Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

BMWfan 30-01-06 08:05

eu asta am inteles din postul ala si am crezut ca ne apropiem de bucuresti cu tuningul si virtual si real
daca nu am inteles bine.....sorry

Skma 30-01-06 18:15

Quote:

1 Cred ca cea mai buna metoda sa marim comunitatea e sa iesim totzi prin oras , cu un rucsac plin cu pliante 4t si sa impartzim in stanga si in dreapta !
2 Publicitate pe internet : Baner exchange, optimizare motoare de cautare , orice !!

Dar sincer , cred ca prima varianta ar fi mai eficienta !



si eu ma gandeam la aceeasi propunere dar pe cine gasesti u sa se apuce sa imparta pliante????????eu unul as iesi pe strada sa incep sa imparta pliante. sau mai bine il trimitem pe TNG sa imparta el pe strada pliante am glumit
[/quote]


Bah da sa traiesti tu de unde ai aterizat tu iti dai seama ce consecinte agravante ar avea o asemenea publicitate ca toata lumea ar intra ar fi un haos total nu mai zic de intalniri etc... plus ca media de varsta a celor ce vor veni va fi egala cu varsta ta, si avand in vedere comportamentul infantil de care ai dat dovada pana acuma scuza-ma ca-ti spun asta dar asta e adevarul cine are alta parere rog sa mi-o impartaseasca pe privat, consider ca ar fi o mare prostie ! Sper ca pe viitor comportamentul tau sa se revizuiasca si sa nu ma faci sa regret ca am facut posibila intrarea ta in comunitate prin recomandarea site-ului :wink:

T@zMania 31-01-06 01:13

se pare ca nu sunt singurul care crede asta despre comportamentul lui....hm.... :!:

Gabi 31-01-06 01:29

Măi... voi aveţi probleme pe aici ? :roll: Skmadtm: pe cine ai citat în mesajul anterior (dă şi tu citatele calumea :P) că nu-mi dau seama?

De ce să ieşiţi cu pliante prin oraş? Publicitatea nu se face aşa, pentru că, să zicem, voi daţi 100 de pliante la 100 de oameni, da' câţi, dintre aceştia 100, credeţi că vor avea curiozitatea sa intre pe site? Părerea mea este că puţini!

Şi... cum s-a mai spus, vor apărea mulţi copii (de genu' lu' \"doar_eu\"), care ar pretinde că Mazda MX5 este Fiat 500 :lol:

Mie nu mi se pare deloc o idee bună !

Am mai văzut pe un alt topic că aţi vrea un \"conducător\" (tng :roll:). Pentru ce fraţilor? Nu credeţi că ar fi mai bine să fiţi în primul rând prieteni? De ce azi să vă conducă şi mâine să nu vă mai convină şi să-l daţi la o parte pentru că \"nu e bun\"? În majoritatea cazurilor aşa se întâmplă.

E părerea mea, deci luaţi-o ca atare! :wink:

BMWfan 31-01-06 07:16

ma asta e cearta in toata regula
cine a zis ca nu e bun tng?

RaulNFS 31-01-06 07:44

se pare k sub-forumul Ploiesti devine usor, usor loc de cearta... :(

T@zMania 31-01-06 08:53

:bat: :censored: :chainsaw: :peace:

tng 31-01-06 11:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Măi... voi aveţi probleme pe aici ? :roll: Skmadtm: pe cine ai citat în mesajul anterior (dă şi tu citatele calumea :P) că nu-mi dau seama?

De ce să ieşiţi cu pliante prin oraş? Publicitatea nu se face aşa, pentru că, să zicem, voi daţi 100 de pliante la 100 de oameni, da' câţi, dintre aceştia 100, credeţi că vor avea curiozitatea sa intre pe site? Părerea mea este că puţini!

Şi... cum s-a mai spus, vor apărea mulţi copii (de genu' lu' \"doar_eu\"), care ar pretinde că Mazda MX5 este Fiat 500 :lol:

Mie nu mi se pare deloc o idee bună !

Am mai văzut pe un alt topic că aţi vrea un \"conducător\" (tng :roll:). Pentru ce fraţilor? Nu credeţi că ar fi mai bine să fiţi în primul rând prieteni? De ce azi să vă conducă şi mâine să nu vă mai convină şi să-l daţi la o parte pentru că \"nu e bun\"? În majoritatea cazurilor aşa se întâmplă.

E părerea mea, deci luaţi-o ca atare! :wink:

citatul pe care l-a facut skmadtm era a lu` eko_squad

ideea cu publicitatea pe strada si cu impartitu pliante cade..n-a fost nimeni de acord cu asa ceva

la faza cu lider sau conducator ai dreptate .. noi oricum marea majoritate ne cunoastem .. suntem prieteni :wink:

raulNFS
stai linistit .. a fost doar o replica :P

RaulNFS 31-01-06 11:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tng\"
raulNFS
stai linistit .. a fost doar o replica :P

mai, spuneti-mi doar Raul ;) am adaugat NFS-ul ca username-ul era deja luat :cry:

doar o replica zici :roll: oke... :wink:

Gabi 31-01-06 13:35

Am observat că eko_squad are obiceiul s-o ia pe arătură. Dacă o să continue, avertizaţi-l şi dacă nu se potoleşte, mergeţi \"mai sus\", la Vali şi Gratzian.

Revenind la problemă: am spus că nu vă trebuie conducător/şef pentru că eu chiar nu văd rostul. Mai bine rămâneţi un grup de prieteni, eventual în număr mai redus (pentru siguranţa voastră) decât să apară la un moment dat intrigi.

Repet, e părerea mea şi dacă deranjez, spuneţi, şi nu mă mai bag!

Baftă!

Pitu 31-01-06 15:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RaulNFS\"
Am atatia nervi in mine...:

Am primit astazi un telefon de pe numar ascuns in care mi se spunea sa am grija cu glumele si alta data sa nu mai pun filme pe net.Si sa multumesc lui D-zeu k am fost acceptat la intalnirea de sambata si sa-mi bag mintile in cap...

Acuma am un raspuns pt prostul care m-a sunat:
Bai cretinule, in primul rand filmul il pusesem pe rapidshare.de si nu am dat la nimeni linkul acela, denumirea fisierului era schimbata (deci nu putea fi gasit cu find) si imediat dupa mesajul lui tng am sters linkurile...

Imi pare f rau k s-a ajuns la asa ceva, eu am crezut ca aici sunt oameni de treaba care gandesc si ei nitel inainte sa vb... Dc are cineva sa-mi reproseze ceva sa-mi sa zica d fata cu toata lumea si dc am gresit cu ceva imi asum toata vina...

--

Si acuma in legatura cu ce a zis yap_terror (in topicul Intalnire Ploiesti care a fost inchis desi numele lui initial a fost modificat k toate intalnirile sa fie postate acolo :roll: )
parerea mea este k daca la intalniri vor participa numai cei cu masini si cei de 15-18 ani nu vor fi primiti inseamna k acest forum nu isi va mai avea rostul si nu se va mai putea spune k suntem o comunitate...(desi am inceput sa ne comportam ca atare: amenintari, injuraturi)

raul, postul cu numerele de telefon a fost sters ,daca te mai suna cineva anunta ma si pe mine si o sa luam niste masuri .
filmul este dragut a facut si el ce a putut ,cui nu ii convine sa nu se uite .

kraven_4_all 31-01-06 17:06

in legatura cu filmul: dak cineva crede k se poate mai bine...be my guest!! omu a filmat, nu l-a obligat nimeni sa stea pe frigu` ala cu camera in mana!!!
in legatura cu liderul:...pot spune k sunt de acord cu Gabi!! atata timp cat suntem prieteni si suntem uniti ...nu ne trebuie lider!!

T@zMania 31-01-06 18:12

si tu cu cine esti prieten si unit? :lol: :lol: :wink:

kraven_4_all 31-01-06 18:46

hm..yo zic k dak se pune o idee buna in discutzie ...sa facem ceva sau ...cine shtie ce...exemplu:black projectu`....yo zic k suntem uniti...k dak nu eram...nu ajutam fiecare cum poate!!...shi prieteni ...hm...sa zicem k sunt cu skama,shantzu, cu ei am vb cel mai mult!!!dar nici cu restu` n`ar fi o probleme....sunt o fire sociabila de fel:))

shantzu 31-01-06 18:51

uniti pe ..... :cry: doar cativa vrem sa facem ceva pt comunitate :wink:
cand am zis de black project ca fac eu cu tng si skama toata lumea fericita ,cand a fost vorba sa dea bani ..............:roll:
acum o sa ne dam seama cine ajuta comunitatea :mrgreen:


All times are GMT +2. The time now is 21:24.

- Copyright 2026 4Tuning