Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

bogdan_e36 26-03-09 16:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Chifla (Post 2184674)
te ajut eu ......... adu 5L benzina ca vin eu cu bricheta :twisted:

chifla eu macar am la c sa dau foc.....dar u?;)

kimi 26-03-09 16:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_e36 (Post 2185727)

kimi ma ashteptam la un asemenea raspuns....poate mici exceptii

si ce am gresit ??
Ia zi cand iesi pe strada sa ne vedem sa vorbim ?

Tweety_rzw 26-03-09 17:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2184467)
dap...colant...ms

....ms si tie tweety.....cu toate ca vroiam sa-ti fac o mica aroganta legata de modul tau de comunicare...dar ma abtin:lol:

Ce aroganţă să faci?Vreau să văd :lol:

just2sol 26-03-09 18:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate am si io o intrebare nishte suspensii pe un del sol ma puteti ajuta si pe mn???
si dak stiti ceva as avea nes si de o vopsitorie+tinichigerie...mici retushuri....
VA PUPA TATA
"deci aveam un del sol....1.6.....125 d cai....."

daffy duck™ 26-03-09 18:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vb de tinichigerie......

just2sol 26-03-09 18:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2186074)
vb de tinichigerie......

bn daffy ms mult

BGY_Bogdy 26-03-09 20:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fetelor care merge la Pitesti?

daffy duck™ 26-03-09 21:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aia care are bani :lol:

Tweety_rzw 26-03-09 21:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sâmbătă sau Duminică cine iese la o şedinţă foto ? aştept PM ;)

GopPo 26-03-09 22:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mie mi-a "promis" daffy o sedinta foto...ast cand are el disponibilitate

daffy duck™ 26-03-09 23:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu facem week-endul asta
sambata, curse pitesti
duminica ultima intalnire BMW (ultima saptamanala)...
vedem....

bogdan_e36 27-03-09 01:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2185744)
si ce am gresit ??
Ia zi cand iesi pe strada sa ne vedem sa vorbim ?

kimi ies knd vrei u dak e d vb cv imp,dar dak vrei pt o "shedintza foto" mai ai un pic d ashteptat...nu mult promit:P

just2sol 27-03-09 08:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2187144)
mie mi-a "promis" daffy o sedinta foto...ast cand are el disponibilitate

GopPo vreau si io capacele d-alea cum ti-ai pus u la jante.....ai cum?

Lucian_GXZ 27-03-09 10:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bai just2sol... tu vrei capace? dar pe ce le pui? pt. ca toata lumea stie ca aveai un Del Sollll.... 1.2 - carburatzie....

Daffy si Echipa foto, inainte sa mai mergeti la sedinte foto, va rog sa ma contactati pentru a clarifica niste lucruri despre aceasta tema..
Multumesc.

just2sol 27-03-09 10:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2188067)
Bai just2sol... tu vrei capace? dar pe ce le pui? pt. ca toata lumea stie ca aveai un Del Sollll.... 1.2 - carburatzie....

Daffy si Echipa foto, inainte sa mai mergeti la sedinte foto, va rog sa ma contactati pentru a clarifica niste lucruri despre aceasta tema..
Multumesc.

om vedea diseara....:P
cu mici eforturi ;)


All times are GMT +2. The time now is 04:02.

- Copyright 2026 4Tuning