Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

mpa 13-01-08 21:43

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by stefanb (Post 1291047)
Automatically translated text:
γιατι δεν την κουρσα evo απο ελλαδα?
Why not race evo from greece?

Poate fiindca habar nu aveti sa lansati o provocare?

blazeyblaze 14-01-08 00:09

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
provocarea a fost lansata si nu stiu de ce te bagi tu iar in seama atat de ostentativ

SEBASTIAN 14-01-08 08:19

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
In primul rand nu stiu despre ce provocare este vorba nu pot lua orice vorba aruncata in serios si deasemenea nici orice cursa si in orice conditii.
Priviti la ultima cursa mai mediatizata ca s-a ajuns in ziare, iar daca te lasi influentat si te iei dupa muste ajungi la cacat.
Vor fi probabil mai multe etape competitionale organizate de LegalRacing sau altele organizate bine si probabil ca ma voi inscrie iar daca o sa fie aceeasi grupa cu mine trebuie sa castig in fata celui care urca cat mai sus in acea grupa.

peter 14-01-08 10:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
deci s-ar putea sa vedem STi-ul la legale?

SEBASTIAN 14-01-08 17:36

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Daca simt masini f tari da.

MariusM 14-01-08 21:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
ar fi frumos...

leonard 15-01-08 19:59

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
chiar ar fi ceva...eu unu nu am vazut niciodata subaru lui sebi live....in blana

bogdan_kwx 15-01-08 20:37

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
abia steptam cu totii...cu toate ca ma rezerve...

SEBASTIAN 16-01-08 00:53

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_kwx (Post 1294692)
abia steptam cu totii...cu toate ca ma rezerve...

? de ce? ........................

bogdan_kwx 16-01-08 12:57

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1295114)
? de ce? ........................

pt ca ...
1. cite curse au fost anul trecut?
2. cu cine o sa te dai? cu TTul ala bengos?
3.daca o sa fie o legala o sa -l aduci ii dai un scirt , se sperie astaia si te dai singur......nu?
cam asa vad eu lucrurile la stadiul actual al curselor

SEBASTIAN 16-01-08 20:21

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Sper sa fie concurenta si daca nu macar sa fim toti acolo sa ne simtim bine si sa tinem un moment de reculegere.

peter 16-01-08 20:26

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
pai gasim...nu era un evo care vroia ? il chemam la o legala daca e :)

MariusM 16-01-08 23:14

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
poate tipu cu evo e pretentios, cine stie, oricum sa-l faci pilaf daca-l prinzi vreodata ;)

AlecsM 26-01-08 20:48

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
punem mana de la mana ( ma refer la ajutor fizic nu neaparat material) si facem ceva sau ne plangem ca nu sunt legale ?

CZR 27-01-08 18:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
la prima legala,ar fi o mare onoare pt mine sa-l am alaturi la start pe Nr 1
o sa-mi onorezi invitatia sebastian?


All times are GMT +2. The time now is 19:58.

- Copyright 2026 4Tuning