Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

fazekasnfs 17-11-11 16:03

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
astazi amprimti un nou anterna dela un prieten, mersi gerthard .

fazekasnfs 17-11-11 18:30

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
ceva nou

https://www.youtube.com/watch?v=D3NCSrk-WJI

fazekasnfs 18-11-11 17:06

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
nou grila 2 model

alin-007 18-11-11 18:04

Re: my tuning r5
 
Scoate tot de pe ea , curata , vopseste . Cand faci ceva fal pana la capat si termina . Daca stai 6 luni pe 2 bari si o grila iesi la pensie pana e gata masina asta :rolleyes2

bafta!

fazekasnfs 21-11-11 22:27

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
cate piese .

bujuKYL 21-11-11 22:52

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4731520)
cate piese .

sper ca dupa ce pui piesele pe ea o si vopsesti! ar fi cazul nu crezi? dupa doi ani:D

maverick1508 22-11-11 02:17

Re: my tuning r5
 
Deci sincer nu te inteleg ! Omule, vinde toata muzica, si pune masina la punct tehnic si la caroserie, dupaia vopseste-o, si continua cu interiorul, muzica si ce mai ai tu in cap... dar nu, tu dai bani in continuare pe playere/amplificatoare/subwoofere si altele... In stilul asta o s-o termini cand ies eu la pensie...

bujuKYL 22-11-11 11:23

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by maverick1508 (Post 4731828)
Deci sincer nu te inteleg ! Omule, vinde toata muzica, si pune masina la punct tehnic si la caroserie, dupaia vopseste-o, si continua cu interiorul, muzica si ce mai ai tu in cap... dar nu, tu dai bani in continuare pe playere/amplificatoare/subwoofere si altele... In stilul asta o s-o termini cand ies eu la pensie...

nu e sigur nici pe atunci!:D

ratcatalin16 22-11-11 20:32

Re: my tuning r5
 
cand mi-am facut abonament la acest topic am stiut ca merita...e gratis!alti baga mii de euro sa faca atatea pagini pe 4 tuning :lol:

ratcatalin16 23-11-11 08:08

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4720989)
astazi amprimti un nou anterna dela un prieten, mersi gerthard .

totusi n-am inteles bine ce cadou ai primit...o lanterna!!!

B XX ADI 23-11-11 10:10

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by ratcatalin16 (Post 4734613)
totusi n-am inteles bine ce cadou ai primit...o lanterna!!!

chestia de pe palfon seamana cu o lanterna??..ai inteles foarte bine ce a vrut sa zica..

andishors 23-11-11 10:29

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by ratcatalin16 (Post 4734613)
totusi n-am inteles bine ce cadou ai primit...o lanterna!!!

important e sa intelegi ca a primit ceva si nu s-a putut abtine sa nu-l puna pe masina. pun pariu ca ar fi in stare sa ii puna si gene(probabil facute din pene de gasca,eventual si primite)...:lol::lol::lol:

B XX ADI 23-11-11 10:38

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by andishors (Post 4735038)
important e sa intelegi ca a primit ceva si nu s-a putut abtine sa nu-l puna pe masina. pun pariu ca ar fi in stare sa ii puna si gene(probabil facute din pene de gasca,eventual si primite)...:lol::lol::lol:

:lol: likeee

bujuKYL 23-11-11 12:50

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by B XX ADI (Post 4734957)
chestia de pe palfon seamana cu o lanterna??..ai inteles foarte bine ce a vrut sa zica..

facea si el putin "haz de necaz":lol:

fazekasnfs 26-11-11 16:24

Re: my tuning r5
 
4 Attachment(s)
ceva nou un r5 GTR cu motor de 1.4, geamuri electric si faruri stopuri ceasuri cu turometru etc


All times are GMT +2. The time now is 22:37.

- Copyright 2026 4Tuning