![]() |
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
am decis sa nu imi fac asigurare tocmai sa fiu motivat sa nu ies cu ea pana nu e soare :lol:
|
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
Quote:
|
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
Hai ca facem prea mult off`topic aici :lol: ai pm.
|
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
hai domnu, vrem noutatile... ai dat mail la "you know who" ?
|
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
Nu am gasit topicul Toyotei! :lol: Cand prezinti noua achizitie?
|
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
Quote:
gata vine caldura si bag masina la inaintare ca a '' hibernat suficient '' Quote:
momentan ma tunat-o cu FOLIE si XENON :)) |
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
8 Attachment(s)
A venit caldura, am scos masina si totodata trebuia si ceva nou asa de inceput de an , deci un mic Up-DATE :lol::-)
|
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
7 Attachment(s)
ohooooo....ai vandut televizorul cu tub si ti-ai pus LCD :lol:
niste poze mai vechi si mai umblate putin :D...poate ne vedem pe weekend :D P.S sa-l butonezi cu placere :D |
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
Quote:
da un sms sau un beep ca nu mai am numarul tau ;) pe ale mele le ai :P |
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
ce marca este aparatul ?
|
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
DVD Macrom e facut de niste baieti la Zetari pe linia lu 8 =)))
|
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
Salut.
Ai trecut prin magurele zilele astea??? |
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
salll man m-am tinut dupa tine azi da dai bine in ea,era sa intru in tine la un moment dat k nu te mai dateai odata din fatza mea....glumesc,te uitai mirat in oglinda ca te flashuiam mult si bine,masina arata superb ca intotdeauna si se duce bine rau,ledurile pe spate sunt super super tari iar rotile sunt bestiale,ai grija de ea k e bijuterie,mai opreste si tu la flashuri sa te mai intreb de sanatate :D
P.S. am 1 golf negru acum cu STF la nr,te-am prins pe la tineretului ;) |
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
Frumoasa masina intradevar.
Te-am zarit acum cateva zile la piata domenii la cabinetul de avocatura, eram cu un a4 albastru cu kit exclusive; ai observat ca ma uitam sigur :lol: |
Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
Naghita ti-ai pus teveu tati ? ... ai si navigatie ... deci ai antena parabolica pe masina ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:17. |
- Copyright 2026 4Tuning