![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ia zi cand iesi pe strada sa ne vedem sa vorbim ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frate am si io o intrebare nishte suspensii pe un del sol ma puteti ajuta si pe mn???
si dak stiti ceva as avea nes si de o vopsitorie+tinichigerie...mici retushuri.... VA PUPA TATA "deci aveam un del sol....1.6.....125 d cai....." |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vb de tinichigerie......
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fetelor care merge la Pitesti?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aia care are bani :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sâmbătă sau Duminică cine iese la o şedinţă foto ? aştept PM ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mie mi-a "promis" daffy o sedinta foto...ast cand are el disponibilitate
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu facem week-endul asta
sambata, curse pitesti duminica ultima intalnire BMW (ultima saptamanala)... vedem.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bai just2sol... tu vrei capace? dar pe ce le pui? pt. ca toata lumea stie ca aveai un Del Sollll.... 1.2 - carburatzie....
Daffy si Echipa foto, inainte sa mai mergeti la sedinte foto, va rog sa ma contactati pentru a clarifica niste lucruri despre aceasta tema.. Multumesc. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
cu mici eforturi ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 04:02. |
- Copyright 2026 4Tuning