![]() |
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
eu stau in zona si destul de des ridica masini de pe locul acela... treaba ta.
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
Nu parcam asa de nebun k stiu k se ridik masini, dar am permis pentru parcarile astea special amenajate ;)
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
Liviu lasa-mi te rog vreun id sau nr de telefon pe PM sa ne intalnim intr-o zi ca vreau sa vad traseul de la ic :)
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
Ti.am dat un PM cu id.ul
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
7 Attachment(s)
tin sa imi prezint si io masinutz care deabia acum am terminato in proportie de 90% si la care am muncit enorm , sper sa va placa
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
Interesant filmuletul, felicitari.
Ps: un parbriz costa cca 300-350 lei (cu tot cu montaj), e pacat... |
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
Quote:
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
1 Attachment(s)
si dupa scirocco a urmat escort........poza e de cand am cumparat.o
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
Quote:
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
Quote:
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
Quote:
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
Si daca a avut noroc proprietarul pisicii inca mai are carnet...vineri seara a trecut pe rosu in fata mea si politia era langa el...nush daca a scapat sau nu
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
Quote:
|
Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
3 Attachment(s)
Sa ma prezint si eu.Cred ca sunt Bobocul de pe threadul asta pentru ca fac 18 abia in decembrie.Sunt Cata,stau in harman (2 km de brasov) si sunt fericitul posesor (printr-o intamplare mai nefericita)al unui VW Golf 5 coupe 1,6 benzinar.Masina are 109.000 km(sper:)) ,e din germania si peste cateva zile urmand sa o inmatriculez(deh...taxa de poluare mia dat bine peste bot).
Doresc sa stiu cateva chestii pentru viitor.Ce modificari pot aduce motorului pentru a mari un pic puterea micutului meu motor lenes,fara un consum suplimentar marit?:):D?.Cel mai sigur sunt de bujiile iridium(doar pt consum).Am auzit de ceva filtre sport(printre care unul facut la noi care ar scadea consumul cu 10% si ar da un castig de 2-3 cp).Cu evacuarea completa cum sta treaba? Ma gandeam ca poate o evacuare de GTI ar ajuta un pic. Sunt nevoit sa intreb aici pentru ca nu am pe nimeni in domeniu si cunostintele mele sunt mai putin decat minime |
| All times are GMT +2. The time now is 18:41. |
- Copyright 2026 4Tuning