Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

ruver 28-01-09 13:44

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
nu vad ce nu ar putea sa mearga... orice versiune merge si pe vista si pe xp tot de ce trebuie sa ti cont e pe cati biti e vetsiune respectiva 32 sau 64 aceasta trebuie sa corespunda cu valoare windowsului, presupun ca tu ai vista pe 32 asa ca va trebui sa ai o versiune pe 32 ;)

gik2oo9 08-02-09 14:49

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
Sunt incepator si dupa mai multe tutorialuri si alte astfel de nebunii m-am apucat si eu sa modelez o masina. As dori sa va intreb daca am inceput bine si eventual astept sfaturi.
Va multumesc!

Mitza_pk 08-02-09 14:55

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Tia iesit foarte bine bravo si bafta in continoare:D

muntiu 08-02-09 17:44

Salutare baieti!!! Se poate o mana de ajutor?
 
Am un Opel Astra F si doresc sa il modific putin si nu ma pricep la modificat poze.

Lucrurile stau cam asa:

-bara fata va avea adaugata partea de sub bandouri de pe un golf 5 si mai jos adaosul de la golf 5 edition 30 (stiu ca se poate pt cam facuto deja)
-bara spate va fi co[lectata tot cu una de golf 5 edition 30
-stopurile si semnalizarile vor ramane negre "toate":D
-pragurile vor fi cele tip rieger asemanatoare cu cele de BMW e36


Inca nu stiu daca va fi tot in 2 nuante de albastru dar partea sigura este ca vreau sa aiba 2 dungi albe stil Viper destul de late care sa plece din coltul farului spre jumatatea capotei
Dungile albe for fi date cu aceeasi perla ca toata masina pt a capata si ele reflexii

A si bineanteles folie pe geamuri:D

Fotografii cu masina mea gasiti aici:
https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/108317-masina-mea-astra-ph-24-fla.html

Astept idei de la voi.

Multumesc.


nu face topicuri unde ti se scoala.

mba 08-02-09 18:15

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
ceva cunoscut printre ultimele poze?? :D aici

Cipriany 08-02-09 19:37

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by mba (Post 2048809)
ceva cunoscut printre ultimele poze?? :D aici

Da, au pus si Dacia mea acolo...

Cobra2007 09-02-09 23:20

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Are cineva texturi parchet ?

ad1 11-02-09 10:08

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
cea mai cunoscuta textura de parchet:)

Cobra2007 11-02-09 10:50

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
Multumesc frumos ad1.Uite am luat un program pentru texturi personalizate si m-am gandit sa-l impart cu voi :D

faith 11-02-09 13:36

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
imi poate spune si mie cineva care e treaba cu ceasul ala de pe prima pagina ???

ruver 11-02-09 16:08

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
da atata mai este pana la 4Tuning Days 2009
sau nu stiu eu asta cred... :D

mba 11-02-09 19:54

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
ce ceas???? la mine nu apare:(((

Cobra2007 11-02-09 19:55

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
ceasul este pe site

p.s : abea astept :X:X:X am fost si la cel de anul trecut si a fost prea crima :X:X

mba 11-02-09 19:56

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
a fost flumos... mai putin unde era expus 3d-u :))

faith 11-02-09 19:57

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
pe 4tuning home page


All times are GMT +2. The time now is 06:53.

- Copyright 2026 4Tuning