Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Filmuleţe amuzante (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/8821-filmulete-amuzante.html)

bodyspeed 28-01-09 22:32

Re: Filmulete amuzante
 
https://www.youtube.com/watch?v=T9kyB8Li6XE
:lol::lol::lol::lol:
de ce nu sunăăăăă

bodo 28-01-09 22:34

Re: Filmulete amuzante
 
comic este si topul :lol:

TOP 10 motive pt care telefonul nu mai suna:

1. Pentru ca l-ai scos din priza, dooohhhh!
2. Pentru ca dupa ora 12 nu mai lucreaza nimeni in centrala la National TV
3. Telefonul nu exista, nici tu nu existi, totul este imaginar.
4. Pentru ca telefonul este cocalar: nu da decat beep.
5. Cine a angajat-o p-asta? Trei in **** mea!
6. Pentru ca i-a scazut rating-ul la minim.
7. Pentru ca l-a omorat Cioaca dar inca nu avem dovezi suficiente.
8. Pentru ca legatura telefonica sa taiat; mai nou exista telefoane emo.
9. Pentru ca a fost inchitit de gaura neagra din Elvetia.
10.Pentru ca este din alta retea.

L4uR 28-01-09 22:50

Re: Filmulete amuzante
 
https://www.220.ro/Ih4d1Gjeol/Misoginu.html 400 de mii...360....150...de ce?:))...pentru ca esti misogin:)))))...mor de ras:))

zeps 30-01-09 01:08

Re: Filmulete amuzante
 
http://www.rascuplans.com/idioti-la-volan/

mai degraba zis idioate la volan :-P

NONE 30-01-09 17:29

Re: Filmulete amuzante
 
Quote:

Originally Posted by zeps (Post 2022305)
http://www.rascuplans.com/idioti-la-volan/

mai degraba zis idioate la volan :-P

pe asta nu il stiam :shock::shock:
foarte tare :shock::shock:

RoByNeT 30-01-09 19:15

Re: Filmulete amuzante
 
unele dintre faze mai vechi dar ... merita ... ce norocosi sunt unii frate :|

<script type="text/javascript" language="javascript" src="https://www.trilulilu.ro/embed-video/Dhany06/22b92bdb088e10"></script><script type="text/javascript" language="javascript">show_22b92bdb088e10(448, 386);</script>

CEI MAI NOROCOSI OAMENI DE PE PLANETA
<a

Snapy_xxl 30-01-09 19:54

Re: Filmulete amuzante
 
Nu stiu cat de reala este aia cu politatii si hotii dar este monumentala :lol: :lol:

dagosh88 31-01-09 01:38

Re: Filmulete amuzante
 
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/JB94EnUHJ_I&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/JB94EnUHJ_I&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Sasha 31-01-09 11:54

Re: Filmulete amuzante
 
=))))))))))))) foarte tare :lol::lol:

raul_rebelul2005 31-01-09 14:48

Re: Filmulete amuzante
 
aiaiaiaii.....ce tare:):):)

Brian 03-02-09 19:37

Re: Filmulete amuzante
 
https://www.youtube.com/watch?v=AhUHPhjStcs :lol:

RoByNeT 03-02-09 19:38

Re: Filmulete amuzante
 
iti dai seama ce au zis parintii ei cand urmareau reportajul :| :))

TwentyOne 03-02-09 22:23

Re: Filmulete amuzante
 
prea multa imaginatie :)
https://www.youtube.com/watch?v=XP-9L...eature=channel

turbonetta© 04-02-09 13:46

Re: Filmulete amuzante
 
:lol::lol::lol: <object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/CUM6F04HBf4&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/CUM6F04HBf4&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Brian 06-02-09 13:45

Re: Filmulete amuzante
 
https://www.youtube.com/watch?v=vPYZ3AfCzYU
trebuie sa vedeti asta :lol:


All times are GMT +2. The time now is 08:30.

- Copyright 2026 4Tuning