Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

rs-dey 19-12-10 10:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma "revergorez" ascultand colinde:D

DTH 22-12-10 07:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by rs-dey (Post 3910041)
Ma "revergorez" ascultand colinde:D

Şi eu !!! :D Toată noaptea am stat editānd poze şi ascultānd colinde :D şi acum fug să-mi fac ceva de mic dejun :D

Babutz 22-12-10 07:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la o canasta

valitataye 22-12-10 10:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:02 Beau cafeaua de dimineata:D

DTH 23-12-10 20:15

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21.15: Ascult muzică ...postez pe forum şi .....mă gāndesc ce cadouri să cumpăr pentru ai mei :lol:

Babutz 24-12-10 07:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeiu..si ma pregatesc de cumparaturi...
ca de intrat in mall mai tarziu nu poate fi vorba la ce puhoi e acolo

Babutz 25-12-10 09:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma chinui sa scot de pe camera pozele facute ieri...nush dc face figuri:x:x:x

midnight_rider 25-12-10 12:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
thinking of ...:rolleyes2

valitataye 25-12-10 22:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23:51 Beau un spritz:D

DTH 25-12-10 22:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23.52: Beau ...multe :lol: mă īndop cu ciocolată şi ţigări :lol:

Babutz 26-12-10 08:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
pfuaiiii..ma doare capu:)))beau o cafea

DTH 26-12-10 22:06

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23.06 : Ăăăă , stau pe forum ...postez....beau....fumez....şi cam atāt :???:

Babutz 27-12-10 03:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
aaaaa....ma duc minton la wrk:(:cry:

julaikos 27-12-10 06:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:55 am iesit din tura de 24 de ore la 6 si desi imi pica ochii pe tastatura de somn mai zabovesc pe aici :oops:

valitataye 27-12-10 10:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:42 Imi citesc mail-urile


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning