Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Seat (https://forum.4tuning.ro/112-masina-mea-seat.html)
-   -   Seat Leon Cupra by Xel'Naga (https://forum.4tuning.ro/112-masina-mea-seat/64395-seat-leon-cupra-by-xelnaga.html)

RoByNeT 24-02-11 16:18

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
am decis sa nu imi fac asigurare tocmai sa fiu motivat sa nu ies cu ea pana nu e soare :lol:

Xel'Naga 24-02-11 16:22

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 4116921)
am decis sa nu imi fac asigurare tocmai sa fiu motivat sa nu ies cu ea pana nu e soare :lol:

LOOL, eu nu o las fara asigurare chiar daca nu o misc toata iarna ;):rolleyes2

RoByNeT 24-02-11 16:24

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
Hai ca facem prea mult off`topic aici :lol: ai pm.

mihai.ghetto 01-03-11 11:24

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
hai domnu, vrem noutatile... ai dat mail la "you know who" ?

ggd_87 04-03-11 14:56

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
Nu am gasit topicul Toyotei! :lol: Cand prezinti noua achizitie?

Xel'Naga 15-03-11 23:45

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
Quote:

Originally Posted by mihai.ghetto (Post 4131974)
hai domnu, vrem noutatile... ai dat mail la "you know who" ?

m-am uitat pe site si o sa le trimit si un e-mail sa vad ce scor imi fac ... probabil depinde si compresor , putere, etc ... te anunt Mihai cand le dau un e-mail si sa vina caldura FINAL si iti fac o vizita sa facem niste treaba la masinuta ( ce am vb la telefon - sper sa gasesc si niste idei pana atunci )

gata vine caldura si bag masina la inaintare ca a '' hibernat suficient ''


Quote:

Originally Posted by ggd_87 (Post 4141974)
Nu am gasit topicul Toyotei! :lol: Cand prezinti noua achizitie?

stai ma ca sa imi iasa si numerele si apoi o sa o prezint :P
momentan ma tunat-o cu FOLIE si XENON :))

Xel'Naga 15-03-11 23:52

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
8 Attachment(s)
A venit caldura, am scos masina si totodata trebuia si ceva nou asa de inceput de an , deci un mic Up-DATE :lol::-)

daffy duck™ 16-03-11 03:00

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
7 Attachment(s)
ohooooo....ai vandut televizorul cu tub si ti-ai pus LCD :lol:

niste poze mai vechi si mai umblate putin :D...poate ne vedem pe weekend :D

P.S sa-l butonezi cu placere :D

Xel'Naga 16-03-11 09:51

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 4173319)
ohooooo....ai vandut televizorul cu tub si ti-ai pus LCD :lol:

niste poze mai vechi si mai umblate putin :D...poate ne vedem pe weekend :D

P.S sa-l butonezi cu placere :D

mercic nenea ...
da un sms sau un beep ca nu mai am numarul tau ;)
pe ale mele le ai :P

alexGTI 16-03-11 16:21

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
ce marca este aparatul ?

bogdy.ghetto 16-03-11 20:23

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
DVD Macrom e facut de niste baieti la Zetari pe linia lu 8 =)))

alyon 17-03-11 21:44

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
Salut.
Ai trecut prin magurele zilele astea???

TunerInProgres 23-03-11 01:35

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
salll man m-am tinut dupa tine azi da dai bine in ea,era sa intru in tine la un moment dat k nu te mai dateai odata din fatza mea....glumesc,te uitai mirat in oglinda ca te flashuiam mult si bine,masina arata superb ca intotdeauna si se duce bine rau,ledurile pe spate sunt super super tari iar rotile sunt bestiale,ai grija de ea k e bijuterie,mai opreste si tu la flashuri sa te mai intreb de sanatate :D
P.S. am 1 golf negru acum cu STF la nr,te-am prins pe la tineretului ;)

Eugen_TL 30-03-11 21:00

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
Frumoasa masina intradevar.
Te-am zarit acum cateva zile la piata domenii la cabinetul de avocatura, eram cu un a4 albastru cu kit exclusive; ai observat ca ma uitam sigur :lol:

fane cordoba 30-03-11 21:09

Re: Seat Leon Cupra by Xel'Naga
 
Naghita ti-ai pus teveu tati ? ... ai si navigatie ... deci ai antena parabolica pe masina ?


All times are GMT +2. The time now is 14:17.

- Copyright 2026 4Tuning