Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 05-02-10 13:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ady : te asteptam la buc la cafea daca vreti...poate veniti si la intalnire eventual

87MTX 05-02-10 14:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy...ce zici fah ? mai zambeste mama ta la mine ? ;)) ca ieri era toata un zambet cand m-a vazut :))

87MTX 05-02-10 14:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
exemplul concret este printre noi, Daffy traieste printre noi !

ady_viteza 05-02-10 14:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3053436)
ady : te asteptam la buc la cafea daca vreti...poate veniti si la intalnire eventual

Venim..venim...am vorbit cu Jaka si ne vedem maine la o cafea:D

ghiszmo 09-02-10 16:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce mai faceti lume?mai traiti?salutari tuturor!:D

daffy duck™ 09-02-10 20:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sambata, 13.02.2010, mare petrecere de Sf. Valentin in Club Mash. daca ai prieten/a poti sa o aduci, daca nu ai...stai linistit, te lipim noi!

Detalii : intrare libera, rezervare gratuita.
Clubul se afla pe Stefan cel Mare vis-a-vis de Spitalul Colentina.

ce ziceti dragi colegi????
ne bagam...eu voi fii acolo ( e vis-a-vis de mine si daia :lol: )

eu am facut o rezervare pe numele meu pentru o masa de 10 persoane...

pana acum s-au anuntat urmatorii

1.Daffy
2.Bogdan Pisica ( MTN la numar)
3. .....

kimi 10-02-10 09:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3069464)
1.Daffy
2.Bogdan Pisica ( MTN la numar)

Cei 2 indragostiti :lol::lol:

PS: Duminica 14.02.2010 Sebastian organizeaza a doua etapa de cursa pe zapada pe anul acesta..Detalii gasiti aici :http://www.legalracing.ro/forum/view...?p=23819#23819

Lucian_GXZ 10-02-10 10:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai plm.. daffy e un fel de mircea radu.. el organizeaza iar petreceri inloc sa posteze despre evenimentul LR....

jakal 10-02-10 11:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cred ca vin si eu cu diesel-ul.........:)...la evenimentul LR nu la mircea radu....:)):)

RoByNeT 10-02-10 14:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
love love love =))) ce panarama ... da sa innebunesc de cateva saptamani numai petreceri ai ma in cap :)) ba acolo ba acolo ...


PS: clubul ala are maxim 30 de locuri acolo pe scaune... si tu ai rezervat masa de 10 persoane ... pana mea.

87MTX 10-02-10 14:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai sunt 2 mese mai mari si 2 mai mici...si aia e

Lucian_GXZ 10-02-10 15:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
El si cu 50CENT ce-o mai ard prin cluburi(in da club) :)) dar aici intra doar el ca dup-aia e full... Ca sa il serveasca la masa, trebuie sa iasa pe hol, dupa care vine ospatarita ii pune bautura pe masa dupa care iese din club si intra si daffy si se aseaza la masa :)))

87MTX 10-02-10 15:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))) ce rautaciosi sunteti :))...hai ca mai intra 1-2 pers
dupa ce ca omu,,,,bine ..daffy...a venit cu o idee , sare toata in capu lui....
si daca era...putea sa ia tot clubu ptr noi .....sa fim toti impreuna...

Lucian_GXZ 10-02-10 15:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la cat de mare e spatiul, ne mai trebuie vreo 13 cluburi ca sa incapem cu totii (si asta, fara prietene si sucurasala constanta)

RoByNeT 10-02-10 15:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3071568)
=))) ce rautaciosi sunteti :))...hai ca mai intra 1-2 pers
dupa ce ca omu,,,,bine ..daffy...a venit cu o idee , sare toata in capu lui....
si daca era...putea sa ia tot clubu ptr noi .....sa fim toti impreuna...

eu nu i`am sarit ma cu nimic in cap :)) bravo ca a venit cu o idee dar numai cu idei de petreceri vine ... de etapa pe zapada d c nu a zis nimic ? nu am nimic impotriva cu clubul dar eu personal nu vin acolo ca nu am cash :) ca mai fac si altceva cu banii ... deci nu am sarit cu nimic :)

daffy duck™ 10-02-10 15:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci s-a intamplat exac ce imi doream sa nu se intample....

v-ati bosorogit rau de tot

numai facem iesiri, deplasari, chestii de genu....nu v-ati saturat de casa diham???? sincer acum

io v-am anuntat ca sa nu incepeti iar cu faze cum ati facut vineri....dar vad ca mai bine nu anunt....

o zi placut in continuare.

daffy duck™ 10-02-10 15:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3071655)
eu nu i`am sarit ma cu nimic in cap :)) bravo ca a venit cu o idee dar numai cu idei de petreceri vine ... de etapa pe zapada d c nu a zis nimic ? nu am nimic impotriva cu clubul dar eu personal nu vin acolo ca nu am cash :) ca mai fac si altceva cu banii ... deci nu am sarit cu nimic :)

o sa iti dau PM de ce nu am postat de etapa facuta de sebastian...si nu cred ca o sa ai ceva de reprosat ;)

RoByNeT 10-02-10 15:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba nu ne`am bosorogit dar nu e buget :)) si eu m`am saturat de diham si am mai spus-o ... dar daca dincolo nu e mai ieftin :)) mai stai sa dea caldura sa mai terminam si noi din treaba si dupa e alta poveste :)


PS: astept PM :)

daffy duck™ 10-02-10 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate io am luat masa de 10 persoane ca ma gandeam ca poate or sa vina si cativa din club....si sa nu stam in picioare.....pana acum vine bogdan, io si preparatu cu o persoana.....si oricum nu mergem sa stam jos...dansam pnm....ca io unu nu merg sa stau jos...ca asa as putea sa stau jos si acasa....

Lucian_GXZ 10-02-10 16:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Masa de 10 persoane era la tine acasa? Bem la tine sus si coboram in club si dansam? :)) Frate.. e usor de zis "mergem in club" :) ... tu cobori, iei o cola si aia e.. la noi mai pui o benzina.. daca vine si prietena mai inmultesti cu 2.. costurile nu se compara... :) exista criza financiara... bate crivatzu prin buzunare :)) Nu stiu.. iti dau raspunsu diseara sau maine.. e posibil sa vin si eu...

87MTX 10-02-10 16:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ce? prietena n-are bani ? ea nu da la benzina si nu isi plateste ??

daffy duck™ 10-02-10 17:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate nu era vorba ca io stau peste strada....ca stii bine cand am vrut sa fiu cu voi si sa ne distram...mergeam...kit ca era in bucuresti sau in provincie....

si sa tio zic paia dreapta...din 5 membri care vin cu prietenele....garantat 2 din ele au permis....se venea cu 2 masini si aia era...sau se venea cu masina si se pleca cu taxi...ca nu ma deranja daca lasati masinile la ai mei in parcare....

daffy duck™ 10-02-10 17:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3071873)
da ce? prietena n-are bani ? ea nu da la benzina si nu isi plateste ??

e bine ca iti mai da din cand in cand gaura...ca in rest....oha!

87MTX 10-02-10 17:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa mori tu

daffy duck™ 10-02-10 17:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai probleme matrix ??? :lol::lol::lol:

face nazuri??? explicai cum se scapa sapunul :lol::lol::lol: sau dai 2 seturi de palme si aia e

Lucian_GXZ 10-02-10 17:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3071873)
da ce? prietena n-are bani ? ea nu da la benzina si nu isi plateste ??

si in cazul in care stam impreuna ce facem? luam dintr-un buzunar si punem in altu? e vorba ca e cheltuiala dubla.. asta vroiam sa spun.. daffy ne trimite la taxi :)) baiat bun si el...Poate asa ar fi trebuit sa te fi trimis si noi cand nu aveai cu ce sa ajungi acasa... ba cand te aud cum vorbesti pe banii nostrii mor..

87MTX 10-02-10 17:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ma referam la o pers anume in mod special...ziceam in general

Lucian_GXZ 10-02-10 17:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3071912)
nu ma referam la o pers anume in mod special...ziceam in general

Pai oricum... tu esti chitros :))))

87MTX 10-02-10 17:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)) asa e normal....fiecare cu ce consuma..plm...

Lucian_GXZ 10-02-10 17:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Iar daffy, mai bine ai strange bani de permis :)) cred ca ti-ar fi mai util...

Lucian_GXZ 10-02-10 17:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3071925)
=)) asa e normal....fiecare cu ce consuma..plm...

de-aia ti-ai luat si c2 ;)) de chitra.. sa nu consume!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: HUAAA!!!

87MTX 10-02-10 17:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))))) a dreq consum...ca pe zapezile astea consuma 15-16 :))

Lucian_GXZ 10-02-10 17:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai daca ii vine zapada pana la geamuri.. ce vrei sa faca saracutza....

87MTX 10-02-10 17:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))) :)) mah macar are pana unde sa-mi vina...fata de altii care le vine pana la lantul...de la bicicleta :)) si am si un plastic roz...

daffy duck™ 10-02-10 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
atunci frate....stati in casa.....sunteti mai mari ca mine si nu incercati niciodata sa va descurcati cand e vorba de distractii.....imi pare rau sa ti'o zic....una peste alta, nu veniti pentru mine....io cum am facut rost de bani pentru petrecere? eu, unu care nu lucreaza si care freaca morcovu toata ziua...si voi care lucrati nu puteti sa veniti...


pe scurt....nu ma intereseaza...veniti , nu veniti...io am fost baiat bun si am anuntat.....m-am saturat sa fiu baiat bun si exact atunci cand sar si io cu o propunere ce crezi, nimeni nu poate sa vina...dar cand propun altii....haideti domne


numai conteaza....uitati ca am anuntat de petrecere ( ca cine stie cum se aude ca am organizat'o si pasta)

cozo 10-02-10 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
parerea mea este ca initiativa lui daffy e buna. nu ar trebui sa-l luam la 11 metri doar pentru asta. poate fi tras de urechi in alte privinte: ca vorbeste mult si prost, k da sfaturi aiurea.
el a facut o propunere.as vrea sa mai aud si alte propuneri sa vedem ce putem sa facem.
eu as avea o propunere: mergem la cursa lui sebastian, dar mergem mai devreme si ne oprim undeva luam ce trebuie si uncingem un gratar acolo! ce ziceti?

bogdy.ghetto 10-02-10 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cat tot e vorba de banuti aici daffy astept banii de la amenda aia care am luato cu tine cunascatoru de strazi fara politie:d

daffy duck™ 10-02-10 17:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3071927)
Iar daffy, mai bine ai strange bani de permis :)) cred ca ti-ar fi mai util...

nu compara 8 milioane cu 1 mil.....

daffy duck™ 10-02-10 17:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3071955)
parerea mea este ca initiativa lui daffy e buna. nu ar trebui sa-l luam la 11 metri doar pentru asta. poate fi tras de urechi in alte privinte: ca vorbeste mult si prost, k da sfaturi aiurea.
el a facut o propunere.as vrea sa mai aud si alte propuneri sa vedem ce putem sa facem.
eu as avea o propunere: mergem la cursa lui sebastian, dar mergem mai devreme si ne oprim undeva luam ce trebuie si uncingem un gratar acolo! ce ziceti?

bai dar nu s-a saturat nimeni de frig?....gratarul e ok...sa vad ce fac pe ziua si te sun.....nu zic ca vin si pe urma ma dau lovit

87MTX 10-02-10 17:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3071955)
parerea mea este ca initiativa lui daffy e buna. nu ar trebui sa-l luam la 11 metri doar pentru asta. poate fi tras de urechi in alte privinte: ca vorbeste mult si prost, k da sfaturi aiurea.
el a facut o propunere.as vrea sa mai aud si alte propuneri sa vedem ce putem sa facem.
eu as avea o propunere: mergem la cursa lui sebastian, dar mergem mai devreme si ne oprim undeva luam ce trebuie si uncingem un gratar acolo! ce ziceti?

daca nu participa nimeni de la noi nu are nici un rost sa mergem..am fi penibili sa mergem fara sa participe nimeni...am fi un fel de aplaudaci


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning