Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

bogdy.ghetto 18-01-11 20:03

Re: DreamWorks
 
sa vedem ce faci cu acest golf ca ai avut ceva incercari dar au esuat....

Fr33`e30 18-01-11 20:10

Re: DreamWorks
 
nu am avut nici una de genul ... adik a fost la mine dar nu am bagat un leu in el ... avand in vedere ca masina e desfacuta toata ... sunt sanse de 1% sa iasa ceva NU??? ramane de vazut :D :lol:




Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3998804)
sa vedem ce faci cu acest golf ca ai avut ceva incercari dar au esuat....


bogdy.ghetto 18-01-11 20:14

Re: DreamWorks
 
asteptam....acuma speram sa ai dreptate si eu sa gresesc ca nu ma supar :D

NXdev 18-01-11 20:37

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3998699)
felicitarile mele ... hmm una peste alta maine ma apuc sa dau jos urmatoarele "Interior + bord + instalatie electrica + TOT :)) ... Geamuri ... tot tot tot ... nu am probleme de tinichigerie dar vreau sa o antifonez si sa o fac de la primul la ultimul surub ... cu riscul de a scoate masina km peste 1 an ... am un ideal in GOLF mk2 ... nush cat o sa dureze si cat pot sa o aduc sa semene cu cea din poza ... dar macar incer ... cu ajutorul unui bun prieten dal meu sper sa o scoatem la capat :lol:

Din cate vad...te-ai pus foarte serios pe treaba ;), cu siguranta masina va arata mult mai bine ca inainte 8).Ce intra pe mana lui Fr33...nu scapa usor :twisted:.

Click https://forum.4tuning.ro/group.php?groupid=283

dony ddc 18-01-11 20:58

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3998938)
Din cate vad...te-ai pus foarte serios pe treaba ;), cu siguranta masina va arata mult mai bine ca inainte 8).Ce intra pe mana lui Fr33...nu scapa usor :twisted:.

Click https://forum.4tuning.ro/group.php?groupid=283

Frate aveti R35 Gt-r in club???:shock::shock::shock:

NXdev 18-01-11 22:19

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3999034)
Frate aveti R35 Gt-r in club???:shock::shock::shock:

Da...

Din motive personale, Zeta numai face parte din club, ii uram multa sanatate si succes in incheierea proiectului.Sa creasca mare, sa o vedem la eventuri 8).
Maine reeditez lista cu membri, posibil sa fim mai putini sau mai multi...

Alex30 18-01-11 22:56

Re: DreamWorks
 
Acum am aflat si eu...imi pare sincer rau. Zeta,bafta in continuare cu proiectul

Zeta 18-01-11 23:38

Re: DreamWorks
 
:sad::sad: si mie imi pare rau si sper sa nu supar pe nimeni mai trec pe la intalniri pe la voi ...la o vorba:D

Alex30 19-01-11 07:48

Re: DreamWorks
 
Atunci daca mai treci pe la noi sa mai discutam te iertam :D. Te asteptam

Fr33`e30 19-01-11 09:16

Re: DreamWorks
 
nu mai ma joc ... pai cu concurentza cum ramane???? :)) :lol: am glumit ... multa bafta si sa iasa golf tzipla :D



Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3999582)
:sad::sad: si mie imi pare rau si sper sa nu supar pe nimeni mai trec pe la intalniri pe la voi ...la o vorba:D


kreasta_style 19-01-11 11:30

Re: DreamWorks
 
7 Attachment(s)
salut baieti,am si eu o dacia 1310 din 91' si as dori sa intru in clubul dream works,pun cateva poze sa va faceti o idee...

Tyfu 19-01-11 11:56

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3989457)
Cineva care a fost atent...mersi Zeta.Poza am urcat-o, dar nu stiu de ce nu se vede...o sa pun alta.

Pana vineri fac cateva stickere cu site-ul clubului, pentru mine si Micutu, mai doreste cineva ?

Sticker vreau si eu!!!!!

Incerc sa ajung vineri prin forte proprii daca nu va contactez e cei care stati in zona Titan sau prin apropiere.

ZuZ tu lucrezi la Mega Image?? Vad masina mereu parcata in fata la Mega Image la Gloria :)

promiseland 19-01-11 12:07

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by kreasta_style (Post 4000514)
salut baieti,am si eu o dacia 1310 din 91' si as dori sa intru in clubul dream works,pun cateva poze sa va faceti o idee...

nu te primim ca esti din ferentari-baciului :D glumesc frumoasa masina am vazut-o de cateva ori in parcare la tine acolo.

Sonny™ 19-01-11 13:46

Re: DreamWorks
 
DEV ma bucur ca a fost buna ideea mea si sper ca pot sa mai stau pe aici printre voi sa va ajut cu orice, sa vezi ca sunt chiar interesat de o filiala si sper sa fiti de acord;)

Tweety_rzw 19-01-11 15:10

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by kreasta_style (Post 4000514)
salut baieti,am si eu o dacia 1310 din 91' si as dori sa intru in clubul dream works,pun cateva poze sa va faceti o idee...

Lol masina asta a fost a unui tovaras bun pe nume MARIUS trebuia sa fie a mea

tare=))

are istorie masina
te primim cu cea mai mare placere ! :D


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning