiuuu
as vrea o masina cu 1.3..1100-1200kg si 200cp :D euro5 |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Polo GTI 1.4 TSI 180 cp ...:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:18. |
- Copyright 2026 4Tuning