Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Masinile noastre, modificari, poze, detalii (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/7297-masinile-noastre-modificari-poze-detalii.html)

B 83 RMJ 21-07-11 12:15

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
eu stau in zona si destul de des ridica masini de pe locul acela... treaba ta.

liviu_WTA 21-07-11 13:05

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
Nu parcam asa de nebun k stiu k se ridik masini, dar am permis pentru parcarile astea special amenajate ;)

Robert Coca 21-07-11 13:07

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
Liviu lasa-mi te rog vreun id sau nr de telefon pe PM sa ne intalnim intr-o zi ca vreau sa vad traseul de la ic :)

liviu_WTA 21-07-11 13:32

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
Ti.am dat un PM cu id.ul

dani_smarandescu 03-08-11 22:57

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
7 Attachment(s)
tin sa imi prezint si io masinutz care deabia acum am terminato in proportie de 90% si la care am muncit enorm , sper sa va placa

MnezO 03-08-11 23:30

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
https://www.youtube.com/watch?v=j3DUC...&feature=feedu

Flow 04-08-11 11:15

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
Interesant filmuletul, felicitari.

Ps: un parbriz costa cca 300-350 lei (cu tot cu montaj), e pacat...

vasi_bmw89 06-08-11 18:11

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
Quote:

Originally Posted by dani_smarandescu (Post 4506100)
tin sa imi prezint si io masinutz care deabia acum am terminato in proportie de 90% si la care am muncit enorm , sper sa va placa

foarte frumoasa "pisica" ....bafta in continuare

SASU5 16-08-11 18:32

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
1 Attachment(s)
si dupa scirocco a urmat escort........poza e de cand am cumparat.o

d_a_v_i_d 20-08-11 17:34

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
Quote:

Originally Posted by corrado-vr6 (Post 226247)
... 8)

era mai bine sa-l faci asa cu un bronz sau argintiu;) dar e fain si asa

ph88bas 19-09-11 21:51

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
Quote:

Originally Posted by dani_smarandescu (Post 4506100)
tin sa imi prezint si io masinutz care deabia acum am terminato in proportie de 90% si la care am muncit enorm , sper sa va placa

ce motor are pisik?

450yfz 20-09-11 13:06

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
Quote:

Originally Posted by ph88bas (Post 4595059)
ce motor are pisik?

2.8 aspirat

exo_luci 20-09-11 19:52

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
Si daca a avut noroc proprietarul pisicii inca mai are carnet...vineri seara a trecut pe rosu in fata mea si politia era langa el...nush daca a scapat sau nu

dani_smarandescu 20-09-11 21:07

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
Quote:

Originally Posted by exo_luci (Post 4596722)
Si daca a avut noroc proprietarul pisicii inca mai are carnet...vineri seara a trecut pe rosu in fata mea si politia era langa el...nush daca a scapat sau nu

din fericire nu mi la luat , mia dat doar o amenda ,;)

Ecsodus 21-09-11 16:51

Re: Masinile noastre, modificari, poze, detalii
 
3 Attachment(s)
Sa ma prezint si eu.Cred ca sunt Bobocul de pe threadul asta pentru ca fac 18 abia in decembrie.Sunt Cata,stau in harman (2 km de brasov) si sunt fericitul posesor (printr-o intamplare mai nefericita)al unui VW Golf 5 coupe 1,6 benzinar.Masina are 109.000 km(sper:)) ,e din germania si peste cateva zile urmand sa o inmatriculez(deh...taxa de poluare mia dat bine peste bot).
Doresc sa stiu cateva chestii pentru viitor.Ce modificari pot aduce motorului pentru a mari un pic puterea micutului meu motor lenes,fara un consum suplimentar marit?:):D?.Cel mai sigur sunt de bujiile iridium(doar pt consum).Am auzit de ceva filtre sport(printre care unul facut la noi care ar scadea consumul cu 10% si ar da un castig de 2-3 cp).Cu evacuarea completa cum sta treaba? Ma gandeam ca poate o evacuare de GTI ar ajuta un pic.
Sunt nevoit sa intreb aici pentru ca nu am pe nimeni in domeniu si cunostintele mele sunt mai putin decat minime


All times are GMT +2. The time now is 18:41.

- Copyright 2026 4Tuning