![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
nu vad ce nu ar putea sa mearga... orice versiune merge si pe vista si pe xp tot de ce trebuie sa ti cont e pe cati biti e vetsiune respectiva 32 sau 64 aceasta trebuie sa corespunda cu valoare windowsului, presupun ca tu ai vista pe 32 asa ca va trebui sa ai o versiune pe 32 ;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Sunt incepator si dupa mai multe tutorialuri si alte astfel de nebunii m-am apucat si eu sa modelez o masina. As dori sa va intreb daca am inceput bine si eventual astept sfaturi.
Va multumesc! |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Tia iesit foarte bine bravo si bafta in continoare:D
|
Salutare baieti!!! Se poate o mana de ajutor?
Am un Opel Astra F si doresc sa il modific putin si nu ma pricep la modificat poze.
Lucrurile stau cam asa: -bara fata va avea adaugata partea de sub bandouri de pe un golf 5 si mai jos adaosul de la golf 5 edition 30 (stiu ca se poate pt cam facuto deja) -bara spate va fi co[lectata tot cu una de golf 5 edition 30 -stopurile si semnalizarile vor ramane negre "toate":D -pragurile vor fi cele tip rieger asemanatoare cu cele de BMW e36 Inca nu stiu daca va fi tot in 2 nuante de albastru dar partea sigura este ca vreau sa aiba 2 dungi albe stil Viper destul de late care sa plece din coltul farului spre jumatatea capotei Dungile albe for fi date cu aceeasi perla ca toata masina pt a capata si ele reflexii A si bineanteles folie pe geamuri:D Fotografii cu masina mea gasiti aici: https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/108317-masina-mea-astra-ph-24-fla.html Astept idei de la voi. Multumesc. nu face topicuri unde ti se scoala. |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
ceva cunoscut printre ultimele poze?? :D aici
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Are cineva texturi parchet ?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
cea mai cunoscuta textura de parchet:)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Multumesc frumos ad1.Uite am luat un program pentru texturi personalizate si m-am gandit sa-l impart cu voi :D
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
imi poate spune si mie cineva care e treaba cu ceasul ala de pe prima pagina ???
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
da atata mai este pana la 4Tuning Days 2009
sau nu stiu eu asta cred... :D |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
ce ceas???? la mine nu apare:(((
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
ceasul este pe site
p.s : abea astept :X:X:X am fost si la cel de anul trecut si a fost prea crima :X:X |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
a fost flumos... mai putin unde era expus 3d-u :))
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
pe 4tuning home page
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:53. |
- Copyright 2026 4Tuning