![]() |
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
exista vreo modalitate prin care sa imi fac angel eyes-urile vizibile pe timp de zi?nu vreau sa le schimb
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Daca sunt pe neon CCFL se vad ziua, daca nu, trebuie sa ti le schimbi
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
1 Attachment(s)
astea sunt angel eyes urile cum pot sa le fac vizibile ziua?sau unde gasesc unele ca ele asa groase?am vazut pe youtube unele lafel ca ale mele care erau lafel ca xenoanele si se vedeau perfect stie cineva unde le gasesc ?
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
schimba farurile,ce ai tu sunt faruri din "EUROPA":) nu se vad ziua,e proasta calitatea:) punei faruri normale de pisica si inele de angel eyes
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
eu am pus motorasul in locul manerului, mufa am desfacuto pt ca nu am gasit unde sa o infig! iar firele le-am legat la lumina de la plafoniera! nu am avut nici siguranta nici releu
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
mah baieti, care ma ajuta si pe mine cu o recomandare la antigel? stiu ca s-a mai discutat pe aici pe undeva, insa nu gasesc posturile. imi trebuie pt 325i (bloc de fonta), era treaba aia cu silicatii, sau pe baza de nu mai stiu ce, in fine, nu-mi mai aduc aminte, mi-a ramas in cap insa ca tre` sa caut un antigel specific pt fonta, nu pt aluminiu.
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
eu am pus motorasul in locul manerului, mufa am desfacuto pt ca nu am gasit unde sa o infig! iar firele le-am legat la lumina de la plafoniera! nu am avut nici siguranta nici releu
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
@ mistreku: uitate aicea http://bmwzone.ro/forums/index.php?showtopic=110
sper ca ti-am fost de ajutor. |
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
pai si iti merge acum motorasul (deschide si inchide trapa?). Puteai sa vi cu 2 fire plus si minus de la baterie sau de la cutia de sigurante, ii puneai siguranta pe plus, dupa care le urcai pe alemandoua pe stalpul din stanga fata pana la motoras unde faceai legaturile la buton si motoras. |
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
salut am si eu o problema de cateva zile cand pornesc masina rece dimineata incepe sa se balbaie parca nu se alimenteaza si daca o accelerez putin isi revine am observat ca,chestia asta se mai intampla si cand e calda cateodata si tot asa daca o accelerez putin nu mai are probleme am incercat alte bobine ,debitmetru bujiile sunt ok am curatat regulatorul de relanti am verificat cotul de la debitmetru si furtunle de la regulator si epurator sunt ok am scos mufa de la sonda lambda si nu se simte nimic tot asa face. astept sfaturi ,idei orice mi ar fi de folos. va multumesc. salut!
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Cine stie sa monteze OBC cu 18 Butoane ??? Avand pe masina doar ceas analogic......sau daca stiti pe cineva care se pricepe.......va rog frumos :???:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
astept si eu acelasi raspuns tot obc mare dar eu am avut cel cu 7 butoane
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:10. |
- Copyright 2026 4Tuning