![]() |
eu asta am inteles din postul ala si am crezut ca ne apropiem de bucuresti cu tuningul si virtual si real
daca nu am inteles bine.....sorry |
Quote:
si eu ma gandeam la aceeasi propunere dar pe cine gasesti u sa se apuce sa imparta pliante????????eu unul as iesi pe strada sa incep sa imparta pliante. sau mai bine il trimitem pe TNG sa imparta el pe strada pliante am glumit [/quote] Bah da sa traiesti tu de unde ai aterizat tu iti dai seama ce consecinte agravante ar avea o asemenea publicitate ca toata lumea ar intra ar fi un haos total nu mai zic de intalniri etc... plus ca media de varsta a celor ce vor veni va fi egala cu varsta ta, si avand in vedere comportamentul infantil de care ai dat dovada pana acuma scuza-ma ca-ti spun asta dar asta e adevarul cine are alta parere rog sa mi-o impartaseasca pe privat, consider ca ar fi o mare prostie ! Sper ca pe viitor comportamentul tau sa se revizuiasca si sa nu ma faci sa regret ca am facut posibila intrarea ta in comunitate prin recomandarea site-ului :wink: |
se pare ca nu sunt singurul care crede asta despre comportamentul lui....hm.... :!:
|
Măi... voi aveţi probleme pe aici ? :roll: Skmadtm: pe cine ai citat în mesajul anterior (dă şi tu citatele calumea :P) că nu-mi dau seama?
De ce să ieşiţi cu pliante prin oraş? Publicitatea nu se face aşa, pentru că, să zicem, voi daţi 100 de pliante la 100 de oameni, da' câţi, dintre aceştia 100, credeţi că vor avea curiozitatea sa intre pe site? Părerea mea este că puţini! Şi... cum s-a mai spus, vor apărea mulţi copii (de genu' lu' \"doar_eu\"), care ar pretinde că Mazda MX5 este Fiat 500 :lol: Mie nu mi se pare deloc o idee bună ! Am mai văzut pe un alt topic că aţi vrea un \"conducător\" (tng :roll:). Pentru ce fraţilor? Nu credeţi că ar fi mai bine să fiţi în primul rând prieteni? De ce azi să vă conducă şi mâine să nu vă mai convină şi să-l daţi la o parte pentru că \"nu e bun\"? În majoritatea cazurilor aşa se întâmplă. E părerea mea, deci luaţi-o ca atare! :wink: |
ma asta e cearta in toata regula
cine a zis ca nu e bun tng? |
se pare k sub-forumul Ploiesti devine usor, usor loc de cearta... :(
|
:bat: :censored: :chainsaw: :peace:
|
Re:
Quote:
ideea cu publicitatea pe strada si cu impartitu pliante cade..n-a fost nimeni de acord cu asa ceva la faza cu lider sau conducator ai dreptate .. noi oricum marea majoritate ne cunoastem .. suntem prieteni :wink: raulNFS stai linistit .. a fost doar o replica :P |
Re:
Quote:
doar o replica zici :roll: oke... :wink: |
Am observat că eko_squad are obiceiul s-o ia pe arătură. Dacă o să continue, avertizaţi-l şi dacă nu se potoleşte, mergeţi \"mai sus\", la Vali şi Gratzian.
Revenind la problemă: am spus că nu vă trebuie conducător/şef pentru că eu chiar nu văd rostul. Mai bine rămâneţi un grup de prieteni, eventual în număr mai redus (pentru siguranţa voastră) decât să apară la un moment dat intrigi. Repet, e părerea mea şi dacă deranjez, spuneţi, şi nu mă mai bag! Baftă! |
Re:
Quote:
filmul este dragut a facut si el ce a putut ,cui nu ii convine sa nu se uite . |
in legatura cu filmul: dak cineva crede k se poate mai bine...be my guest!! omu a filmat, nu l-a obligat nimeni sa stea pe frigu` ala cu camera in mana!!!
in legatura cu liderul:...pot spune k sunt de acord cu Gabi!! atata timp cat suntem prieteni si suntem uniti ...nu ne trebuie lider!! |
si tu cu cine esti prieten si unit? :lol: :lol: :wink:
|
hm..yo zic k dak se pune o idee buna in discutzie ...sa facem ceva sau ...cine shtie ce...exemplu:black projectu`....yo zic k suntem uniti...k dak nu eram...nu ajutam fiecare cum poate!!...shi prieteni ...hm...sa zicem k sunt cu skama,shantzu, cu ei am vb cel mai mult!!!dar nici cu restu` n`ar fi o probleme....sunt o fire sociabila de fel:))
|
uniti pe ..... :cry: doar cativa vrem sa facem ceva pt comunitate :wink:
cand am zis de black project ca fac eu cu tng si skama toata lumea fericita ,cand a fost vorba sa dea bani ..............:roll: acum o sa ne dam seama cine ajuta comunitatea :mrgreen: |
| All times are GMT +2. The time now is 21:24. |
- Copyright 2026 4Tuning